که پاکستان برای تحمیل مستند در بحبوحه افزایش COVID-19 موارد

سازمان بهداشت جهانی است اصرار پاکستان را به اعمال دور جدیدی از مستندات به عنوان تعدادی از جدید COVID-19 عفونت وجود دارد افزایش یافت و در طول چند روز گذشته. در نامه ای به مقامات بهداشتی در پنجاب پاکستان بزرگترین دولت که نماینده Palitha Mahipala توصیه می شود مقامات اتخاذ متناوب مستندات “دو هفته در دو هفته خاموش” و به آن دو تست ظرفیت 50000 در هر روز.

این اکثریت مسلمان کشور گزارش شده و در مجموع 113,702 تایید COVID-19 موارد با بیش از 2,100 مرگ و میر از جمله یک رکورد 105 مرگ و میر گزارش روز سه شنبه. Mahipala گفت: تعداد تایید عفونت افزایش یافت پس از چند استان شروع به کاهش قرنطینه محدودیت در اوایل ممکن است. نخست وزیر عمران خان حاضر به اعمال سخت در سراسر کشور مستند شبیه به کشورهای دیگر با این استدلال آن را اثر مخربی بر اقتصاد به ویژه فقرا است.

در همین حال وزارت امور خارجه ایالات متحده می گوید که می خواهد از سرگیری عملیات در کنسولگری خود را در مرکزی چین در شهر ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در اواخر ماه دسامبر گذشته.

وزارت امور خارجه ایالات متحده خارج کنسولگری کارکنان و خانواده های آنها در اواخر ماه ژانویه پس از دولت چین قرار داده و شهر را تحت مستند برای جلوگیری از گسترش ویروس. Dr. Anthony Fauci توصیف کرده است COVID-19 خود را به عنوان “بدترین کابوس” گفت: این بیماری در سراسر جهان با سرعت شگفت آور.

People in Pakistan
مردم نشسته در انتظار منطقه بی نظیر بیمارستان چشم پوشی اجتماعی فاصله در طول یک مستند برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در راولپندی ، فردا

نیویورک تایمز در گزارش روز سه شنبه Fauci سخنرانی به بیوتکنولوژی مدیران می گوید Fauci هشدار می دهد که این بیماری همه گیر “هنوز تمام نشده” با وجود بسیاری از کشورها در اروپا و ایالات متحده شروع به سهولت محدودیت. Fauci گفت: او شگفت زده چگونه سریع COVID-19 پس از ظهور از چین در ماه دسامبر. کارآمد ترین انتقال بیماری می تواند تبدیل به یک بیماری همه گیر در بین شش ماه تا یک سال. Fauci گفت: این یک زمان یک ماه.

همچنین روز شنبه یکی دیگر از متخصص اپیدمیولوژی ماریا ون Kerkhove سازمان بهداشت جهانی به دنبال روشن کردن آنچه که او می گوید “سوء تفاهم” در مورد او زودتر نظرات به بدون علامت انتقال بیماری است که از افرادی که به این ویروس هستند اما نشان نمی هر گونه علائم.

ون Kerkhove روز دوشنبه گفت: “این هنوز هم به نظر می رسد نادر است که افراد بدون علامت در واقع انتقال به بعد” — بیانیه ای که مغایر با یافته های دانشمندان دیگر که می گویند وجود دارد مقدار زیادی از شواهد که افراد بدون علامت می تواند گسترش COVID-19. او در حمایت از او بیانیه سهشنبه گفتن خبرنگاران گفت که بدون علامت گسترش است “واقعا سوال پیچیده” و بسیاری هنوز ناشناخته است.

“ما در واقع مجبور است که جواب و در عین حال” او گفت:, و اضافه کرد که او زودتر نظر شد و بر اساس مطالعات کمی. که در شرایط اضطراری رئیس دکتر مایکل رایان گفت: “هر دو علامت دار و بدون علامت در افراد بخشی از چرخه انتقال” اما معلوم نیست چه مقدار از هر کمک به گسترش بیماری.

برای اخبار بیشتر به دنبال Newsgram در Quora
People in Wuhan China
یک مرد می پوشد یک ماسک صورت او به عنوان اسکن یک کد قبل از ورود به ووهان, ایستگاه قطار در چین است. فردا

برزیل یک بار دیگر گزارش coronavirus جزئیات آن در سایت رسمی دولت پس از دادگاه عالی دستور داد آن را برای بازگرداندن این اطلاعات به صورت عمومی است. عدالت Alexandre de Moraes گفت که رها کردن آن از اینترنت تا به حال ساخته شده و آن را “غیر ممکن” برای کارشناسان پزشکی برای نظارت بر گسترش این بیماری و ایجاد مناسب پیشگیری است.

همچنین بخوانید: لپ تاپ جدید مارک کمک خواهد کرد که بازار به رشد: خیر

برزیل جهانی دوم بیشترین تعداد coronavirus موارد پس از ایالات متحده و سوم بیشترین تعداد مرگ و میر پس از ایالات متحده و بریتانیا. برزیل راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro است در تمسخر شدت COVID-19 خواستار آن را “کمی آنفولانزا” و تمسخر مردم نگران بیماری عصبی. او تهدید کرده است به جلو و برزیل از این که. (VOA)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im