که متوقف می شود هیدروکسی کلروکین HIV مواد مخدر در Covid-19 محاکمه

تیوی سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: آن بود قطع آن محاکمه مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین و ترکیب HIV داروی لوپ

توسط ABDOOSNEWS در 15 تیر 1399

تیوی سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: آن بود قطع آن محاکمه مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین و ترکیب HIV داروی لوپیناویر/ریتوناویر در بيماران مبتلا به COVID-19 پس از آنها موفق به کاهش مرگ و میر.

شکست آمد به عنوان همچنین گزارش داد که بیش از 200 ، 000 مورد جدید در سطح جهان از این بیماری برای اولین بار در یک روز. ایالات متحده اختصاص بیش از یک چهارم از کل 212,326 موارد جدید ثبت شده در روز جمعه که گفت.

Follow us on Instagram برای اقامت به روز شده در آخرین اخبار!!

"این موقت نتایج آزمایش نشان می دهد که هیدروکسی کلروکین و لوپیناویر/ریتوناویر تولید کمی و یا بدون کاهش در مرگ و میر در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار که در مقایسه با استاندارد مراقبت. همبستگی محاکمه محققان را قطع محاکمه با اثر فوری" که گفت: در بیانیه ای با اشاره به multicountry محاکمه که این سازمان منجر شده است.

سازمان ملل و آژانس گفت: تصمیم گرفته شده در توصیه به دادگاه بین المللی کمیته راهبری تاثیر نمی گذارد مطالعات دیگر که در آن کسانی که مواد مخدر استفاده می شود برای nonhospitalized بیماران و یا به عنوان پیشگیری.

COVID-19
شکست آمد به عنوان همچنین گزارش داد که بیش از 200 ، 000 مورد جدید در سطح جهان از این بیماری برای اولین بار در یک روز. Pixabay

شاخه دیگر این که رهبری آزمایشی است که به دنبال در اثر بالقوه جلعاد را داروی ضد ویروسی remdesivir در COVID-19. کمیسیون اروپا روز جمعه مشروط به تصویب remdesivir برای استفاده پس از آن نشان داده شد به کوتاه شدن بیمارستان زمان بازیابی.

همبستگی آزمایشی آغاز شده و با پنج شاخه به دنبال در درمان ممکن است به روش COVID-19: مراقبت استاندارد; remdesivir; هیدروکسی کلروکین; لوپیناویر/ریتوناویر و lopanivir/ریتوناویر در ترکیب با اینترفرون.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus روز جمعه به خبرنگاران گفته است که حدود 5,500 بیماران در 39 کشور استخدام شده است تا کنون به آن آزمایش های بالینی و نتایج موقت شد و انتظار می رود در عرض دو هفته.

همچنین بخوانید: Covid-19 تئوری های توطئه تکثير توسط رسانه های اجتماعی

هجده تجربی COVID-19 واکسن در حال آزمایش بر روی انسان در میان نزدیک به 150 درمان تحت توسعه است.

مایک رایان که بالا متخصص اورژانس گفت: در روز جمعه که این امر می تواند عاقلانه برای پیش بینی زمانی که یک واکسن می تواند آماده. در حالی که کانديد واکسن ممکن است نشان می دهد اثر خود را تا پایان سال این سوال بود که چگونه به زودی می تواند پس از آن بود که تولید انبوه شده است. (VOA)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب