که اخبار مطبوعات پسران دختران فوتبال بازیکنان دهه ؟

آدم ریگان فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 8:00 AM EDT مه 30 سال 2020با همه تمجید مارینر دبیرستان لئو پرز دری

توسط ABDOOSNEWS در 11 خرداد 1399

با همه تمجید مارینر دبیرستان لئو پرز دریافت بیش از سه سال گذشته از جمله فلوریدا, Gatorade بازیکن سال فلوریدا دامداران آقای فوتبال و دو News-Press بازیکن از جوایز سال, هنوز هم وجود دارد اتاق را برای بیشتر.

اخبار مطبوعات خوانندگان و نویسندگان و ویراستاران به اتفاق آرا انتخاب شده ایالات متحده در آکادمی نیروی دریایی استخدام به عنوان پسران, بازیکن فوتبال دهه. در ضمن خوانندگان انتخاب مارینر دروازه بان hassan ridha Aydogmus و نویسندگان و ویراستاران رفت و با شمالی فورت مایرز هافبک Emilee هاوزر به عنوان دختران فوتبال بازیکنان دهه است.

بقیه اخبار-فشار-دهه پسران تیم فوتبال شامل انجیلی مسیحی اندرو آلبرایت; کیپ مرجان را Camilo Avendano جیانی Cognata جاناتان Jimenez خوان Parra, Daniel ویللمیل و نیکلاس Wlodarczyk; مارینر آستن Hopson Erick ریورا و جاشوا Teeter; Canterbury پاتریک Horan; و اسقف Verot اندرو Palumbo و تایلر Yergens.

پرز که همچنین یک فینالیست برای پخش از سال آینده ماه به پایان رسید کار خود را با یک مدرسه-رکورد 148 اهداف و همچنین 68 کمک می کند. او به رهبری Tritons به یک حالت نهایی فصل گذشته.

"من بسیار خوشحال و سپاسگزار قادر به برنده شدن در اخبار مطبوعات بازیکن فوتبال دهه" پرز گفت. "در حال احاطه شده توسط بسیاری از بچه ها در این لیست است باور نکردنی است و حتی تنها بودن بازیکن برتر در دهه لی شهرستان با بسیاری از بازیکنان دیگر که در این لیست بودند که فوق العاده به عنوان یک افتخار بزرگ برای من است."

در علاوه بر این به هاوزر و Aydogmus همه دهه دختران تیم ساخته شده بود ایدا بیکر Syniah, Clark, Amanda Kopale و Marcela مونتویا فورت مایرز هیلی امرسون و اولیویا Talmage مارینر هالی فریتز مگان فریتز و تیلور Yount شمالی فورت مایرز' تیلور کروس, ریوردیل را Mariah ماررو اسقف Verot را کاوشگر پک ECS' هیلی Pigott و استروئ را مگی tropical traditions.

پس از انتقال از ایدا بیکر در نتیجه از او دانشجوی سال دوم فصل Aydogmus یک سال 2017 اخبار-مطبوعات بازیکن سال فینالیست ارسال شده 35 shutouts در دو فصل با Tritons. دو-همه-انتخاب دولت بود 0.22 اهداف-برابر متوسط به عنوان یک کاربر و یک 0.45 GAA به عنوان یک ارشد.

"من می خواهم برای تشکر از افرادی که در زمان رای دادن برای من و برای هر کسی که تا به حال تاثیر بر من فوتبال حرفه ای" گفت: Aydogmus که در حال حاضر در شمال غرب کشور. "من بسیار فروتن به نام دختران بازیکن فوتبال دهه. من نمی خواهد که من امروز هستم اگر نیست آن را برای مادرم."

هاوزر سه بار اخبار-مطبوعات بازیکن سال فینالیست و 2019 برنده به ثمر رساند مدرسه-رکورد 142 اهداف و آمریکایی در سال 2019 پس از پیشرو شمال به یک سوم راست منطقه ای نهایی است. او امضا شده با دانشگاه آرکانزاس است.

"این واقعا یک افتخار بزرگ به نام های دختران بازیکن فوتبال دهه به خصوص دانستن چقدر مهم و استثنایی تمام این بازیکنان شد و قادر به بازی در برابر بسیاری از آنها" هاوزر گفت. "با استفاده از برخی از دختران دیگر به عنوان منابع برای چگونه من می خواستم زندگی حرفه ای من به رفتن من بسیار سپاسگزار برای هر شانس و فرصت من تا به حال برای رسیدن به این نقطه است. دبیرستان فوتبال واقعا به من نشان داد یک کل جدید رقابت و عشق بازی. با تشکر از شما به تمام مربیان و هم تیمی و با تشکر از شما به اخبار مطبوعات."

دنبال اخبار-مطبوعات ورزشی نویسنده آدم ریگان در توییتر: @NP_AdamRegantinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب