در حالی که Covid-19 همچنان فراموش نکنید که ویروس با بیماری همه گیر بالقوه

Dدر وحشت نیست اما وجود دارد یکی دیگر از ویروس وجود دارد که می تواند به علت یک بیماری همه گیر. این یکی یک آنفلو

توسط ABDOOSNEWS در 11 تیر 1399

Dدر وحشت نیست اما وجود دارد یکی دیگر از ویروس وجود دارد که می تواند به علت یک بیماری همه گیر. این یکی یک آنفلوانزا سویه گردش در خوک ها و مراقبان در چین است.

آن است که در حال حاضر باعث گسترده بیماری و ممکن است هرگز انجام این کار است. اما این "همه ضروری نشانه های یک نامزد ویروس همه گیر" با توجه به نویسندگان یک مطالعه جدید در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم.

"این فشار نیاز به بسیار نزدیک به تماشای" گفت: اندرو پاویا رئیس اطفال بیماری های عفونی بخش در دانشگاه یوتا بود که درگیر با تحقیقات است. "اما در حال حاضر ما فقط نمی دانم چه بیماری همه گیر بالقوه است."

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

این سویه جدید حاوی ژن از ویروس آنفلوانزا که ناشی از یک بیماری همه گیر در سال 2009. آن را آلوده سلول های انسانی و به راحتی در تست های آزمایشگاهی.

فشار تبدیل شده است و غالب در خوک است و افراد آلوده. نویسندگان این مطالعه آزمایش کارگران در 15 گراز مزارع در هبی و شاندونگ استان برای این ویروس و همچنین زندگی مردم در این نزدیکی هست. آنها دریافتند که حدود 10 درصد از کارگران و 4 درصد از مردم محلی در معرض شده بود.

'خبر خوب خبر بد'

"وجود اخبار خوب و بد در اینجا" پاویا گفت. "من فکر می کنم خبر بد این است که یک بار دیگر آن را به نظر می رسد به عنوان اگر ما در حال شناسایی سویه های آنفولانزا که در حال ظهور در جمعیت های با پتانسیل برای پرش به انسان است."

اما تنها تعداد انگشت شماری از موارد جدی گزارش شده است.

"شدت پایین باقی مانده است. که خبر خوب" پاویا گفت: "هیچ تضمینی وجود ندارد که آن را به ماندن در آن راه."

عوامل دیگر نیز باید قبل از تغییر زنگ آلارم واقعا رفتن کارشناسان توجه داشته باشید.

While COVID-19 Rages, Don't Forget About Pandemic Flu
یک بیمار دریافت واکسن آنفولانزا در مسکیت تگزاس, ژانویه 23 سال 2020 است. فردا

"آنچه واقعا مهم است برای همه گیر آنفلوآنزا ظهور و همچنین برای هر ویروسی همه گیر ظهور است پایدار هوابرد انتقال گفت:" دانشگاه پیتسبورگ دانشکده پزشکی میکروبیولوژیست و مولکولی ژنتیک سیما Lakdawala بود که بخشی از تیم تحقیقاتی.

در حالی که چند نفر در حال آلوده شدن او گفت: وجود دارد هیچ نشانه ای در حال حاضر پایدار انتقال است.

مواد غذایی و حیوانات مشترک هستند منبع جدید ویروس آنفلوآنزا. پرندگان و خوک و انسان می تواند ارز تمام سویه های آنفولانزا. خوک ها به خصوص استقبال محیط برای آنفلوانزا ویروس خود را دوباره اختراع. چندین سویه می تواند آلوده یک حیوان مبادله ژن و ظهور به عنوان یک رمان گونه است.

غیر قابل پیش بینی

وجود دارد هیچ گفتن که حق ترکیبی از ژن ها را به محل سقوط و تولید تلخ, انتقال ویروس.

کشنده سویه به نام H5N1 اول به نظر می رسد در مرغ در هنگ کنگ در سال 1997 و دوباره در سال 2003. آن را می کشد بیش از نیمی از افراد آلوده به آن. اما به دلایل دانشمندان نمی دانند آن نرفته است همه گیر.

"این هنوز هم یک نگرانی است. این باعث شده است که صدها نفر از مرگ و میر گفت:" محقق ارشد جی جی Gronvall در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت بود که درگیر با تحقیقات است. "اما به هر دلیل حتی اگر همه چشم شد که در آن این ویروس دیگر که در زمان خاموش در سال 2009."

که در سال H1N1 آمده از خوک و موجب یک بیماری همه گیر. محققان تخمین می زنند که نزدیک به 300,000 نفر از آن در سال اول.

از آن پس مقامات بهداشت و درمان افزایش یافته و تلاش برای نظارت بر مزارع دام و بازار برای ویروس های جدید.

While COVID-19 Rages, Don't Forget About Pandemic Flu
محققان دامپزشکی موسسه تحت آکادمی تحقیقات کشاورزی بررسی آفریقایی آنفولانزای خوکی در Ryongsong منطقه در پیونگ یانگ کره شمالی 10 ژوئن 2019. فردا

"وجود دارد یک بهبود بزرگ, اما آن را به دور از کامل" پاویا گفت. "چالش عظیم است. آنفلوانزا گردش در میان اردک بوقلمون خوکی – نه به ذکر است وجود دارد گونه که آلوده همه چیز را از اسب به سگ. و پیگیری همه از این است که یک کار عظیم."

تلاش understaffed و کمبود بودجه روبرو "مانند بسیاری از چیزهایی که در بهداشت عمومی" او گفت:.

و این خطرناک است.

"ما دیده ایم عواقب ناشی از ناکافی نظارت بر بهداشت عمومی در ظهور و عدم کنترل COVID-19," پاویا اشاره کرد.

آنفولانزا ابزار

بر خلاف COVID-19 کارشناسان بهداشت و درمان باید ابزار در برابر آنفلوانزا که ممکن است کمک کند اگر این گونه جدید به راه اندازی جدید و همه گیر.

همچنین بخوانید: COVID-19 تهدید صلح و توسعه در سطح جهان هشدار رئیس بخش حقوق بشر سازمان ملل متحد

"ما می دانیم که چگونه به آزمون برای آنفلوانزا ویروس" Lakdawala گفت. ضد ویروس آنفولانزا هستند تنها تا حدودی موثر "اما ما حداقل باید ضد ویروس است که می تواند به محدود کردن شدت بیماری است. ما تعدادی از آنها را. ما همچنین یک واکسن پلت فرم است که در حال حاضر تصویب شده و امن است."

واکسن می تواند در دسترس در هر ماه.

اما وجود دارد هیچ راهی برای دانستن اینکه آیا به تازگی شناسایی گونه خواهد جرقه یک بیماری همه گیر.

"بیشتر از شما مطالعه آنفولانزا بیشتر شما متوجه ما فقط نمی دانم چگونه به پیش بینی که در" پاویا گفت. (VOA)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن