واتساپ راه اندازی اولین نام تجاری مبارزات انتخاباتی در هند

WhatsApp روز شنبه با راه اندازی آن برای اولین بار با نام تجاری مبارزات انتخاباتی در هند است که روایت داستان ها

توسط ABDOOSNEWS در 14 تیر 1399

WhatsApp روز شنبه با راه اندازی آن برای اولین بار با نام تجاری مبارزات انتخاباتی در هند است که روایت داستان های واقعی در مورد چگونه سرخپوستان برقراری ارتباط روزانه در واتساپ با نزدیک ترین روابط است.

این کمپین به نام " آن را بین شما می دهد محوری در واتساپ تعهد به حفظ حریم خصوصی این شرکت در بیانیه ای گفت.

دنبال NewsGram در Facebook به ماندن بگیرید به روز شد.

"با واتساپ را به صورت end-to-end encryption ما می آیند نزدیک به تکرار زندگی واقعی تعاملات و این زمانی است که ما واقعا می توان به خودمان. مکالمات شما, جوک های شما و خاطرات شما زنده متعلق به شما و لیاقت ماندن در بین شما" گفت: Avinash شلوار, مدیر بازاریابی در Facebook هند است.

WhatsApp همکاری با Gauri Shinde یک جشن هندی بالیوود مدیر همراه با BBDO هند برای ایجاد دو 60 ثانیه تبلیغات هر یک از برجسته چگونه واتساپ را از ویژگی های مانند متون تماس های ویدئویی و یا حتی یک پیام صوتی به کمک تکرار در فرد مکالمات و به مردم نزدیک تر است. یک تبلیغ است که بر اساس یک داستان واقعی در مورد یک زن مسن و او مراقب است که در حال حاضر از یکدیگر جدا است.

WhatsApp rolls out first-ever global brand campaign in India
WhatsApp همکاری با جشن هندی بالیوود مدیر Gauri Shinde. Wikimedia Commons

"از چگونه به گرد هم آوردن بازیگران و خدمه بودند که حق را برای این بخش و به طور اتفاقی با هم زندگی و کارگردانی بیش از یک WhatsApp, تماس ویدیویی, برای انجام تمام پست کار تولید بدون حضور فیزیکی آن بوده است واقعا پاداش" گفت: Shinde.

همچنین بخوانید: دولت به پیشنهاد سه گانه خورشیدی ظرفیت تولید

داستان دوم است که در انتهای دیگر این طیف از احساسات است که یک نور و سرگرم کننده فیلم در مورد یک خواهر کوچکتر به شاد شجاعت به بزرگان یکی از طریق WhatsApp, تماس ویدیویی که دومی احساس آسیب پذیر و مردد به او کوتاه کردن مو در خانه.

"WhatsApp طراحی شده است برای کمک به دوستان و خانواده خود ارتباط برقرار کنند و همچنین کمک به کاربران در ارتباط با کسب و کار است که مهم است که به آنها" گفت: این شرکت است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن