واتساپ معرفی Chatbot هندی برای مبارزه با اخبار جعلی

بین المللی واقعیت-چک کردن شبکه یک واحد پوینتر موسسه در روز پنج شنبه راه اندازی شد Hindi نسخه جهانی آن chatbot برای واتساپ برای مبارزه با اطلاعات غلط در مورد Covid-19. این سرویس قبلا در دسترس در زبان انگلیسی و اسپانیایی.

این اجازه می دهد تا مردم به راحتی بررسی کنید که آیا اطلاعات در مورد کوروناویروس طبقه بندی به عنوان غلط توسط هر یک از این واقعیت مستقل-چکرز در CoronaVirusFacts اتحاد با هماهنگی IFCN. “جدید IFCN chatbot در Hindi اجازه خواهد داد که کاربران برای جستجو در واقع چک کنید و در ارتباط با واقعیت-اسباب بازی چکرز از گوشی های هوشمند خود را,” Baybars Orsek, IFCN مدیر در بیانیه ای گفت. “این chatbot نیز در خدمت به عنوان یک راه برای هدایت مردم خود را به محلی واقع-چکرز’ وب سایت است.”

واتساپ بیش از 400 میلیون کاربر در هند که در آن حدود 44 درصد از جمعیت را درک زبان هندی. این IFCN بنابراین تصمیم به ترجمه آن WhatsApp chatbot به زبان هندی به سینه ی جعلی, اخبار اطراف COVID-19.

Fake News busting chatbot
این chatbot اجازه می دهد تا مردم به راحتی بررسی کنید که آیا اطلاعات در مورد کوروناویروس طبقه بندی به عنوان غلط توسط هر یک از این واقعیت مستقل-چکرز در CoronaVirusFacts داد ، Pixabay

“واتساپ به تازگی ارائه کمک مالی به پوینتر را IFCN برای حمایت از این کار با ارزش را از آن تایید امضا کنندگان در سراسر جهان در مبارزه با COVID-19 اطلاعات غلط. ما بسیار خوشحالیم که در حال حاضر قادر به پشتیبانی IFCN را ضروری واقعیت-چک کردن کار با راه اندازی این سرویس مهم برای کاربران واتساپ” سعید بن انعطاف پذیر سیاست عمومی مدیر و جهانی سرب انتخابات در WhatsApp.

این IFCN 11 تا واقعیت-بررسی اعضا در هند و هفت نفر از آنها را انتشار محتوا در هندی.

برای اخبار بیشتر در به روز رسانی را دنبال کنید Newsgram در Instagram

از ماه ژانویه بیش از 80 واقعیت-چک کردن سازمان از 74 کشور از شناسایی بیش از 6,600 مضر مرتبط با رمان coronavirus. تمام این اطلاعات در حال حاضر به شکل CoronaVirusFacts پایگاه داده.

همچنین بخوانید: Facebook اجازه می دهد تا توسعه غیر پزشکی و ماسک های خانگی

IFCN ربات رایگان برای استفاده است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im