West Bengal به باقی می ماند در یک مستند تا 30 مارس

در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد قرار گرفته بود برای اعلام ملی اضطراری به منظور منحرف کردن نظامی بودج

توسط ABDOOSNEWS در 24 فروردین 1399
USA
در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد قرار گرفته بود برای اعلام ملی اضطراری به منظور منحرف کردن نظامی بودجه برای تامین مالی ساخت و ساز از یک دیوار در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک. Pixabay

با جهان طبقه بندی سازمان بهداشت جهانی شیوع کروناویروس یک بیماری همه گیر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد اواخر روز چهارشنبه یک سری از اقدامات اضطراری از جمله بی سابقه ای 30 روز تعلیق از تمام پرواز از اروپا است.

اما تهمت که صحبت از دفتر بیضی متوقف کوتاه از توسل به حتی بیشتر چشمگیر اندازه گیری خواست های برخی از اعضای کنگره: ملی اضطراری اعلام تحت 1976 ملی شرایط اضطراری عمل می کنند.

دولت در حال حاضر اعلام کرده است که شیوع کروناویروس بهداشت عمومی اورژانس به محلی مقامات بهداشت انعطاف پذیری بیشتری برای پاسخ به بحران است. ملی اضطراری اعلام خواهد قرار داده گسترده ای مخزن اضافی قدرت در رئیس جمهور اختیار با تحریک گسترده مقامات موجود در بیش از 100 اساسنامه با توجه به الیزابت Goitein مدیر Brennan Center for Justice آزادی و ملی برنامه های امنیتی.

"زمانی که رئیس جمهور اعلام کرد اضطراری اعلامیه او در آن لحظه دسترسی به تمام قوانین است که می گویند در یک اورژانس ملی رئیس جمهور می تواند انجام X یا نه قدرت آن مربوط به اورژانس در دست" Goitein گفت.

برخی از اضافی مقامات اجازه می دهد برای یک "معقول و اندازه گیری" در پاسخ به شرایط اضطراری با توجه به Goitein. برای مثال بیمارستان ها می تواند دریافت نظارتی پوشی به منظور تنظیم کردن امکانات سایت.

در همان زمان اضطراری ملی اعلام نیز سبب یک رئیس جمهور به اقدامات سخت گیرانه به نام امنیت ملی است. برای مثال یک رئیس جمهور می تواند به استناد 1941 قانون به اینترنت تعطیل و حتی توقف مردم در حساب های بانکی.

در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد قرار گرفته بود برای اعلام ملی اضطراری به منظور منحرف کردن نظامی بودجه برای تامین مالی ساخت و ساز از یک دیوار در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک.

یک اضطراری ملی اعلام می شود لغو یک قانون در کنگره است. بیش از 30 اضطراری ملی اعلامیه های ساخته شده طی چهار دهه گذشته در اثر باقی می ماند.

اگر چه رئیس جمهور اغلب مشروع نیاز به ورزش اورژانس قدرت آنها نیز مواجه انتقاد برای استفاده از شرایط اضطراری برای محدود کردن آزادی های مدنی و حقوق مدنی.

تاریخ Mational شرایط اضطراری

در طول جنگ های داخلی آمریکا, رئیس جمهور آبراهام لینکلن معروف به حالت تعلیق در حکم جسم یک تضمین در برابر غیر قانونی بازداشت. در طول جنگ جهانی دوم رئیس جمهور فرانکلین روزولت قرار دادن بیش از 100,000 ژاپنی با آمریکایی ها در اردوگاه های اقامت اجباری. و پس از حملات سپتامبر. 11, 2001 رئیس جمهور جورج دبلیو بوش گسترش نظارت دولت و دیگر امنیت ملی قدرت که برخی از آنها بعد از نورد توسط کنگره است.

"سوال خواهد شد در این لحظه تا چه رئیس جمهور و یا کنگره و چه خرید اینترنتی در پوش بک گفت:" کیمبرلی Wehle یک بازدید استاد حقوق در دانشگاه آمریکایی واشنگتن کالج قانون است. "این مناطق که در آن قانون روشن نیست."

در علاوه بر این به ورزش اورژانس قدرت رئیس جمهور است و برخی عروق کرونر از قدرت او استفاده کرده است در طول coronavirus بحران است. برای مثال تهمت استناد قانون مهاجرت و ملیت 1952 در تعلیق سفر از اروپا است. دیگر غیر-برق اضطراری مغلوب ساختن پیشی جستن اعمال کرده است: فدرال قرنطینه سازمان بود که در گذشته مورد استفاده در 1963.

"رئیس جمهور ندارد به اعلام شرایط اضطراری به منظور سود خود را از این, اما ما می دانیم که رئیس جمهور در حال حاضر انجام می شود که" Goitein گفت.

قفل کردن جوامع و یا در غیر این صورت محدود کردن حرکات گروه های بزرگ می تواند در تضاد با حقوق اساسی دادرسی با توجه دانشمندان حقوقی.

"این روند به دلیل بند اساسا می گوید دولت نمی تواند خود را به محدود کردن آزادی خواهد بود که توانایی خود را به حرکت در اطراف و بدون نوعی از فرایند" Wehle گفت. "این اولین قانون اساسی ارائه خواهد شد که به ذهن می آیند اگر ما در حال صحبت کردن در مورد quarantining مردم در خانه های خود."

همانطور که از پنج شنبه, 22 متحده به نمایندگی از 196 میلیون آمریکایی اعلام کرده اند برخی از نوع COVID مربوط به اورژانس با توجه به جیمز هاج مدیر بهداشت عمومی قانون و سیاست در دانشگاه ایالتی آریزونا.

Connection, Covid-19, Coronavirus, Virus, China
با جهان طبقه بندی سازمان بهداشت جهانی شیوع کروناویروس یک بیماری همه گیر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد اواخر روز چهارشنبه یک سری از اقدامات اضطراری از جمله بی سابقه ای 30 روز تعلیق از تمام پرواز از اروپا است. Pixabay

ایالت نیویورک در روز سه شنبه ایجاد یک "منطقه مهار" در اطراف شهر نیو راشل کانون شیوع در دولت است. مدارس و اماکن عبادت و دیگر فضاهای عمومی در 1.6 کیلومتر از شهر حدود 80,000 ساکنان تعطیل خواهد شد برای دو هفته آینده Gov. اندرو کومو اعلام کرد.

اضطراری اعلام اجازه می دهد تا فدرال و مقامات دولتی به در محل قرار داده و یک میزبان از به اصطلاح "اجتماعی فاصله اقدامات" از جمله محدود کردن سفر به تحمیل حکومت رد مدارس محدود مجامع عمومی و اجرای قرنطينه.

همچنین بخوانید: آینده گوگل گوشی های هوشمند "صفحه 4a" ممکن است راه اندازی با شروع قیمت $399

اورژانس اقدامات بالا بردن قانون اساسی سوالات. در حالی که quarantining افراد و یا گروه های مشکوک از قرار گرفتن در معرض COVID-19 است که در قانون اساسی ایجاد "کمربند sanitaire" یا مستند گروه از جوامع در داخل و یا خارج از "داغ مناطق" است که با توجه به Hodge. (VOA)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن