پوشیدن نجس ماسک خطرناک تر است

توسط Salil GewaliFinally بسیاری فردی مقامات دولتی تصمیم گرفته اند به شلاق در defaulters که نمی مراقبت به پوشید

توسط ABDOOSNEWS در 10 مرداد 1399

توسط Salil Gewali

Finally بسیاری فردی مقامات دولتی تصمیم گرفته اند به شلاق در defaulters که نمی مراقبت به پوشیدن ماسک به درستی در مکان های عمومی. ترس از دست دادن پول در حال حاضر به ارمغان آورد آنها را به حواس از ترس از مخوف coronavirus. اعتبار می رود به ما گشت پلیس و نیروهای دفاعی برای گرفتن defaulters به کار است. اما من همچنین می خواهم برای بالا بردن یکی دیگر از سوال است. در حال مقامات نگران چک کردن اینکه آیا فرسوده maskss هستند "پاک" یا نه و یا آنها فقط showpieces?

دنبال NewsGram در توییتر به ماندن بگیرید به روز در مورد اخبار جهان.

آن است که کاملا متوجه بسیاری در بازار مناطق در حال پوشیدن ماسک که نه شسته شده حتی یک بار از آنها خریداری کرده اند. من فکر می کنم مقامات بهداشتی در دستورات باید پیشوند ماسک با "پاک" را به عنوان 'پوشیدن پاک کردن ماسک' به جای 'ماسک'. پوشیدن "نشسته" ماسک می تواند فاجعه آمیز از پوشیدن بدون ماسک در میان سنبله در COVID موارد است. نجس ماسک می تواند به من قرض بدهید پرورش فضایی نه فقط برای COVID -19 اما برای دیگر ویروس/باکتری و همچنین. یکی به شدت احساس می کند در اینجا است که دولت نباید چشم پوشی عادت ناسالم برخی از شهروندان که در اطراف و معاشرت با جمعیت پوشیدن نشسته ماسک. حتی یک سهل انگاری از یک شهروند می تواند منجر به عفونت جمعی.

Wearing unclean masks is more dangerous
نجس ماسک می تواند به من قرض بدهید پرورش فضایی نه فقط برای COVID -19 اما برای دیگر ویروس/باکتری و همچنین. Pixabay

همچنین بخوانید: Smart سکسی : Sapiosexuals

نویسنده زیستی- هند-بر اساس نویسنده و پژوهشگر Salil Gewali بهترین و شناخته شده برای پژوهش خود را بر اساس کار با عنوان 'ذهن های بزرگ در هند است که در سراسر جهان به دست آورده قدرشناسی. ترجمه شده به دوازده زبان کتاب خود شده است مقدمه با یک دنیا تحسین ناسا دانشمند ارشد – دکتر Kamlesh Lulla, هوستون, ایالات متحده آمریکا.is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب