ما نیاز به حرکت به دور از استفاده و پرتاب فرهنگ: Randeep Hooda

یکctor Randeep Hooda می گوید وجود دارد که لازم است برای بازگرداندن روند خرید اقلام با دوام است که می تواند مور

توسط ABDOOSNEWS در 7 مرداد 1399

یکctor Randeep Hooda می گوید وجود دارد که لازم است برای بازگرداندن روند خرید اقلام با دوام است که می تواند مورد استفاده مجدد و بازیافت.

"هند یکی از بهترین حفاظت از برنامه های. موفقیت آن است که یکی از بهترین ها در جهان است. وجود دارد یک مرد بزرگ-حیوانات درگیری در حال حاضر اما نکته خوب این است که ما برنامه حفاظت در محل است و از این رو جمعیت حیوانات نیز نگهداری می شود. آن را در حال حاضر در آمریکا به پیاده سازی آن دور و گسترده و گام های کوچک را هر روز" Randeep گفت.

دنبال NewsGram در توییتر به ماندن بگیرید به روز در مورد اخبار جهان.

"ما نیاز به حرکت به دور از استفاده و پرتاب فرهنگ و بازگشت به روزهای خوب که در آن پدربزرگ و مادربزرگ های ما استفاده می شود به استفاده مجدد از تقریبا همه چیز. ما می توانید شروع به انجام چیزهای کوچک از پایان ما و کمک مانند حمل خود ما بطری های حمل کیسه های پارچه ای و اجتناب از پلاستیک. ما نیاز به بازگرداندن روند خرید با دوام مواردی که در دراز مدت می تواند مورد استفاده مجدد و بازیافت," او اضافه شده است.

Randeep Hooda: Need to move away from use and throw culture
Randeep احساس می کند که به منظور حفظ تناسب اندام مردم می توانند دوچرخه سواری و یا پیاده روی به اماکن نزدیک. Pixabay

همچنین بخوانید: نیاز به آموزش کودکان به حرکت از طریق اطلاعات غلط: معاون رئیس جمهور

بازیگر احساس می کند که به منظور حفظ تناسب اندام مردم می توانند دوچرخه سواری و یا پیاده روی به اماکن نزدیک و شروع زندگی حداقلی زندگی است.

"از آنجا که تغییر کرده است برای شروع از درون. با اشاره انگشتان دست در دیگران است و نه برای حل مشکلات آن را به کمک کند. همه باید برای ریشه آن و انجام کمی خود را برای حفظ و حفاظت از محیط زیست" اضافه شده این بازیگر که خواهد بود صحبت کردن در مورد چگونه او قصد دارد برای رفتن برای یک حداقلی شیوه زندگی از طریق یک جلسه زنده در سونی BBC زمین Instagram صفحه در روز جهانی حفاظت در جولای 28. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب