"ما در آینده هستند.' شرق لی شهرستان می افزاید: صدای گریه عدالت اجتماعی پس از جورج فلوید مرگ

Kaitlin Greenockle فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 12:02 PM EDT Jun 6, 2020یک گروه کوچک از راهپیمایان ملاقات

توسط ABDOOSNEWS در 17 خرداد 1399

یک گروه کوچک از راهپیمایان ملاقات در خارج در لهیق اکرس در صبح روز شنبه اضافه کردن صدای خود و پشتیبانی از تماس برای برابری نژادی پس از جورج فلوید مرگ است.

حدود 15 نفر از سنین مختلف و نژادها انجام چتر و پلاکارد در باران, نقشه کشی, توجه به علت است. آنها شروع شد و حدود 11:10.m با ندای "نه عدالت بدون صلح" و "جورج فلوید مسائل" را به عنوان آنها راه می رفت غرب در لی بلوار.

لی شهرستان کلانتر نمایندگان مسدود کردن جاده ها برای رسیدن به عنوان آنها عبور با خیال راحت از طریق تقاطع ها.

نشانه آنها انجام شده شامل "پلیس خوب نیاز به پلیس بد و پلیس" توقف "نفرت" و یک پسر جوان به حمل یک علامت قرمز خواندن "ما از آینده است."

حداقل یکی از معترضان خود را مطرح مشت راست به عنوان او راه می رفت نمادی از همبستگی و حمایت. آن نیز استفاده می شود به عنوان یک ادای احترام به بیان وحدت و قدرت و تمرد یا مقاومت. المپیک Tommie اسمیت و جان کارلوس معروف از آن استفاده می شود در طول سال 1968 مدال مراسم در شهر مکزیک در طول بازی از ما سرود ملی, "The Star-Spangled Banner."

چند رانندگان honked در حمایت لاستیک خودروهای خود را با لگد زدن تا غبار به آنها منتقل می شود.

هشتمین روز از تظاهرات و راه پیمایی و تظاهرات در سراسر جنوب غربی فلوریدا برای اولین بار در لهیق اکرس.

فورت مایرز تا به حال روزانه تظاهرات در شب جمعه نقشه کشی بزرگترین جمعیت بیش از 600 نفر و سه برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

فلوید یک مرد سیاه و سفید از مینیاپولیس, مینه سوتا, درگذشت در بازداشت پلیس مارس 25 افسر درک مایکل چوین قرار زانو در Floyd گردن در طول بازداشت. چوین و سه نفر دیگر از افسران چهره اتهامات مرتبط با فلوید مرگ است.

میامی از طریق عکس: صدها نفر از مردم در تظاهرات مسالمت آمیز مارسtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن