"ما در حال رفتن': فضانوردان ناسا Behnken, Hurley, مجموعه به, تاریخ SpaceX خدمه اژدها

Emre کلی فلوریدا امروزمنتشر شده 5:00 PM EDT مه 27 سال 2020BREVARD COUNTY, Fla. – هنگامی که خدمه اژدها تخم می ب

توسط ABDOOSNEWS در 7 خرداد 1399

BREVARD COUNTY, Fla. – هنگامی که خدمه اژدها تخم می بندد بعد از ظهر چهارشنبه کهنه کار ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی را رسما تواند بسته در یکی از بحرانی ترین راه در حافظه اخیر است.

با عمده ترین آمادگی بررسی و قبل از راه اندازی کنترل از راه این دو مجموعه به پرتاب از مرکز فضایی کندی پد 39A در ایالات متحده برای اولین بار به میزبانی crewed ماموریت در نزدیک به یک دهه. ناسا و اسپیس ایکس در حال هدف قرار دادن 4:33 p. m. و برای شروع.

"همه چیز است که به دنبال خوب است. همانطور که در حال حاضر ما در حال رفتن برای راه اندازی" ناسا مدیر جیم Bridenstine به خبرنگاران گفت: صبح روز سه شنبه. "کشور ما را از طریق بسیاری بوده است. این یک لحظه منحصر به فرد که در آن همه از امریکا می تواند در یک لحظه و نگاه در کشور ما انجام کاری دوباره خیره کننده."

انتظار می رود در فولاد خوزستان برای راه اندازی: رئیس جمهور تهمت, معاون رئیس جمهور, پنس, SpaceX مدیر عامل Elon Musk حداقل نیم دوجین فعلی و سابق فضانوردان و تعداد بی شماری از افراد برجسته. آنها خواهد پیوست بسیار کوچکتر سپاه مطبوعات و دیگر بازدید کنندگان از حد انتظار بوده است قبل از شیوع بیماری همه گیر کوروناویروس.

راه اندازی پوشش: چگونه Elon Musk در زمان SpaceX از یک ایده به لت از تاریخ ساخت

شنبه یکشنبه ها از قبل انتخاب شده پشتیبان گیری تاریخ

آخرین فضایی نیروی-صادر هوا نشان می دهد که 60% شانس از شرایط مطلوب برای شروع که باید اتفاق می افتد در 4:33 p. m. و یا تاخیر در یک روز و با توجه به مکانیک مورد نیاز برای رسیدن به ایستگاه فضایی بین المللی. شنبه در 3:22 بعد از ظهر و یکشنبه در 3 p. m. در حال قبل از انتخاب نسخه پشتیبان تهیه خرما برای ماموریت شناخته شده به عنوان خدمه اژدها نسخه ی نمایشی-2.

اگر همه می رود با توجه به طرح Behnken و هرلی را 19 ساعته به ISS و تلاش یک docking در 11:39 صبح پنج شنبه. کمی بیش از دو ساعت بعد پردازنده خدمه کریس کسیدی آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner کمک خواهد کرد که باز کردن دریچه پایان اولین مرحله از نسخه ی نمایشی پرواز.

Behnken و هرلی را صرف یک تا چهار ماه در ایستگاه قبل از نیمه دوم خود را ماموریت بحرانی: خروج, زمین, ورود مجدد و فرود در اقیانوس اطلس است.

"این است که قطعا تاثیرگذار از یک نظر شخصی است و آن را یک موهبت بزرگ به کار بر روی این برنامه و برای ناسا" کوین وگا یک مهندس ناسا که با این نسخهها کار بر روی فالکون 9 و خدمه اژدها گفت فلوریدا امروز از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. "خانواده من ساخته شده بزرگ فداکاری برای این ساعت که من صرف کار بر روی این, بنابراین من فکر می کنم آنها خود قطعه ای از این بیش از حد."

در طول سفر خود به ISS وگا گفت: فضانوردان خواهد شد که دو فرصت به صورت دستی خلبان خدمه اژدها اگر برنامه اجازه می دهد. یکی خواهد بود "far-field" تلاش از ایستگاه فضایی, در حالی که دوم خواهد بود بسیار نزدیک – در مورد 720 پا از ISS.

کتابچه راهنمای پرواز را Behnken و هرلی یک شانس برای استفاده از صفحه لمسی و بیش از رایانه های آنها را در دنیای واقعی تجربه خارج از شبیه سازی آنها استفاده کرده ایم تا این نقطه است.

اما قبل از شمارش نهایی به سمت پرتاب شروع سابق فضانوردان شاتل آغاز خواهد شد و روز خود را در فولاد خوزستان معروف عملیات و ساختمان پرداخت. پس از یک زنگ خطری در ساعت 9 صبح پس از صبحانه از انتخاب خود آنها شروع به پوشیدن خود را SpaceX مناسب حدود 12:30 p. m.

بازحمت حرکت کردن را به پد – حسن نیت ارائه میدهد از تسلا مدل X Suv ها – آغاز خواهد شد 1 بعد از ظهر و پس از آن آنها را سوار برج آسانسور به خدمه اژدها ارتفاع در حدود 215 ، سپس در T منهای 2 ساعت و 35 دقیقه آنها عبور 85-پا بلند خدمه دسترسی بازو و وارد کپسول.

اگر تمام چک کردن تیم را از تخم در T-minus 1 ساعت و 55 دقیقه است. Alone – اما هنوز هم پشتیبانی خارج از تیم در یک پرواز آماده خدمه اژدها برای اولین بار Behnken و Hurley هر دو می دانند که آنها را به بهترین از بهترین بسته در کنار آنها.

"داگ برای هر چیزی آماده است در همه زمان ها. او همیشه آماده" Behnken یک نیروی هوایی سرهنگ گفت: هفته گذشته خود را خلبان و دوست دیرین. "هنگامی که شما در حال رفتن به پرواز به فضا در آزمون ماموریت شما می توانید بپرسید برای یک فرد بهتر و یا یک نوع بهتر از فرد وجود داشته باشد با شما."

هرلی در ضمن گفت Behnken است "هر بالقوه احتمال در حال حاضر فکر کردن در مورد پنج بار پیش از تقریبا هر کس دیگری."

"وجود دارد هیچ سوال من می توانید از او بپرسید که آیا او در حال حاضر بهترین پاسخ به. آن را مانند یک دارایی را به کسی خواهم که در این خدمه با شما" بازنشسته سپاه تفنگداران دریایی سرهنگ گفت.

پیگیری خبرنگار Emre کلی در توییتر: @EmreKelly

بازگشت به مدرسه ؟ 1 در 5 معلمان بعید به بازگشت به بازگشایی کلاس های درس این سقوط نظرسنجی می گوید:tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن