والش: صدای کامیون ها به پخش coronavirus پیام در نرخ بالا neighborhods; دونده ماراتن تفکر در حال اجرا از شنبه باید دوباره فکر می کنم

شهردار والش گفت: شهرستان ارسال خواهد شد هفت صدای کامیون ها از طریق شرق بوستون Roxbury, Dorchester, Mattapan و

توسط ABDOOSNEWS در 30 فروردین 1399

شهردار والش گفت: شهرستان ارسال خواهد شد هفت صدای کامیون ها از طریق شرق بوستون Roxbury, Dorchester, Mattapan و هاید پارک در این آخر هفته ترغیب مردم به ماندن در خانه خود را با دست بشویید و مانند آن - و به تماس 311 اگر آنها نیاز به مواد غذایی و یا کمک کند.

کامیون ها پخش خواهد شد پیام در چندین زبان در محله که بالاتر Covid-19 نرخ نسبت به سایر بوستون محله و خواهد بود همراه با پوستر قرار داده می شود تا او در یک شهرستان در سالن کنفرانس مطبوعاتی.

والش به حال یک پیام خاص برای مردم هنوز هم فکر کردن در حال اجرا ماراتن مسیر گفت: نمی. "دونده ماراتن همه قهرمانان" اما اگر شما سعی می کنید برای اجرای ماراتن مسیر در دوشنبه "شما یک قهرمان است." "این یک دستاورد بزرگ شما در حال رفتن به جشن برای آن هیچ کس را به کف زدن برای شما. ... ما نخواهد بود جشن شما در بوستون."

والش گفت که به تاریخ بوستون تحویل داده شده 400,000 وعده های غذایی به افرادی که به آنها نیاز دارید از جمله از طریق BPS دانشجویی سایت pantries غذایی و وعده های غذایی بر روی چهار چرخ. "ما در حال حاضر به اجازه دهید هر فرد گرسنه به دلیل این بحران است."

او گفت: این شهرستان در کمک به راه اندازی یک برنامه برای مطابقت با نوجوان داوطلبان با سالمندان که نیاز به کمک گرفتن از مواد غذایی و یا حتی فقط یک بازی دوستانه تلفن تماس بگیرید.

او گفت: شرق بوستون تست سایت بود که برای اولین پاسخ دهندگان در حال حاضر به تمام شرق بوستون ساکنان با علائم و یا تماس با Covid-19 بيمار. شهرستان ارسال خواهد شد نقشه های دوشنبه از همه تست سایت در شهرستان.

خواهد مدرسه لغو شود برای بقیه سال ؟ تصمیم به فرماندار را به او صحبت امروز, انتظار تصمیم به آمده در چند روز آینده, او گفت:, و اضافه کردن آن را کمی بیش از حد زود به بگویید در مورد مدرسه تابستانی.

سلامت و خدمات انسانی رئیس مارتی مارتینز گفت که تا کنون بوستون و بیمارستان در حال مدیریت این موج از بیماران. این بیمارستان صحرایی در جنوب بوستون مرکز کنوانسیون در حال حاضر کمی بیش از 100 بيمار.

والش اشاره کرد ما می تواند برف شبانه - که آن را به آخرین بارش برف در 20 سال. "این سرگرم کننده برای بحث در مورد برف!" او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب