والش: بچه ها پوشش چهره خود را در خارج از منزل برای chrissakes

شهردار والش تغذیه, اگر هنوز تغذیه به اندازه کافی به صورت عمومی پوشش اجباری: "اگر شما یک هزاره و شما نمی خواهید

توسط ABDOOSNEWS در 12 اردیبهشت 1399

شهردار والش تغذیه, اگر هنوز تغذیه به اندازه کافی به صورت عمومی پوشش اجباری: "اگر شما یک هزاره و شما نمی خواهید به پوشیدن ماسک, چرا که نگاه سرد خوب من واقعا نمی مراقبت در مورد آن است."

والش گفت که جنوب بوستون شاهد افزایش بیش از هفته گذشته از هر دو نفر تست مثبت برای Covid-19 و جوانان "در حال اجرا و راه رفتن در ساحل با هیچ صورت ماسک" - که این دو آمار به خوبی ممکن است مرتبط است. و شما جوان'uns جلوگیری از رفتن به فروشگاه های بدون ماسک - فقط به خاطر اینکه شما فکر می کنم شما آلوده به این معنا نیست شما نیست و شما می تواند به خطر انداختن فروشگاه کارگران و سایر خریداران.

در علاوه بر این به پوشش تا والش همچنین گفت: اجتماعی فاصله بسیار حیاتی است به سرعت گسترش ویروس: اگر شما و اعضای خانواده بیرون رفتن و دیدن یک زن و شوهر از دوستان و شما آنها را بیش از, و سپس آنها را مشاهده کنید برخی از مردم و آنها را بیش از قبل از شما آن را بدانید شما یک جمعیت در یک دایره و شکست تمام نقطه های اجتماعی فاصله, او گفت:. اگر شما رفتن به پارک و دیدن جمعیت "به نوبه خود در اطراف," او گفت:.

والش افزود این زمان برای متوقف کردن سرعت که فقط به این دلیل وجود دارد کمتر از اتومبیل در جاده ها این روزها معنا نیست که شما در حال حاضر یک راننده در دیتونا.

والش می دهد shoutout به گورستان کارگران: شهر متعلق به گورستان دیده می شود سه برابر از تدفین. کارگران در حال حاضر اغلب در گذشته مردم برای خداحافظی به مرحوم. او می گوید افرادی که بستگان فوت کرده اند: "می دانم که آنها به تنهایی آنها احاطه شده توسط افراد دلسوز."

او ادامه داد که هدف او این است که به بازگشایی مدارس در ماه سپتامبر اما سوال مهم این است: چگونه ؟ باقی مانده است به تعیین خواهد شد و دانش آموزان و پدر و مادر نیاز به اثبات آن امن خواهد بود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن