شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو و تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت چهارشنبه اعلام کرد که آنها کار کرده اند با Walgreens را به دو testings سایت به شهرستان هریس.

شروع در جمعه 17 آوریل در Walgreens سایت قادر خواهد بود برای رسیدگی به 200 تست یک روز در خود ذخیره مکان در Westheimer در هوستون و غرب Southmore در پاسادنا.

اما آیا فقط درایو وجود دارد و انتظار می رود به خدمت گرفته شود. فقط به عنوان در دو تست سایت در شهرستان و دو در شهر هوستون, پیش ثبت نام مورد نیاز است.

“تست در این مکان در دسترس خواهد بود با تعیین وقت قبلی و افراد را برای اولین بار نیاز به تکمیل دیجیتال سلامت ارزیابی برای تعیین واجد شرایط بودن با استفاده از معیارهای ایجاد شده توسط CDC” با توجه به آزادی مطبوعات اعلام توافق است.

در یک بیانیه مشترک ابوت و هیدلگو گفت:

“مجموعه تست و یکی از قدرتمند ترین ابزار ما در مبارزه با COVID-19 و ما در حال کار هر روز برای افزایش تست ظرفیت برای مردم شهرستان هریس. ما سپاسگزار به Walgreens برای همکاری خود را برای دریافت به این سایت جدید آنلاین, بنابراین ما می تواند همچنان به سطح شیب دار بالا, تست شناسایی تگزاسی که قرارداد COVID-19 و سرعت گسترش این ویروس است.”

محل جدید تست سایت: 14531 Westheimer در هوستون و 101 غرب Southmore در
پاسادنا.

به یک قرار ملاقات و کسب اطلاعات بیشتر, بازدید walgreens.com/coronavirus یا walgreens.com/findcare.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im