رای گیری سومین حزب سیاسی معادل ارسال افکار و نماز – 2020 نسخه

برخی از نارضایتی های باینری برای انتخاب رئیس جمهور در سال 2020 است که انتظار می رود. در طرف ما وقت دونالد مغلو

توسط ABDOOSNEWS در 30 تیر 1399

برخی از نارضایتی های باینری برای انتخاب رئیس جمهور در سال 2020 است که انتظار می رود. در طرف ما وقت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک استیضاح گلف باز که بی کفایتی است به طور مستقیم منجر به مرگ 80,000 آمریکایی ها و شمارش. در سمت دموکراتیک است معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که inarguably واجد شرایط برای این کار اما همچنین درک شده (گاهی اوقات نادرست) به عنوان نمادی از میانه سیاست و در بهترین حالت بازگشت به اوباما-دوران وضع موجود.

بسیاری از رای دهندگان از جمله خودم می خواستم چیز دیگری و نه گرفتن آن را احساس می کند مانند یک خیانت به جای خسته کننده منطقی نتیجه دموکراسی است. در محیط زیست که چرا رای خود را به جای شخص ثالث?

چون همانطور که گفتم در سال 2016 آن را سیاسی معادل ارسال افکار و نماز در زمان بحران. این عمل عمدتا نمایشی خود خدمت و خالی حرکت که نمی تواند کمک به هر کسی.

بیایید نگاهی به دو برجسته گزینه های جایگزین برای سال 2020 است. برای اولین بار است که زن هر کس صحبت کردن در مورد آزادیخواه نامزد جو Jorgensen. او زمین است که اساسا anarcho-سرمایه داری با چند ایده های مترقی مانند از بین بردن مهاجرت سهمیه و پایان دادن به جنگ با مواد مخدر. تمام است که به مراتب بیشتر او barmier موقعیت مانند اصرار دارد که بزرگترین مشکل ما سیستم مراقبت های بهداشتی است که آن را به بخش خصوصی واگذار شده به اندازه کافی و من کاملا مطمئن است که طرح پیش نویس به معنای واقعی کلمه هر شهروند آمریکایی به شبه نظامیان برای دفاع از یک کشور با 12000 مایل از خط ساحلی در حالی که همچنین نگه داشتن بزرگترین نظامی بر روی زمین نشسته اند در اطراف ما مانند یک بچه لوس را پر حیوانات دامگاه. آه و او ظاهرا به نظر می رسد در پادکست ها در ارتباط با خشونت secessionist حرکات وجود دارد که. امریکا سیاست های او تصور است نه یک بهتر است. این درست نیست.

حزب سبز را کمی بهتر از این سال به عنوان سال 2020 هنگامی که آنها یک tankie با عجیب و غریب علاقه برای دیکتاتورها و حواس پرت ایده های در مورد WiFi مسمومیت مغز کودکان. در حال حاضر آنها را Howie Hawkins, یک خوش برخورد اما ثابت بازنده با 24 شکست خورده انتخابات زیر کمربند خود را. او حداقل بحث بحث وقتی که می آید به موقعیت های که درست چپ آنهایی که مانند مالکیت عمومی بانک ها و اعتماد ضد اجتماعی اقدام علیه شرکت های رسانه ای. چرا هاوکینز?

چون بیست. چهار. شکست خورده است. انتخابات. اگر این بود که کسی درخواست به طبخ سرخ و تبدیل شدن دو ده بار شما فرض او نمی باید بود همه که دستی با همبرگر.

هاوکینز حتی نمی تواند برنده شدن در موقعیت های سطح پایین در سیراکیوز. در چند انتخابات ریاست جمهوری به طور کلی نظر سنجی که شامل او صدر در 2 درصد است. مواضع خود را بدون توجه به چگونه جذاب به ناراضی چپ ناراحت است که تمام مردم رای دادند بایدن بی معنی هستند چرا که آنها هیچ شانسی برای همیشه اجرا شود. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جو بایدن می تواند به معنای واقعی کلمه کشتن هر یک از دیگر در یک قفس مطابقت و هاوکینز هنوز نه صعود.

بخشی از آن است که یک مشکل اساسی در هاوکینز' فلسفه و آن extrapolates خوبی به حاشیه چپ و راست در آمریکا است. او معتقد است که سوسیالیست ها و چپ باید خود را حزب جداگانه ای به دور از دموکرات ها. شما ببینید مشابه فرآیندهای تفکر در بسیاری از آزادی خواهان که می خواهند یک گوه بین محافظه کاری و دین است. این رنگ به عنوان افسانه ای "گزینه های بیشتر" که امریکا گفته به شدت نیاز دارد.

متاسفانه این انتخاب تا حد زیادی کار برکنار شده به دلیل دو حزب اصلی پوشش عظیم تکه های جایگزین احزاب سیستم عامل است. کمی وجود دارد که Jorgensen می خواهد که نیست تحت فشار قرار دادند کاملا توسط جریان اصلی قرار دارد. از طرف دیگر هاوکینز می خواهد سبز جدید مقابله و بنابراین آیا بایدن. هاوکینز می خواهد برای دیدن اصلاحیه حقوق برابر عبور و بنابراین آیا بایدن. هاوکینز می خواهد حداقل دستمزد مطرح شده و بنابراین آیا بایدن. من می توانم و اما نکته این است که سیستم دو حزبی است و نه بیبهره از ایده ها. انتخاب بین بایدن و هاوکینز است مانند چیدن یک دستور کیک و توده ای از مواد تشکیل دهنده و یا فقط یک عکس از یک کمی بزرگتر کیک که هرگز ساخته شده است.

جایگزین احزاب به ندرت ارائه چیزی جدید به جز لنگ پیشنهادات و شعارهایی مانند "پایان جنگ" است که وانمود کند هیچ کس در تاریخ آمریکا تا کنون سعی دیپلماسی ، جمهوری خواهان باید گاه به گاه میانه رو و دموکرات ها باید نسبتا دور چپ کاربرانی که می توانند از فشار سیاست بیشتر از مرکز. آنها در آن هستید در حال حاضر در واقع.

امریکا ندارد یک نظام پارلمانی دولت که در آن احزاب کوچکتر تشکیل ائتلاف. ما دو احزاب بزرگ با بسیاری از جناح و چون از اول گذشته و بعد ماهیت سیستم انتخاباتی ساخته شده را به قانون اساسی است و نه دور و بدون اصلاح قانون اساسی.

تا کنون موفق ترین جایگزین حزب در تاریخ آمریکای مدرن است که حزب چای. آنها با استفاده از یک ترکیب قوی از پول بزرگ و ارتجاعی پوپولیسم به راه اندازی چندین داوطلبان به دفاتر بالا از جمله خود ما سناتور تد کروز. از این موقعیت آنها چنان قدرتمند شد یک نیروی است که آنها اغلب لوسیون صورت کنترل دور از جریان اصلی جمهوری خواهان به زور عمل بیشتر راست. آنها به ارمغان آورد یک سخنران از خانه کار آسانی نیست. آزادی خواهان و سبزی با خود عجیب و غریب اصرار بر پیوستن به بازی در بازی هیچ چیز قابل مقایسه با چنین دستاوردهای.

به جای آنها deniability قابل قبول برای ادامه تخریب کشور است. آنها فوتبال, سیاست, free در دانش است که سخت کار می کنند در واقع حاکم بر سقوط خواهد کرد به دیگران و این که تقریبا هیچ چیز آنها تاثیر خواهد گذاشت. آنها را وادار به انجام بخش های سرگرم کننده از دموکراسی (برچسب قفسه سینه-ضرب و شتم سخنرانی) و هیچ یک از تلخه بیت (انجام سیاست مردم را به جلوگیری از انجام کارهای احمقانه). مانند کسی که ارائه می دهد افکار و نماز به جای کمک های مالی و خدمات اجتماعی آنها فرض ناخواسته حس برکت در هزینه تماشای دیگران رنج می برند. همه آنها را به آرامش توهم که آنها انجام یک کار بهتر اگر آنها در واقع تا کنون سعی به نفع خود است که در واقع یک Xanatos Gambit به صورت وحشتناکی ناامن مردم از ترس چه وظیفه بپرسید از آنها.

هیچ consequentialist اخلاق به دست آورده در این شیوه است. هر گونه خود خواهی فرد خواهد استدلال می کنند که واقعا اخلاقی چیزی که انجام می شود به دنبال راه که منافع و مضرات حداقل صرف نظر از اینکه آیا یا نه وجدان خود خواسته خلوص. این است که همه به ویژه درست است در اینجا در تگزاس که در آن برای اولین بار در دو نسل دو حزب اصلی نامزد مرده حتی. رای شما به حساب خواهد در سال 2020 است که ممکن است به معنای کشیدن اهرم برای کسی که شما را دوست ندارم. غیر-انتخاب حق شما است, اما از آن است که عمل یک فرد خوب است و هیچ کس مدیون شما احترام برای انجام آن به دلیل آن است که کار نمی کند در تمام.

من که این نا امید کننده است, بنابراین من می خواهم برای پایان دادن به با برخی از جاودانه کلمات از آمریکا گنج نویسنده چاک صدا که مثل همیشه مبالغ در حال حاضر کاملا.

پس از ساخت پست های سیاسی گفت: انتخابات ریاست جمهوری است همه یا هیچ در بسیاری از مسائل فقط به انتخاب یکی من متوجه شدم برخی از buckaroos خواهد بود بسیار بد در بازی شما نه? از چاک می گوید: آیا شما به جای زندگی در یک گودال مار یا باریکش با درجه اعتبار ساقط خرچنگ برای یک سال ؟ برخی از buckaroos می گویند: "خب من اصلا مانند مارها و من اصلا مثل خرچنگ من نمی خواهم هر دو وجود دارد.' این است که چگونه بازی کار می کند من متاسفم که رای گیری راه این است که به خوبی در این جدول زمانی به عنوان دیگران اما آن گودال مار و یا از درجه اعتبار ساقط خرچنگ pincher یا شخص دیگری است که میخوام انتخاب برای شما buckarootinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن