صدای در برابر غیر انسانی تصمیم دهلی وزیر

توسط Salil Gewaliتیاو واقعی منتقدان همیشه درست و جسورانه است. آنها هستند که سریع به forewarn اشتباه عمل توسط ه

توسط ABDOOSNEWS در 21 خرداد 1399

توسط Salil Gewali

تیاو واقعی منتقدان همیشه درست و جسورانه است. آنها هستند که سریع به forewarn اشتباه عمل توسط هر کسی که ممکن است مخل به شهروندان/جامعه است. پس بی درنگ denouncement توسط رئیس سابق وزیر مگالایا – دکتر Mukul Sangma در برابر ظالمانه تصمیم گیری ساخته شده توسط دهلی وزیر – Arvind Kejriwal این یکشنبه ارزشمند است. با توجه به این اعلام تکان دهنده توسط دهلی وزیر غیر-ساکنان دهلی نو اجازه داده نخواهد شد به بستری در هر خصوصی و یا بیمارستان های دولتی به جز چند دولت مرکزی در این شهر پایتخت هند است.

دنبال NewsGram در Instagram به ماندن بگیرید به روز شد.

در این رئیس سابق وزیر مگالایا دکتر Mukul Sangma هدر رفته هیچ زمان برای بیان مخالفت قوی خود را از طریق facebook post — "انکار شهروندان این کشور حق دسترسی به تخت بیمارستان خصوصی بیمارستان های دهلی دهلی توسط دولت مسخره است غیر قابل قبول و مجموعه بسیار خطرناک اولویت در سلامت ما تحویل سیستم در برابر همه اخلاق پزشکی است که می تواند جابجا کردن قوی سیستم ارجاع است که در برابر آزمون زمان." بله این سیاست قطعا می تواند باعث بی سابقه ای سختی به غیر مقیم Delhiites اگر تا کنون اجرا شده است.

Delhi
رئیس سابق وزیر مگالایا دکتر Mukul Sangma بیان قوی خود مخالفت خود را از طریق facebook post.

برای مثال آنچه که ممکن است عواقب در مورد 50-هر یک از مردم از کشورهای دیگر از کشور مانند — مگالایا یا مانیپور/آسام/Mizoram زندگی در بخش های مختلف از دهلی نو به طور ناگهانی رنج می برند از بیماری های جدی و یا صدمات تصادفی یا Covid-19? با توجه به زیاد مشکل در گرفتن تخت در دولت مرکزی بیمارستان "غیر مقیم" بیماران بدون درمان پزشکی می تواند زمین را در یک کابوس وضعیت منجر به نه تنها خود را تکمیل وخامت سلامت, اما آنها ممکن است تسلیم شدن به این بیماری است. این سیاست که مستلزم مرگ شهروندان این کشور است و نه فقط بر خلاف قانون اساسی این پرسش غیر انسانی.

همچنین بخوانید: ووهان شاهد COVID-19 شیوع زودتر از گزارش: مطالعه

Delhi
این سیاست قطعا می تواند باعث بی سابقه ای سختی به غیر مقیم Delhiites اگر تا کنون اجرا شده است.

دوباره فقط تصور کنید چه چیزی ممکن است اتفاق می افتد اگر "همان سیاست" خواهد بود اتخاذ شده توسط دولت از شهرستانها بزرگ مانند بمبئی و کلکته چنای, Pune, Lucknow, بنگلور, et al. اکثر ما دانشجو جوامع مختلف و یا حرفه ای کارشناسان/کارکنان مستقر در شهرستانها مختلف در کشور است و آنها به غیر از ساکنان آن شهر خاص. با تشکر از خدا, معاون فرماندار دهلی نو در حال حاضر محکوم کرد تصمیم دهلی وزیر. البته چنین سیاستی کاملا پوچ است. بنابراین باید به شدت در مخالفت با سیاست های "مضر" به غیر-ساکنان در هر یک از شهرستانها/بیان در کشور است. قانون اساسی همیشه تضمین حق سلامت مراقبت از همه شهروندان بدون در نظر گرفتن زبان و فرهنگ ها و طبقات و مذاهب.

هند بر اساس نویسنده و پژوهشگر Salil Gewali بهترین و شناخته شده برای پژوهش خود را بر اساس کار با عنوان 'ذهن های بزرگ در هند است که در سراسر جهان به دست آورده قدرشناسی. ترجمه شده به دوازده زبان کتاب خود شده است مقدمه با یک دنیا تحسین ناسا دانشمند ارشد – دکتر Kamlesh Lulla, هوستون, ایالات متحده آمریکا.

[ سلب مسئولیت: تصاویر مورد استفاده در مقاله در حال عرضه شده توسط نویسنده NewsGram به هیچ وجه قصد نقض کپی رایت. ]tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im