ویتامین D: راه رفتن در حالی که بهبود ایمنی خود

به دست آمده به طور طبیعی از نور خورشید و ویتامین D یکی از مهم ترین ویتامین ها برای سلامت کلی ما است. عملکرد اص

توسط ABDOOSNEWS در 3 تیر 1399

به دست آمده به طور طبیعی از نور خورشید و ویتامین D یکی از مهم ترین ویتامین ها برای سلامت کلی ما است. عملکرد اصلی ویتامین D است که برای حفظ میزان کلسیم و فسفر دو مولفه مورد نیاز برای نگه داشتن استخوان های قوی. ویتامین D کمک می کند تا نه تنها ساختمان و حفظ استحکام استخوان ها و تقویت سیستم ایمنی بدن اما همچنین باعث کاهش خطر حاد دستگاه تنفسی, عفونت, سرطان, دیابت, فشار خون, و خیلی بیشتر.

لطفا ما را دنبال کنید Facebook Page for more چنین به روز رسانی!

آن را می تواند ذخیره شده در بدن ما چربی, مشکل این است که آن را بسیار آسان برای دریافت به اندازه کافی از آن را به بدن ما است. بیشتر ما ویتامین D را از خورشید می آید و حدود 60 درصد از ما دارای سطح کافی در طول زمستان است. میزان قرار گرفتن در معرض ما نیاز به گرفتن به اندازه کافی از این ویتامین مهم است که به طور کلی کم است.

در حالی که تنها چند دقیقه از قرار گرفتن در معرض در طول تابستان می تواند کافی در طول زمستان ممکن است چند ساعت از قرار گرفتن در معرض در وسط روز. همچنین, آن را دشوار است برای گرفتن به اندازه کافی ویتامین D از مواد غذایی به تنهایی.

به عنوان ما به آرامی در حال ظهور از خانه های ما پس از یک دوره طولانی از مجموع مستند ما نگران ما ایمنی در خانه و محل کار. به همین دلیل همه به دنبال راهی برای تقویت سیستم ایمنی بدن خود را برای جلوگیری از شوم COVID-19 به گذشته دفاع طبیعی بدن است. همچنین پس از بیرون رفتن است و تنها توصیه می شود برای کارهای ضروری مردم در حال گرفتن مقدار لازم از نور خورشید است که مورد نیاز برای تولید ویتامین D در بدن می گوید دکتر راوی گاور COO Oncquest labs ltd.

مطالعات نشان داده اند که ویتامین D ممکن است تاثیر اجزای مختلف سیستم ایمنی بدن ما و پاسخ به عفونت است. این ممکن است کمک به زیر و بم ما لنفوسیت و التهاب-تولید مواد شیمیایی مانند سايتوکاين که اجزای مهم سیستم ایمنی بدن ما در پاسخ به تهاجم ویروس ها می افزاید: Dr گور.

Gain Vitamin D everyday for staying fit
در حال اجرا است بهترین ذینفع اگر در روز انجام. Pixabay

محققان کشف کرده اند یک ارتباط قوی بین شديد کمبود ویتامین D و مرگ و میر ناشی رمان coronavirus (COVID-19). در یکی از این مطالعات دانشمندان کشف کرده اند که یک همبستگی قوی بین سطح ویتامین D و سايتوکين طوفان — یک hyperinflammatory بیماری ناشی از بیش از حد فعال ایمنی بدن منجر به عوارض و افزایش مرگ و میر.

نه تنها فعال ويتامين D و هورمون تریول کمک به تنظیم هر دو ذاتی و اکتسابی سیستم ایمنی بدن ما اول و دوم خطوط دفاعی در برابر عوامل بیماری زا بلکه کمبود آن است که در ارتباط با سیستم ایمنی بدن اختلال در نظم تفکیک یا تغییر در کنترل سیستم ایمنی بدن فرآیندهای. بسیاری از راه های کالسی تریول بر سیستم ایمنی بدن به طور مستقیم مربوط به توانایی ما برای دفاع در برابر ویروس ها. این به این معنی است که با داشتن, سالم, سطح ویتامین D جلوگیری نمی کند یک بیمار از ابتلا به ویروس اما آن را ممکن است به کاهش عوارض و مرگ است.

چقدر بیش از حد است ؟

مردم باید دوز بیش از حد از ویتامین D است که ممکن است با عوارض جانبی منفی. آیا عجله ندارد به فروشگاه و شروع به جمع اوری مکمل های ویتامین D شواهدی در دست است که هنوز هم در مطالعه فاز و مطالعات بیشتری مورد نیاز است.

همچنین بخوانید: توانمندسازی زنان و غرور ماه در هند

در چنین دوران دشوار هنگامی که هر کس به مبارزه با این بیماری همه گیر حتی یک سهم کوچک با در نظر گرفتن مراقبت از خود را به نفع کل جهان است. سطح ویتامین D می تواند به راحتی اندازه گیری شده توسط یک آزمایش ساده خون. مکمل ویتامین D می تواند به ویژه برای افراد مسن و در معرض خطر افراد از جمله کارکنان بهداشتی درمانی که در حال حاضر عمدتا در داخل خانه و پوشیدن PPEs.

بنابراین در آغوش معجزه مواد مغذی در روال خود را برای تقویت بدن خود را پاسخ سیستم و حفظ ایمنی در شکل بالا.

(IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب