تصویری افتتاحیه: هوستون هنرمند هانا گرگ به ارمغان می آورد به زندگی هرزه دیدن در "پرداخت و او را"

این هرزه دیدن "گروه های مورد علاقه خود در آستین" در حال اکران انیمیشن های تصویری ایجاد شده توسط هوستون هنرمند

توسط ABDOOSNEWS در 19 خرداد 1399

این هرزه دیدن "گروه های مورد علاقه خود در آستین" در حال اکران انیمیشن های تصویری ایجاد شده توسط هوستون هنرمند هانا گرگ برای آهنگ خود را "پرداخت و او را" خاموش خود را به آخرین نسخه مالبک.

آهنگ به بررسی پیچیده و پویا بین هنر و زندگی از هنر خود را گدایی به این سوال که چرا خود اعلام کرد طرفداران موسیقی همیشه مایل به پرداخت نوازندگان برای مهارت خود را?

این هرزه دیدن هدف به لطفا و آمده اند شناخته شده برای خود را lightheartedness اما "پرداخت و او را" هر چند جاذب پردازد جدی موضوع برای نوازندگان در سراسر جهان است. گروه افتخارات خود را در موسیقی استعداد و اگر آنها عشق شوخی در اطراف آنها مهارت خود را بسیار جدی است.

"ما فقط می خواستم به در چیزی قرار می دهد که یک لبخند بر چهره مردم می گوید:" گیتاریست و خواننده اندرو Riefenstahl. "که واقعا قصد اصلی زمانی که ما در ایجاد شده در این گروه و من قطعا باید بگویم بیش از سه سال گذشته که انرژی مثبت واقعا ترجمه شده است."

مبتنی بودن در Austin, 'پایتخت موسیقی زنده' همراه با جوانب مثبت و منفی آن برای نوازندگان. بازار می تواند به راحتی چربی های اشباع شده به عنوان قیمت زندگی بالا می رود و آن را سخت تر و سخت تر برای gigging نوازندگان برای حفظ پایدار حرفه ای.

گروه آموخته راه سخت است که در یک صنعت که در آن بسیاری از موافقت نامه های مهر و موم شده با یک دست دادن آنها تا به حال به دفاع از خود و مذاکره پرداخت قبل از کنسرتهایی که جمعیت زیادی یا جریان اعداد را همیشه ترجمه به چک.

این هرزه دیدن و توصیف یک حادثه که در آن آنها نمی پرداخت برای عملکرد خود را الهام بخش آنها را به نوشتن "پرداخت او" نه تنها در این مورد یک اتفاق اما برای همه نوازندگان دیگر که دارای تجربه کاری مشابه.

"ما به یک نقطه که در آن ما متوجه است که ما در حال جبران زمان و تلاش است که ما با قرار دادن در می گوید:" کیبورد اسکات مورگان. "می توان آن را سخت به بلع قرص گاهی" می افزاید: Riefenstahl.

"من فکر می کنم برای ما ما می خواستیم به بازی اما آنچه که ما از طریق آموخته بود که دانستن خود ما ارزش می گوید:" درامر و خواننده اردن هیوز.

منجر هرزه دیدن گیتاریست و خواننده رنکین Fetzer است از هوستون و قبلا در گروه های محلی برای همیشه مایل است. قبل از COVID-19 دو گروه مشترک بسیاری از لوایح و همپوشانی در پایه فن خود را.

هانا گرگ متحرک بود یک فیلم برای همیشه مایل آهنگ "نیمه شب" و Fetzer رسیده به او برای کار در این ویدئو را برای "او را پرداخت."

"من دوست دارم در مجاورت آن می گوید:" گرگ او تصور اولیه از این آهنگ. "این یک ملودی است که سرگرم کننده بود و شما می توانید باب سر خود را به اما شعر جدی هستند. من بسیاری از دوستان و مردم من ساخته شده برای کار است که تکرار همان دقیق احساسات."

گرگ موسیقی زنده هواخواه شد تکمیل این ویدئو به شهرستانها در سراسر جهان تعطیل برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و او شنوا و دست اول از دوستان نوازنده مالی مبارزات آنها تجربه شد.

"قبل از این حتی اتفاق افتاده نوازندگان تلاش شد و در حال حاضر این اتفاق می افتد. من امیدوارم که ما می توانیم دوباره پس از آن به عنوان طرفداران و مانند ما بودند واقعا مصرف است که سرگرم کننده است که ما را برای اعطا شده است." گرگ می افزاید: "من امیدوار هستم که مردم با شنیدن آهنگ و دیدن این ویدئو فکر می کنم در مورد آن و همچنین سرگرم شود. من می خواستم آن را برای مطابقت با آهنگ در این راه است."

به عنوان شهرستانها در تگزاس شروع به بازگشایی سالن های موسیقی این هرزه دیدن در حال انتظار در انتظار الگوی. آنها نگاه از روی علاقه خود را در عملکرد نهایی و قبل از خاموش شدن در Stubb جایی که آنها انجام شود به نفع سنت Baldrick بنیاد و توضیح آنها و دیگر گروههای درگیر اطراف جمع آوری به بحث در مورد وزن اطراف آن شب.

"من واقعا خوشحال و مفتخر است که ما به بخشی از آن در آستین می گوید:" مورگان. "فقط دانستن که ما نمی دانیم که آن محیط زیست است که برای بازگشت دوباره, اما واقعیت این است که ما باید به وجود دارد و بخشی از آن و به همه آخرین شانس خود را برای واقعا لذت بردن از زندگی مانند قبل از آن بود که همه گیر شد فقط یک افتخار بزرگ برای ما است."

فقط به عنوان گرگ امیدوار است که طرفداران بازگشت به سالن های موسیقی با افزایش قدردانی گروه احساس یک مسئولیت مشترک برای انجام همان.

"من فکر می کنم ما بیشتر خواهد بود سپاسگزار بیش از حد. همه ما آن را از دست همه ما آن را دوست دارم و آن به این دلیل است که ما آن را انجام دهد. آن را بزرگ خواهد بود به پرداخت بیشتر می شود و درمان مناسب توسط سالن اما در پایان روز, من فکر می کنم ما همه فقط خارش را در مقابل مخاطبان و بازی برای دوستان ما و خانواده و عزیزان و همه در جامعه می گوید:" مورگان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن