معاون رئیس جمهور خواستار حفاظت از ارتقاء های مختلف زبان هندی

Vیخ جمهور M. Venkaiah Naidu روز چهارشنبه برای حفاظت و ترویج هندی های مختلف زبان از طریق استفاده از زبان مادری

توسط ABDOOSNEWS در 8 مرداد 1399

Vیخ جمهور M. Venkaiah Naidu روز چهارشنبه برای حفاظت و ترویج هندی های مختلف زبان از طریق استفاده از زبان مادری در زمینه های مختلف از آموزش و پرورش به دولت.

فراخوانی برای ترویج آموزش در زبان مادری به مدرسه ابتدایی, معاون رئیس جمهور تاکید کرد که یک زبان که به دست آوردن محبوبیت خود را تنها از طریق استفاده گسترده از. Naidu گفت: این یک مغالطه به فکر می کنم که پیشرفت را می توان به دست آورد تنها اگر آموزش و پرورش دنبال شد در انگلیسی.

دنبال NewsGram در Quora فضا برای دریافت پاسخ به تمام سوالات خود را.

"تحقیقات نشان داده است که کسانی که مهارت در زبان مادری خود را می توانید به یادگیری زبان های دیگر برابر با سهولت" معاون رئیس جمهور گفت: در حالی که افتتاح یک آنلاین وبینار در ایجاد دانش: زبان مادری' سازماندهی شده توسط وزارت تلوگو دانشگاه حیدرآباد و تلوگو آکادمی.

برای مثال او گفت که در حدود 90 درصد از برندگان جایزه نوبل (محرومیت جایزه صلح نوبل دریافت کنندگان) تا سال 2017 بودند کسانی که خود را تکمیل آموزش های مربوطه خود را به زبان مادری. به طور مشابه, بررسی یکی دیگر از کشورهای نهفته تا حد زیادی توسط جهانی شدن نشان داد که سازمان ملل که بر اساس اهمیت به زبان مادری در میان 50 بالا.

Vice Prez calls for promoting native languages
معاون رئیس جمهور توصیه محققان برای پیدا کردن در معرض خطر کلمات و ترویج استفاده از آنها در روز به بعد مکالمات. Wikimedia Commons

Naidu گفت که این نیز درست نیست به فکر می کنم که تحقیقات مدرن می تواند انجام شود تنها در صورتی یک از مهارت در زبان انگلیسی است. لازم به ذکر است که در حدود 90 درصد از بالای 40-50 کشورها در شاخص نوآوری جهانی هستند که در آن آموزش و پرورش بود و افاضه در زبان مادری خود.

اشاره به این که بسیاری از بازدید خارجی VIPs با وجود دانستن زبان انگلیسی صحبت به زبان مادری خود در طول بحث های خود را با مقامات هندی, معاون رئیس جمهور گفت که با انجام این کار آنها انتقال یک پیام از عزت نفس است.

همچنین بخوانید: جهان ببر بعد: تاثیر می گذارد از همه گیر در حیات وحش

ابراز نیاز به توسعه زبان های مادری برای دیدار با نیازهای مدرن, معاون رئیس جمهور گفت که پیچیده علمی و فنی شرایط باید ساده در زبان هندی. تاکید بر نیاز به تقویت پژوهش در زبان هندی, معاون رئیس جمهور توصیه محققان برای پیدا کردن در معرض خطر کلمات و ترویج استفاده از آنها در روز-به-روز, گفتگو, مقالات و کتاب های درسی برای احیای زوال زبان ها.

Naidu همچنین بر نیاز به یک ویژه محوری مربوطه زبان رسمی توسط هر دولت. درخواست معلمان و والدین برای تشویق فرزندان خود را به صحبت به زبان مادری خود در خانه و در جای دیگر معاون رئیس جمهور گفت: آن را باید تبدیل به lingua franca برای همه, آموزشی, اجتماعی و اقتصادی و فعالیت های دیگر. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن