دهلی دولت مسائل مشاوره ای برای سم پاشی آفت کش ها برای مقابله با ملخ حمله

که بیشتر در غالب دولت چین یا آمریکا دولت؟. Pixabay توسط N. S. Venkataraman Chinese دولت چپ نیست کسی در شک در م

توسط ABDOOSNEWS در 8 خرداد 1399
american chinese
که بیشتر در غالب دولت چین یا آمریکا دولت؟. Pixabay

توسط N. S. Venkataraman

Chinese دولت چپ نیست کسی در شک در مورد آن را بلند پروازانه هدف تسلط بر جهان به هر قیمتی. دولت چین شده است سرکوب آزادی بیان در چین در نظر گرفتن حقوق شهروندان هنگ کنگ در شیوه ای استبدادی و به شدت اشغال خاک همسایه مانند تبت و بخشی از قلمرو آن اشغال شده پس از سال 1962 هند و چین جنگ. چین در حال حاضر ادعا هندی استان آروناچال پرادش آن را به عنوان خود و به شدت این ادعا ارضی راست در دریای چین جنوبی و Senkaku جزیره است. دولت چین می گوید که تایوان بخشی از این سرزمین و اشیاء برای به رسمیت شناختن هر گونه با توجه به تایوان توسط هر کشور دیگر.

بیشتر چین در تلاش است برای به اجرا درآوردن آن را بر کوچک و ضعیف در نزدیکی کشورهایی مانند پاکستان و نپال و بنگلادش و سریلانکا و دیگران با گسترش وام است که این کشورها نمی توانیم به بازپرداخت در آینده قابل پیش بینی.

مشاهده چین روشها و اهداف یکی نیست پیدا کردن مقدار تفاوت بین امروز دولت چین و آلمان هیتلر. چند کشور در جهان هستند به تدریج متوجه می شوند که چک کردن چین و جاه طلبی است که لازم است به عنوان چک کردن هیتلر جاه طلبی که ناشی از جنگ جهانی دوم است.

chinese
دولت چین شده است سرکوب آزادی بیان در چین است. Pixabay

با این حال هواداران از چین ادعا می کنند که دولت ایالات متحده بیش از حد باید متهم به تلاش برای تسلط بر جهان و آن را به ارسال نیروهای نظامی به کشورهای مختلف مانند ویتنام و عراق و افغانستان و دیگران را به اجرای آن است ، وجود عنصری از حقیقت در این که دولت آمریکا به نظر می رسد فکر می کنم که این وظیفه به پلیس جهان است.

در هر صورت در تجزیه و تحلیل دقیق از سناریو و عاقلانه مقایسه سلطه تمایل چین و ایالات متحده آمریکا و یکی نمی تواند اما دیدن یک تفاوت ظریف بین این کشورها است.

در حالی که چین معتقد است که در بی رحمانه حذف مخالفان در داخل و خارج از چین (درست مثل راه هیتلر بود) و می خواهد به اشغال سرزمین های دیگر کشورها با اجبار یا زور ما نمی افراط در اعمال سرکوب حقوق بشر و یا اشغال خاک کشورهای دیگر است.

ما پنهان نیست این میل است که آزادی بیان و روش های دموکراتیک باید پیروز در تمام مناطق در جهان است. در بسیاری از مواقع ما در مبارزه علیه رژیم های دیکتاتور مذهبی افراط گرایان و گروه های تروریستی است و پرداخت قیمت بالا با از دست دادن آمریکا زندگی می کند.

statue-of-liberty
ایالات متحده آمریکا خواسته به تسلط بر جهان است. Pixabay

ایالات متحده آمریکا ممکن است جاه طلبی برای تسلط بر جهان و اطمینان از این قدرت به عنوان قدرت فوق العاده اما هیچ جاه طلبی ارضی بسط آن چین است.

همه گفته و انجام داده, اگر جهان به انتخاب بین ایالات متحده آمریکا و چین آن را به ناچار به این نتیجه رسیده است که سلطه بر جهان توسط ایالات متحده آمریکا است که کمتر بد از سلطه بر جهان توسط چین است.

بر خلاف چین و شهروندان ایالات متحده آمریکا حق دارند به انتقاد از تصمیمات دولت راه اندازی تظاهرات علیه نقض حقوق بشر اگر هر و ورزش خود را حق رای دادن یک بار در چهار سال گذشته به تغییر حزب در قدرت اگر آن را در برابر خواسته های مردم است. با چنین روند وجدان ایالات متحده آمریکا تا حد زیادی باقی می ماند در تدبیر و ما از دولت این است که در معرض فشار افکار عمومی هر دو در ایالات متحده آمریکا و دیگر نقاط جهان است.

chiese
در چین شهروندان ندارد و حق انتقاد از تصمیمات دولت است. Pixabay

همچنین بخوانید: مک دونالد نشان می دهد برنامه ای برای باز کردن درایو از طریق رستوران در انگلستان

از سوی دیگر چین رژیم توتالیتر و هیچ شهروند می تواند زنده ماندن در چین اگر او انتقاد رئیس جمهور چین و یا سوال از تصمیم دولت چین. به این حد از آن است که رژیم دیکتاتوری در چین است که می تواند به عنوان نامیده غیرمتمدن شکل حکومت.

واقعیت این است که ایالات متحده آمریکا باقی مانده بوده است به عنوان قدرت فوق العاده در جهان برای چندین دهه در حال حاضر و جهان تبدیل شده است و نه بدتر با توجه به تسلط قدرت ایالات متحده آمریکا است. البته وجود داشته است انتقاد علیه دولت توسط برخی از بخش های جهان از نظر, اما بسیاری از این منتقدان متعلق به مذهبی گروه های افراطی و با انگیزه چپ (کمونیست) نیروهای که اقتصادی و سیاستهای اجرایی باید کاملا موفق به تحویل کالا.

دستیابی به قدرت فوق العاده وضعیت چین و ایجاد این سازمان در بخش های بزرگی از جهان با حداقل توجه به ارزش سیستم ها و احساسات مردم است و بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد به تمدن جهان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن