بازیگر کهنه Jeetendra به دیجیتال اولین با "Baarish"

فیلمساز Karan Johar همچنین می گوید در مورد چگونه او در حال برنامه ریزی در شکل. Wikimedia Commons توسط ARUNDHUT

توسط ABDOOSNEWS در 16 اردیبهشت 1399
Karan Johar
فیلمساز Karan Johar همچنین می گوید در مورد چگونه او در حال برنامه ریزی در شکل. Wikimedia Commons

توسط ARUNDHUTI بانرجی

بالیوود بازیگر Kangana Ranaut, فیلمساز, Karan Johar و تولید کننده Ekta کاپور باید مفتخر شده است با Padma شری برای سهم خود را در زمینه هنرهای نمایشی. این Padma جوایز اعلام شد توسط دولت هند در آستانه روز جمهوری در روز شنبه.

محبوب خوانندگان عدنان سامی و Suresh Wadkar نیز با افتخار Padma Shri.

"من با فروتنی و من مفتخر. من از کشور من برای این شناخت و تقدیم کنم به هر زنی که جرات به خواب. به هر دختر... به هر حال... و به رویاهای زنان که شکل آینده کشور ما" گفت: Kangana.

فیلم "Panga" منتشر شده در روز جمعه و مدیر فیلم Ashwiny Iyer Tiwari احساس افتخار بازیگر و ذکر شده: "وجود چند انسان است که توانایی به متفکرین نه فقط برای خود بلکه برای دیگران است. Kangana افزایش یافته است در خود از طریق کار سخت و فداکاری با وجود بسیاری از چالش ها و محدود پشتیبانی می کند."

Actress Kangana Ranaut
بازیگر Kangana Ranaut . Wikimedia Commons

"این شناخت سبب بسیاری از زنان از کشور عزیزمان به راه رفتن خود انتخاب مسیر بدون ترس" اضافه شده Ashwiny.

Ekta کاپور شناخته شده است برای او ثابت سهم نه تنها در تلویزیون و سینما بلکه در سرگرمی های دیجیتال سیستم عامل است. به عنوان یک تولید کننده محتوا و خالق کاپور بیش از حد خوشحال با جایزه.

همچنین بخوانید: Facebook رنج می برد اصلی قطع برق در سراسر جهان

Karan Johar از سوی دیگر است غرق می شود مفتخر به جایزه. "آن را بسیار اغلب که من در از دست دادن برای کلمات, اما این است که یکی از این مناسبت است. این Padma شری... از جمله یک افتخار برای دریافت یکی از بالاترین جوایز غیر نظامی در این کشور است. (من) غرق احساسات بسیاری از در حال حاضر," او گفت:.

"(من) فروتن, وجد آمدیم, و همچنین خدا را شکر برای این فرصت را به زندگی می کنند رویای من هر روز به ایجاد و برای سرگرم کردن. من می دانم که پدر من افتخار خواهد بود و من آرزو می کنم او در اینجا به اشتراک گذاری این لحظه با من" گفت: Johar. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن