واکسیناسیون در برابر بیماری ها در 'هشدار دهنده کاهش' با توجه به COVID-19 می گوید: سازمان ملل متحد

Tدر اینجا شده است هشدار دهنده کاهش تعداد کودکان واکسینه شدن برای چنین بیماری های قابل پیشگیری به عنوان دیفتری

توسط ABDOOSNEWS در 26 تیر 1399

Tدر اینجا شده است هشدار دهنده کاهش تعداد کودکان واکسینه شدن برای چنین بیماری های قابل پیشگیری به عنوان دیفتری ، کزاز و سرخک سازمان ملل متحد هشدار داد چهارشنبه.

سازمان ملل را سازمان بهداشت جهانی و یونیسف سرزنش کاهش در اختلال در روال مراقبت های بهداشتی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Follow us on Facebook برای دریافت آخرین به روز رسانی از ما!!

"واکسن یکی از قدرتمند ترین ابزار ها در تاریخ بهداشت عمومی و بیشتر از کودکان در حال حاضر در حال ايمن تر از همیشه قبل از اینکه" چه کسی رئیس دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت. "اما این بیماری همه گیر قرار گرفته و به دستاوردهای آن در معرض خطر است. این قابل اجتناب درد و رنج و مرگ ناشی از کودکان از دست رفته در واکسن های معمول می تواند به مراتب بیشتر از COVID-19 خود را."

COVID-19 impacts vaccination
Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی, حضور مجازی 73 مجمع بهداشت جهانی در ژنو است. فردا

WHO و يونيسف گفت که حتی زمانی که واکسن در دسترس هستند بسیاری از کودکان که به آنها نیاز دارید می ترسند به ترک خانه های خود به دلیل coronavirus یا مشکلات سفر به دلیل COVID-19 محدودیت.

همچنین بخوانید: 85 درصد مسافران به احتمال زیاد به یک سفر جاده ای در تابستان امسال: گزارش

اما حتی قبل از همه گیر آمار این سازمان گفت: پیشرفت در واکسیناسیون کودکان لغزش. آنها گفت: نزدیک به 14 میلیون کودک نیست عکس های سرخک و سیاه سرفه در سال 2019. بسیاری از این کودکان در آفریقا زندگی می کنند. مشکلات اقتصادی نیز مانع از کودکان در برزیل و هند اندونزی مکزیک پاکستان و فیلیپین از گرفتن لازم واکسن.

"COVID-19 ساخته شده است که قبلا معمول واکسیناسیون یک چالش دلهره آور," مدیر اجرایی یونیسف هنریتا جلو گفت. "ما باید به جلوگیری از وخامت بیشتر در واکسن پوشش و فوری از سرگیری برنامه های واکسیناسیون قبل از زندگی کودکان هستند در معرض خطر بیماری های دیگر. ما نمی توانیم تجارت یک بحران بهداشتی برای دیگری." (VOA)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب