چشم انداز مثبت در جستجوهای خود از موارد غیر ضروری در سایت تجارت الکترونیک: گزارش

کاربران گوشی های هوشمند می دانم که این اثر به خوبی -- هنگامی که با استفاده از تلفن های خود را در مکان های عموم

توسط ABDOOSNEWS در 15 اردیبهشت 1399
smartphone
کاربران گوشی های هوشمند می دانم که این اثر به خوبی -- هنگامی که با استفاده از تلفن های خود را در مکان های عمومی, آنها اغلب متمرکز بنابراین مشتاقانه در محتوای آن است که تبدیل شدن آنها به بی اعتنا به آنچه که در اطراف آنها. Pixabay

مردم تمایل بیشتری برای فاش کردن اطلاعات شخصی خود را آنلاین با استفاده از گوشی های هوشمند خود را در مقایسه با کامپیوترهای رومیزی می گوید: یک مطالعه است.

مطالعه منتشر شده در مجله بازاریابی نشان می دهد که این دستگاه استفاده از مردم برای برقراری ارتباط می تواند تاثیر به حدی است که آنها مایل به افشای صمیمی و یا اطلاعات شخصی در مورد خود.

برای مثال توییتهایی و بررسی های تشکیل شده بر روی گوشی های هوشمند به احتمال زیاد نوشته شده از دیدگاه اول شخص به فاش کردن احساسات منفی و به بحث در مورد نویسنده های خانوادگی و شخصی دوستان است.

زمانی که مصرف کنندگان دریافت یک آگهی آنلاین است که درخواست اطلاعات شخصی (مانند شماره تلفن و درآمد آنها بیشتر احتمال دارد به ارائه آن زمانی که درخواست دریافت در گوشی های هوشمند خود را در مقایسه با دسکتاپ و یا لپ تاپ کامپیوتر گفت: مطالعه است.

smartphone
هر دو با استفاده از خودکار های طبیعی-پردازش زبان ابزار و انسان قضاوت از خود افشا محققان دریافتند شواهد قوی است که گوشی های هوشمند-تولید محتوا در واقع بیشتر خود-افشای. Pixabay

"نوشتن بر روی یکی از گوشی های هوشمند اغلب باعث کاهش موانع آشکار انواع خاصی از اطلاعات حساس به دو دلیل یکی ناشی از شکل منحصر به فرد ویژگی های تلفن و دوم از احساسی انجمن که مصرف کنندگان تمایل به نگه داشتن با دستگاه خود گفت:" co-نویسنده شیری Melumad از دانشگاه پنسیلوانیا

برای اولین بار یکی از بارز ترین ویژگی های گوشی های سایز کوچک; چیزی است که باعث می شود مشاهده و ایجاد محتوا به طور کلی سخت تر در مقایسه با کامپیوترهای رومیزی است.

از آنجا که این مشکل در هنگام نوشتن و یا پاسخ بر روی گوشی های هوشمند یک فرد تمایل به دقت تمرکز بر اتمام کار و تبدیل شدن به کمتر آگاه از عوامل خارجی است که به طور معمول در مهار خود افشا مانند نگرانی در مورد آنچه که دیگران انجام می دهد با این اطلاعات است.

کاربران گوشی های هوشمند می دانم که این اثر خوبی در هنگام استفاده از تلفن های خود را در مکان های عمومی, آنها اغلب متمرکز بنابراین مشتاقانه در محتوای آن است که تبدیل شدن آنها به بی اعتنا به آنچه که در اطراف آنها.

دلیل دوم مردم تمایل دارند بیشتر خود-افشای خود را در گوشی های نهفته در آن احساس راحتی و آشنایی مردم با تلفن های خود را.

"از آنجا که گوشی های هوشمند ما با همه ما از زمان و انجام بسیاری از عملکردهای حیاتی در زندگی ما آنها اغلب به عنوان 'بزرگسالان پستانک' را که احساس راحتی را به صاحبان" Melumad اضافه شده است.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت به روز رسانی در آخرین اخبار

پایین دست اثر آن احساسات خود را نشان می دهد که مردم تمایل بیشتری به افشای احساسات به یک دوست نزدیک در مقایسه با یک غریبه و یا باز کردن یک درمانگر در راحت به جای ناراحت کننده محیط است.

smartphone
زمانی که مصرف کنندگان دریافت یک آگهی آنلاین است که درخواست اطلاعات شخصی (مانند شماره تلفن و درآمد آنها بیشتر احتمال دارد به ارائه آن زمانی که درخواست دریافت در گوشی های هوشمند خود را در مقایسه با دسکتاپ خود را و یا کامپیوتر لپ تاپ. Pixabay

"هنگامی که نوشتن بر روی تلفن های ما, ما تمایل به احساس می کنید که ما در یک راحت 'منطقه امن.' به عنوان یک نتیجه ما بیشتر مایل به باز کردن در مورد خودمان" گفت: مطالعه همکاری نویسنده رابرت مایر از دانشگاه پنسیلوانیا است.

این یافته ها بر اساس تجزیه و تحلیل هزاران نفر از رسانه های اجتماعی, پست, آنلاین, بررسی, پاسخ به تبلیغات وب سایت و کنترل مطالعات آزمایشگاهی.

همچنین به عنوان خوانده شده - تصویری دیدار برنامه زوم گمراهی مردم با 300mn کاربران ادعا می کنند بعد از تصحیح "نظارت"

شواهد اولیه در آمد از تجزیه و تحلیل از عمق خود افشا نشان داد در 369,161 توییتهایی و 10,185 رستوران بررسی شده در TripAdvisor.com با برخی ارسال شده در رایانه های شخصی و برخی در گوشی های هوشمند است.

هر دو با استفاده از خودکار های طبیعی-پردازش زبان ابزار و انسان قضاوت از خود افشا محققان دریافتند شواهد قوی است که گوشی های هوشمند-تولید محتوا در واقع بیشتر خود-افشای. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب