آینده هوستون مواد غذایی حوادث: Antone و Bun B Relaunch داغ وانگ ساندویچ

زمان سختی برای همه از جمله صنعت مهمان نوازی. اما این بدان معنا نیست که تمام امید از دست داده است به عنوان هوست

توسط ABDOOSNEWS در 29 فروردین 1399

زمان سختی برای همه از جمله صنعت مهمان نوازی. اما این بدان معنا نیست که تمام امید از دست داده است به عنوان هوستون مواد غذایی جامعه ثابت کرده است که یکی از قوی. در اینجا نگاهی به آنچه که در جهان مواد غذایی در طول COVID-19 بحران از جمله خیریه ساندویچ رایگان می خورد برای اولین پاسخ دهندگان و منظقه وعده های غذایی خانواده.

Antone معروف Po' پسران, 4520, San Felipe, 2724 غرب T. C. دلقک و Bun B را مجددا داغ وانگ ساندویچ با 50 درصد از درآمد حاصل از بهره Bun B به تازگی انتخاب شده موسسه خیریه هوستون موسیقی پایه و اساس بود که به تازگی راه اندازی برای کمک به مبارزه نوازندگان در شهرستان هریس که دیگر نمی تواند کار با توجه به COVID-19. داغ وانگ ساندویچ به فروش می رساند برای $8.95 است و ویژگی های پوشیده با نان و سینه مرغ سوخاری مقداری سس بوفالو خدمت با بیکن ترد و آبی پنیر-سس رنچ در Ciabatta مستی توسط مرد نان پخت Co.

اولین پاسخ دهندگان در حال حاضر دریافت یک وعده غذای رایگان در روز و هفت روز هفته از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر در سابق ویلی G رستوران محل 1605 پست بلوط (اولین پاسخ دهندگان از جمله آتش نشانی امدادگران و EMT باید در مدرسه و یا نشان می دهد خود را نشان/شناسایی خود را برای دریافت غذا). ارتقاء خود ادامه خواهد داد و هر روز تا کسب و کار به حالت عادی برمی گرداند و Landry مفاهیم را ادامه خواهد داد به ارائه برو منظقه و ارائه خدمات در طول این زمان.

Sorriso مدرن آشپزخانه ایتالیایی, 2 آبراه مربع آغاز شده است ارائه منظقه به خدمات آماده سازی خانواده-سبک مورد علاقه های شما مانند risotto آرانچینو, paccheri کوتاه دنده ragu, تگزاس, قرمز, ماهی, فرنگی لوله لوله و کوتاه بلونز و فردی به اندازه استفاده کرد. ایتالیایی trattoria نیز ارائه می شود انتخاب شراب برای 20 دلار در هر بطری برای اضافه کردن به هر وعده غذایی. سفارش سه شنبه از طریق شنبه (باید توسط 1 بعد از ظهر همان روز منظقه خدمات برداشت می شود بین 4 و 7 بعد از ظهر). برای سفارش تماس بگیرید 832-839-5436 یا ایمیل smile@sorrisoitaliankitchen.com.

در سهشنبه, مارس 17 Pondicheri آشپز آنیتا Jaisinghani خواهد بود که منجر مجازی کلاس پخت و پز در همکاری با مزه جمعی. این کلاس با عنوان رستوران در خانه مجموعه: PT. 2 را فراهم می کند یک پلت فرم برای افراد برای یادگیری فهم و outs از پخت و پز. شرکت کنندگان آموزش تهیه سه دوره: ماست و کشمش شیب عدس کوفته ی کاری و فرو ریختن اپل. در ضمن تعدیل پرسش و پاسخ برگزار خواهد شد و طی 30 دقیقه از جلسه پخت و پز.

در حالی که مزه جمعی حوادث به طور معمول تنها در دسترس برای پرداخت اعضا (99 دلار سالانه عضویت در هوستون) این گروه است که اجازه می دهد هر دو عضو و غیر عضو برای شرکت در کلاس آنلاین در همان نقطه قیمت از $30 (با 50 درصد از فروش رفتن به طور مستقیم به Pondicheri). قیمت بلیط شامل دسترسی به livestreamed کلاس a pdf جزوه با گام به گام دستورالعمل برای پخت و پز هر دوره و ضبط کلاس پس از اتمام آن است.

Orleans, غذاهای دریایی آشپزخانه, 20940 کتی ادامه خواهد داد به ارائه آن Crawfish بسته (زمان بندی بزرگ برای ملی Crawfish روز سهشنبه, مارس 17). ویژه شامل پنج پوند با دو سیب زمینی و دو قطعه از ذرت برای $25, ده پوند با سه سیب زمینی و سه قطعه از ذرت برای $45 و 15 پوند با چهار سیب زمینی و چهار قطعه از ذرت برای $65. شما همچنین می خواهید پیدا کردن می خورد از کبابی صدف و میگو po' پسران به crawfish pistilette. منظقه انتخاب کنید تا در دسترس است و همچنین به عنوان گزینه های تحویل در دسترس هستند از طریق شرکای خود SpeedyFood, DoorDash و ChowNow. تماس 281-646-0700 و یا سفارش آنلاین.

کلارک کوپر مفهوم سرآشپزها — از جمله آشپز جین وحشی از این Dunlavyآشپز مایکل هافمن از Brasserie 19 و آشپز Jorge و Davide از Coppa — باید تیمی را به ایجاد "کلارک کوپر وعده های غذایی خانواده" در دسترس برای قبل از سفارش و تحویل و منظقه وانت در Coppa Osteria, 5210 Morningside در دسترس است. های شبانه ویژه مانند شکرگزاری پنج شنبه, ایبیزا را Paella یکشنبه تاکو سه شنبه شب مدیترانه ای و بامیه جمعه, همه وعده های غذایی بخش برای زوج ها و خانواده ها از چهار یا شش در محدوده قیمت از $14 به 22 دلار در هر فرد. سفارش آنلاین.

Our Menu of Menus® Extravaganza returns this September.

ما منوی منوها® اغراق می گرداند در این ماه سپتامبر.

عکس توسط چاک طبخ عکاسی

تاریخ جدید هشدار! در ادامه تحولات COVID-19 ویروس هوستون مطبوعات بیشتر به تعویق افتاد سالانه خود منو از منوهای® اغراق 2020 تا تاریخ چهار شنبه, سپتامبر 1. این رویداد خواهد شد در حال حاضر محل در خیابان نقره ای Studios, 2000 ادواردز از 7 تا 10 بعد از ظهر پیشرفته پذیرش کلی بلیط ($59) شامل ورود نامحدود, مواد غذایی و نوشیدنی نمونه برداری از منطقه بالا و رستوران ها به همراه سرگرمی. پیشرفته بلیط VIP ($89) شامل ورود به این رویداد یک ساعت زود نامحدود نمونه مواد غذایی در کنار نوشیدن نمونه, سرگرمی و تعریف نوکر قبل از 6:30 p. m. همه بلیط خریداری شده اصلی تاریخ خواهد بود افتخار برای موکول سپتامبر 1 تاریخ.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن