'فوق العاده نادر آبی زنبور عسل موجود در فلوریدا. آن سال بوده آنها گذشته دیده می شود.

جوئل شانون ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 2:53 PM EDT مارس 17 سال 2020پژوهشگران در فلوریدا کشف کرده اند یک

توسط ABDOOSNEWS در 29 اردیبهشت 1399

پژوهشگران در فلوریدا کشف کرده اند یک "فوق العاده نادر" metallic blue زنبور عسل است که تا به حال نشده است خال خال در سال – تا زمانی که کارشناسان نبودند مطمئن شوید که آن را هنوز هم وجود داشته است.

فلوریدا موزه تاریخ طبیعی محقق تعقیب کیمل یافت آبی calamintha زنبور عسل در مارس 9, با توجه به یک ایمیل فرستاده بیانیه از کیمل. این نخستین بار بود که یک خال خال شده بود پس از سال 2016 موزه می گوید.

"ما مشاهده براق آبی کوچک زنبور عسل گرفتن (یک اش را calamint گل) و مالش سر خود را در قسمت بالای گل 2-3 بار" کیمل بیانیه می گوید. که رفتار غیر معمول و منحصر به فرد از ویژگی های آبی calamintha زنبور عسل: "ما خیلی شوکه شده به آن را ببینید."

از آن پس بیشتر از گریزان زنبورها خال خال شده است اما تلاش ها برای تحقیقات حشرات شده اند محدود توسط coronavirus همه گیر کیمل گفت.

آبی calamintha زنبور عسل – یا Osmia calaminthae – به صورت غیر معمول موها استفاده می شود که به جمع آوری گرده موزه گفت: در یک نسخه.

'قتل Hornets': برخی از زنبورها می تواند 'کوک' مخوف اورلئانز NYPD زنبور عسل افسر توضیح می دهد

تماشا کنید: گرجستان مقامات در حال تلاش برای متوقف کردن مهاجم مارمولک می خورد که هر چیزی که آنها می خواهند'

آن را منحصر به فرد حشرات برای تعدادی از دلایل کیمل گفت: آن را جمع آوری گرده در چهره خود را متکی به یک تهدید گیاه گلدار است و در درجه اول در یک زیستگاه در فلوریدای مرکزی: دریاچه ولز ریج.

این منطقه دارای یک تاریخ باستان, موزه می گوید: "زمانی که بسیاری از دولت بود زیر آب بالاتر از ارتفاع تپه شن و ماسه از مناطق در امتداد مرکزی فلوریدا ریج رفتار تقریبا مانند جزایر تولید جدا شده زیستگاه" با توجه به انتشار.

منطقه یک تهدید اکوسیستم است که به سرعت ناپدید آزادی می گوید.

حتی اگر کمک به محدود شد و در طول همه گیر کیمل می گوید او scouted سایت های مختلف به دنبال انفرادی زنبور عسل است که در این موزه می گوید: ایجاد فردی لانه به جای کهیر.

زنبورها قبلا یافت شده در چهار مکان کیمل گفت. پس از بررسی گسترده کار در درجه اول در محافظت دولت اراضی تحقیقات در حال حاضر کشف زنبورها در ده خواص آن به طور قابل توجهی گسترش می یابد خود را شناخته شده رد پای.

اما این کار آسان است.

"حتی اگر من در بر داشت زنبور عسل در سایت های مختلف را ساعت ها و روزها برای پیدا کردن حتی یک زنبور عسل" کیمل گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب