تبدیل خانه خود را به فضاهای کار

با lockdown یکی تا به حال هیچ گزینه ای جز ماندن در خانه را تبدیل به کانون توجه در خانه ها و فضاهای داخلی. ما ت

توسط ABDOOSNEWS در 2 مرداد 1399

با lockdown یکی تا به حال هیچ گزینه ای جز ماندن در خانه را تبدیل به کانون توجه در خانه ها و فضاهای داخلی. ما تا به حال مقدار زیادی از زمان به فکر می کنم در مورد آنچه که فاقد چه چیزی مورد نیاز است و آنچه که به افراط در توجه به خانه است که در آن تمام عمل است که امروزه.

معتاد به کار را به خصوص احساس نیاز به ایجاد تغییرات به منظور ایجاد فضاهای خود را کاربردی و سازنده است. با توجه به سناریوی بودجه ما ممکن است کاملا به عنوان بزرگ به عنوان ما انگیزه برای تغییر است. با که گفت مارک ها و صنایع بزرگ مشغول به کار هستند نسبت به مصرف کنندگان حق بیمه و بالای خط تجارب در قیمت مقرون به صرفه.

Follow us on Instagram برای دریافت اخبار به طور منظم به روز رسانی!!

"من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که آن را واقعا ضروری است به جشن زندگی ما خانه ما خانواده های ما و دوستان ما در حال حاضر بیشتر از همیشه. آن را بسیار مهم برای بالا بردن فوری ما محیط اطراف به اطمینان حاصل شود که ما از خواب بیدار احساس شاد و مثبت هر روز صبح و واقعا ما تبدیل به فضاهای الهام بخش ما به صورت روزانه. بیش از گذشته 100 روز از این مستند الهام گرفته است و در یک معنای جدید. الهام در حال حاضر به ما و تغییر محیط یک در زندگی تاثیر فوق العاده ای در مورد اینکه چگونه فکر می کند و احساس می کند و این اولین گام برای ایجاد چیزی زیبا و منحصر به فرد است که ادامه خواهد داد به ما الهام بخش. من فکر می کنم که با همه ما هزینه های زیادی زمان بیشتری را در خانه ما همه تلاش برای ایجاد یک فضای کاری و خانوادگی فضا و فضا برای باز کردن و همچنین. وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که ممکن است در آنچه در دسترس است در حال حاضر نه تنها از نظر منابع بلکه از نظر در دسترس بودن همه چیز است. می گوید:" Devika Narain, افراد مشهور, رویداد سبک.

آمدن به نجات خود هستند برخی از بهترین و بودجه دوستانه راه خود را به سقوط در عشق با خانه خود را بیش از همه دوباره. شما در حال حاضر تنها یک زن و شوهر از 'کلیک' دور از ما رویاهای یک واقعیت است.

چیزی به زنده شدن نام خود را به اتاق اسرار

شما می توانید یک نگاه جدید برای اتاق خود را بدون نیاز به صرف پول بیش از حد به سادگی با استفاده از تصاویر پس زمینه. آنها فورا ایجاد یک بیانیه و بالا بردن احساس از فضا. Flipkart مجموعهای از تصاویر پس زمینه که کار به عنوان سریع و ارزان makeovers. اعم از تک رنگ برای چاپ 3D تصاویر پس زمینه که ملزم به لهجه عناصر اتاق تمام. شما همچنین می توانید اضافه کردن پتو و ملافه و بالش پرتاب از همان موضوع به شکل منسجم نگاه در اتاق خواب خود را.

قیمت و در دسترس بودن:

آجر وینیل تصویر زمینه: 1,499 تومان

توهم مات, پوستر, کاغذ عکاسی: 999 تومان

برگرد تا خود را Rec-اتاق

با هدف آوردن یک حق بیمه OnePlus تجربه به قیمت مقرون به صرفه تر محدوده وان پلاس راه اندازی کرده است OnePlus تلویزیون U, سری جدید تلویزیون های هوشمند ارائه می دهد که بیشتر در ارتباط با اکوسیستم یکپارچه یکپارچه سازی به شبکه های خانگی از یک طیف وسیع تری از کاربران در یک دقیق قیمت.

55-اینچ, وان پلاس, تلویزیون سری U است راه حل مناسبی برای خانواده فیلم شب شراب خواری-تماشای تلویزیون مورد علاقه خود را نشان می دهد و خود را بیشتر در انتظار ورزش لیگ. آن را با افسانه ای با کیفیت تصویر 4K UHD ساخت محتوای خود را به زندگی می آیند با نفس وضوح وضوح و رنگ پر جنب و جوش. همچنین مجهز به Dolby Vision قدرتمند سینمایی فن آوری است که تبدیل به تجربه در حال مشاهده تلویزیون با ارائه بصری باور نکردنی جزئیات.

Turning Your Home Into Work Spaces
نگه داشتن یک زمان محدود در شما صرف ساعت در مقابل تلویزیون است. Pixabay

علاوه بر این, وان پلاس, تلویزیون سری U نیز ارائه می دهد منحصر به فرد کودکان و نوجوانان حالت اجازه پدر و مادر به راحتی نظارت و مدیریت محتوای فرزندان خود را مشاهده. آنها همچنین می توانید کنترل مشاهده ساعت با یک ویژه "سازمان دیده بان محدودیت زمان" قابلیت اطمینان دیجیتال سلامتی برای فرزندان خود.

قیمت: OnePlus تلویزیون U Series 55 inch تومان 49,999.

دسترس: آمازون.در

گوگل لانه مینی هوشمند بلندگو

گوگل لانه مینی هوشمند بلندگو آمپر تا نگاه و احساس از خود تفریح و فضای امیدوار کننده کیفیت بهتر صدا همراه با گوگل آشنا دستیار-صفحه تجربه کنید. گوگل لانه مینی ویژگی های چند طراحی و تغییرات مشخصات مانند یک قلاب برای آسان دیوار-نصب و یک قدرت جدید اتصال پورت و کابل.

گوگل همچنین ادعا می کند که لانه Mini برای تلفن های موبایل بهتر و انجام سریع تر با تشکر اختصاصی یادگیری ماشین تراشه در دستگاه. آن را در دسترس در هند در دو رنگ – گچ و زغال چوب و پشتیبانی از پیشرو جریان موسیقی خدمات در هندوستان از جمله یوتیوب موسیقی Spotify در Gaana, JioSaavn و Wynk موسیقی.

قیمت: تومان 3,999

در دسترس بودن: flipkart.com

شراب و ناهار خوردن در سبک!

Turning Your Home Into Work Spaces
مطمئن شوید که شما با هم به چنگ زدن به گراب. Pixabay

Devika Narain تجربه در هنر جدول یک ظاهر طراحی شده است که برای اولین بار در Airbnb به عنوان بخشی از در خانه با Airbnb ناشی از طراحی جانبازان اعتقاد به این که هر روز باید جشن گرفته شود. می شود آن را کوچک شام در خانه, احزاب, تولد, سالگرد, و هر دلیل دیگر می تواند یکی از جشن راه خود را از زندگی یک زندگی شاد است. او تجربه آنلاین در جدول یک ظاهر طراحی شده شما مجهز با ابزار نه تنها یادگیری اصول اولیه خوب طراحی جدول و همچنین ایجاد مناسبت های خاص با استفاده از چیزهایی که در اطراف خانه. از پوشش قوانین اساسی برای تنظیم یک جدول و برنامه های کاربردی خود را برای ایجاد یک محیط الهام گرفته از برای شما عزیزان این تجربه شما را مجهز برای گردهمایی بعدی در خانه!

قیمت – تومان 2,500

در دسترس بودن – Airbnb.در

Borosil را Opalware شام مجموعه

چیدن درست کارد و چنگال مجموعه دارای دو چالش های اصلی: پیدا کردن یک مجموعه ای که در آن هر یک از ظروف آن مقرر کار به خوبی و مطمئن شوید این زیبایی می افزاید: به جای طول می کشد به دور از یک وعده داده شده. تفاوت اغلب به عنوان معنی دار به عنوان آنها در حال ظریف است. عجیب و غریب نسبت و یا بیش از حد بی پرده, لبه می توانید کار با این باریک ابزار یک کار سخت و طاقت فرسا در حالی که حق طراحی به عنوان یک گردیده فرمت از شما. در پایان روز سرویس قاشق و چنگال کاربردی است قطعه ای است که لباس خود را در جدول. Borosil را Opalware شام مجموعه ای کامل از آیتم های خود را تعریف و طعم منحصر به فرد و هیبت مهمانان خود را.

قیمت: تومان 2,099

همچنین بخوانید: رقصنده Geeta Chandran در عدم امنیت اجتماعی برای هنرمندان

رسیدن به اهداف خود را در فضای داخل خانه

در مدرن ترین آپارتمان ها و خانه های کوچک در هند, بالکن فضا است که به شما متصل با خارج از منزل. شما می توانید استراحت در میان سبزی و گرفتن برخی از هوای تازه در حالی که شما جرعه از یک فنجان چای. اما در بسیاری از خانه های بالکن دروغ نادیده گرفته چرا که آنها در نظر گرفته شود یا بیش از حد کوچک یا بیش از حد پر هزینه برای تزئین. اما تزئینات این فضا نیست که سنگین در جیب به عنوان یکی می توانید زیباسازی بالکن خود را با عناصر کوچک مانند یک نوسان سبز فرش و یا فرش. شما می توانید با استفاده از حلق آویز گلدان و یا نصب یک دیوار نصب شده روی سیستم خود را برای برگزاری بالکن و باغ گیاهان است. نه تنها آنها را به حداقل فضا اما آنها همچنین اضافه کردن به زیبایی بالکن خود را.

گلدان گل حلق آویز سبد خرید: تومان 1,499

بامبو زمینی ظروف گیاهی مجموعه: Rs 1,599

دسترس: Flipkart

(IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب