ترنر امید به لغو روحانی در هوستون کنوانسیون امروز

در سخنان طول پنج شنبه صبح جلسه شورای شهر هوستون شهردار سیلوستر ترنر گفت که او امیدوار است برای انصراف از دولت

توسط ABDOOSNEWS در 18 تیر 1399

در سخنان طول پنج شنبه صبح جلسه شورای شهر هوستون شهردار سیلوستر ترنر گفت که او امیدوار است برای انصراف از دولت جمهوریخواه برنامه ریزی برای جمعه آینده در George R. Brown, مرکز همایش, اگر, شهر هوستون تیم حقوقی در می یابد که او دارای اختیارات لازم برای انجام این کار است.

ترنر گفت که شهر وکلا دستور داده شده است تا به نقد و بررسی این رویداد قرارداد بین حزب جمهوری خواه از تگزاس و هوستون اول غیر انتفاعی است که اجرا می شود GRB مرکز کنوانسیون به نمایندگی از شهرستان. اگر آنها نتیجه گیری پس از بررسی قرارداد که ترنر اقتدار به انصراف از این رویداد او را انجام خواهد داد تا بعد از امروز.

"این طرح را ورزش آن دسته از مقررات مربوط به لغو این قرارداد, این قرارداد امروز به رفتن به جلو با این کنوانسیون" ترنر گفت.

شهردار با شورای شهر در نامه ای از دکتر دیوید Persse از هوستون در بخش بهداشت و درمان است که در آن Persse به طور رسمی توصیه می شود به شهر است که این رویداد لغو شود در صورتی امکان پذیر است که ترنر اشاره کرد در تصمیم خود را به حرکت در حال حاضر به انصراف از این رویداد در صورتی امکان پذیر است.

Persse نوشت که با استفاده از GRB مرکز کنوانسیون به میزبان زیادی در فرد کنوانسیون در ماه آینده "روشن است و در حال حاضر خطری برای سلامت و تندرستی کنوانسیون شرکت کنندگان و کارگران محلی هتل و رستوران داران و Houstonians به دلیل افزایش بیماری همه گیر."

دولت جمهوریخواه در حال حاضر برنامه ریزی شده را از جولای 16-18 هفته آینده و می تواند بیش از 6000 شرکت کنندگان به هوستون. روز دوشنبه ترنر با ارسال نامه ای به حزب جمهوری خواه از تگزاس رهبری درخواست که آنها به طور داوطلبانه انصراف از این رویداد با توجه به COVID-19 نگرانی های ایمنی و ذکر مجموعهای از بهداشت عمومی اقدامات احتیاطی کنوانسیون مورد نیاز خواهد بود به پیاده سازی اگر آنها تصمیم به رفتن به جلو با این رویداد است. حزب حاضر به انصراف از کنوانسیون با وجود ترنر درخواست و دشمنی برنامه ریزی شده در فرد جمع آوری شده توسط Texas در انجمن پزشکی و تگزاس و صنعت حذفی تیم در دو گروه که قبلا توافق به حمایت از کنوانسیون.

"علاوه بر نامزدی این افراد خواهد شد که نمایندگی این حزب در کالج انتخاباتی دولت کنوانسیون یک حزب سیاسی اساسی ورزش از آزادی به صلح و دوستی جمع آوری و درخواست دولت برای جبران. که نیاز به جمع آوری مهم است و ما در حال گرفتن هر اقدام احتیاطی برای اطمینان از آن است که انجام می شود با خیال راحت گفت:" حزب جمهوری خواه از تگزاس رئیس جیمز دیکی در بیانیه ای در روز دوشنبه.

"حزب جمهوریخواه نمایندگان و مهمانان به دنبال به جلو به یک محیط امن و سازنده کنوانسیون هفته آینده" Dickey بیانیه به این نتیجه رسیدند.

در جریان دیدار سه شنبه شب حزب جمهوری خواه گفته است که در حالی که رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت و سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک خواهد هر دو آدرس کنوانسیون هفته آینده آنها تصمیم به انجام این کار تقریبا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب