بی احترامی صحبت کردن اردن و Coronavirus بلوز

صفحه نمایش و صفحه نمایش دیجیتال جوهر شده اند بلوکهای opining در مورد سرنوشت, بهبود, و انحلال صنعت موسیقی در سن

توسط ABDOOSNEWS در 29 فروردین 1399

صفحه نمایش و صفحه نمایش دیجیتال جوهر شده اند بلوکهای opining در مورد سرنوشت, بهبود, و انحلال صنعت موسیقی در سن Coronavirus. از باشگاه ها و کنسرت به فروشگاه های ضبط و تور همه چیز نگاه...خوب نیست.

مانند بسیاری از هنرمندان در حال حاضر در کانادا, بلوز, راک خواننده بی احترامی صحبت کردن اردن گیر کرده است در خانه قادر به انجام به ترویج خوب او رکورد جدید شورشی ماه Blues (Stony Plain). اما در یک راه عجیب و غریب – او می بیند یک نفع به آن همه است.

Sass Jordan and the Coronavirus Blues

Stony Plain ضبط پوشش

"در واقع این نوع بهتر است در بسیاری از راه های. وجود دارد کمتر حواس پرتی و مردم وقت بیشتری را صرف گوش دادن به مسائل" او می گوید. "طرف شگفت انگیز این است که همه آهسته و توجه به آنها چه کسانی هستند و فلسفی مسائل همراه با همه چیز بد. من فقط امیدوار است که بیشتر افرادی که شنیدن آن را بیشتر خواهد می خواهید به دیدن من زندگی می کنند."

شورشی ماه, بلوز, ویژگی های هفت جلد بلوز آهنگ نوشته شده توسط امثال خواب آلود جان استس ("خروج از تنه") ویلی دیکسون ("من کودک"), J. B. هوتو ("بیش از حد الکل"), Gary Moore ("Still Got the Blues") و Keb Mo' ("Am I Wrong"), همراه با استانداردهای "یک راه" و "قصر پادشاه."

اردن نوشت: تنها اصلی لحن "کلید" با درک تیز که روز (شب؟) فرفره است به عنوان خواننده برای زمان تجسم کانادا کلاسیک راک حدس بزنید چه کسی است.

اردن بود که در انگلستان متولد شد اما مطرح شده در مونترال و خیلی بهتر شناخته شده در خانه فعلی کشور است که در اینجا. او انجام شده است از اواخر 70s و آلبوم اول او در سال 1988. اردن نیز یک قاضی برای شش فصل در "کانادا بت" و برنده تعدادی از جوایز جونو (کانادا معادل گرمی).

در ایالات متحده, او ممکن است بهترین و شناخته شده برای او duet with Joe Cocker, "به من اعتماد" که به نظر می رسد در gazillion-فروش موسیقی متن فیلم برای ویتنی هوستون/کوین کاستنر فیلم محافظ.

برای انتخاب آهنگ برای شورشی ماه,بلوز, اردن می گوید او می خواهم فکر می کنم از یک آهنگ و یا شنیدن یک چیزی در SiriusXM و رفتن به خانه به تحقیق آن در یوتیوب است که همچنین به پیشنهادات دیگر. درست زندگی تلاش آن ثبت شد با او و گروه او را شامپاین Hookers (کریس Caddell و جیمی رید در گیتار, Derrick بردی در باس و Cassius پریرا (درامز)) با چند مهمان زندگی می کنند. همه بازی و آواز خواندن در همان زمان در همان اتاق.

"این یک سوال فقط صدایی تازه آن را انجام می دهند که در راه" او می گوید. "هیچ مشکلی با ضبط به طور جداگانه اما این چیزی است که حس ساخته شده برای این نوع از موسیقی این است. انگار یک انرژی است که اتفاق می افتد زمانی که مردم با هم زندگی می کنند و آن را غیر ممکن است برای تولید مثل است که در لایه های هنگام ضبط."

رشد اردن عاشق صدای کلاسیک راک تیتان مانند پل راجرز رابرت پالمر, Steve Perry و گرگ Allman. اما از آنجا که او یک زن سفید با موی بلند و گاهی هیپی لباس و بلوزی گوشخراش و صدای او شده است در مقایسه با جنیس جاپلین تمام حرفه ای. یک اتصال ساخته شده بیشتر سورئال توسط این واقعیت است که او با بازی و سنگ به عنوان "تکه ای از قلب من" خواننده در برادوی اجرا سرگذشتی بازی/کنسرت عشق Janis.

Sass Jordan

بی احترامی صحبت کردن اردن

Photo by Derek شارپ/حسن نیت ارائه میدهد از علامت Pucci رسانه

"من شنیده ام آن را بیش از و بیش از, اما طنز این است که من هرگز از طرفداران جنیس جاپلین قبل از آن نشان می دهد!," او می گوید. "این بود تمام حادثه زمانی که من کار کردم در بازی. پس از آن من توسعه یافته بسیار احترام زیادی برای او. من هم تا به حال بسیاری از مقایسه برای هر خواننده ای با موهای بور بود Stevie Nicks و همچنین Melissa Etheridge. هدف من این بود که در واقع بیشتر به صدا مانند یک خواننده انجیل."

او همچنین یک هار از طرفداران رولینگ استونز و دیوید بووی. بنابراین هنگامی که از او خواسته شد که بخشی از اجرای گروه تئاتر در "یک بویی جشن" است که شامل بسیاری از نازک سفید دوک سابق صحنه و استودیو bandmates او شروع به پریدن کرد در این فرصت.

"افراد بسیار هیجان زده به شنیدن این که [David Bowie] موسیقی زندگی دوباره," او می گوید. "آن فراتر از فرد است که در اصل آن را در برخی از نقطه. و اگر آن را با عشق و مراقبت و نوازندگان و مخاطبان به اشتراک گذاری است که اصل و نسب...این فوق العاده است."

اما در حال حاضر و در آینده قابل پیش بینی بی احترامی صحبت کردن اردن نمی خواهد در جاده ها با هر Hookers یا بویی پسران و یا...هر کسی. "آنچه در حال حاضر آن را مانند بودن در یک فیلم علمی تخیلی" او می گوید. "من فکر می کنم پاسخ این است که کمی بیش از بالا نسبت به آنچه در واقع اتفاق می افتد. اما من فقط دار زدن, تنگ, حلق آویز کردن, تماشای اقتصاد جهان فرو ریختن و گوش دادن به موسیقی!"

او همچنین به دنبال تعدادی از غیر علایق و این شامل راه اندازی خود را با نام تجاری ویسکی پیوستن به خط قرمز و شراب سفید تحت برچسب لگد زدن الاغ بی احترامی صحبت کردن. به دلیل قرنطینه کوکتل ساعت شروع می شود و... ، در هر زمان.

"چه می رود بهتر است با بلوز از مشروبات الکلی!" او می خندد. "من یک مشروب الکلی maven کودک!"

برای اطلاعات بیشتر در مورد بی احترامی صحبت کردن, اردن, دیدار SassJordan.comtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن