ترنر می دهد هوستون COVID-19 روز رسانی و رونمایی پلیس اصلاحات وظیفه نیروی

در یک بعد از ظهر چهارشنبه در کنفرانس مطبوعاتی شهردار هوستون سیلوستر ترنر straddled دو بحران آوردن ملت: نگران گ

توسط ABDOOSNEWS در 5 تیر 1399

در یک بعد از ظهر چهارشنبه در کنفرانس مطبوعاتی شهردار هوستون سیلوستر ترنر straddled دو بحران آوردن ملت: نگران گسترش COVID-19 و فشار برای اصلاحات در کشور ما ادارات پلیس پس از مرگ غم انگیز از سیاه و سفید آمریکایی مانند جورج فلوید در دست اجرای قانون است.

"فرماندار نشان داد که دولت با آن مواجه است عظیم شیوع بیماری همه گیر کوروناویروس. من موافق با این ارزیابی گفت:" ترنر. او سپس اعلام کرد که هوستون وزارت بهداشت گزارش هفت جدید کروناویروس مرگ و میر و 987 جدید COVID-19 موارد در هوستون آوردن این شهر تجمعی مورد تعداد به 16,253.

از مرگ و میر اعلام شده توسط این شهرستان در بخش بهداشت و درمان در روز چهارشنبه بودند سالمندان Houstonians. هوستون در بخش بهداشت و درمان است دکتر دیوید Persse ساخته شده با اشاره به سخنان نسبت به اعضای جامعه او را شنیده ابراز شک و تردید نسبت به نیاز به تمرین بهداشت عمومی اقدامات مانند پوشیدن ماسک صورت عمومی و اجتماعی فاصله صرفا به این دلیل که ویروس کشته شده است بیشتر ساکنان مسن.

"اگر ما صحبت کردن در مورد زندگی فرزندان من فکر می کنم ما گفتگو با جامعه خواهد بود بسیار متفاوت" Persse استدلال کرد. "ما به شدت محافظ فرزندان ما و بنابراین من فکر نمی کنم ما می خواهم به دیدن مردم راه رفتن در اطراف و بدون ماسک و در اجتماعات بزرگ."

"زندگی افراد مسن می باشد و بدون ارزش" Persse ادامه داد.

در سطح ایالت coronavirus همه گیر شده است ادامه داد: برای اجرای شایع است. تگزاس وزارت امور خارجه خدمات بهداشتی و یک بار دیگر گزارش تکان دهنده ثبت-اوج در چهارشنبه اعلام 4,289 جدید COVID-19 بستری شدن در بیمارستان و 5,551 جدید موارد مثبت در سراسر دولت است.

ترنر توضیح داد که با وجود گسترش سریع این ویروس در سراسر تگزاس و دیگر نقاط کشور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن Federal Emergency Management Association اعلام کرد که این امر جلوگیری از ارائه بودجه فدرال به دولت تست سایت در پایان ماه.

که شامل در حال حاضر فدرال-بودجه شهر-اجرای رایگان تست مکان در Butler ورزشگاه و دلمار ورزشگاه شده اند که اعضاء را در خود 500 تست در هر روز ظرفیت قبل از ظهر گذشته روزهای هفته ترنر گفت. با وجود ورودی کاهش بودجه فدرال ترنر وعده داده است که دلمار و ساقی تست سایت می ماند باز و رایگان برای عموم آمده جولای.

در پاسخ به یک سوال از هوستون مطبوعات در مورد داستان از زمان انتظار طولانی و دشواری در گرفتن COVID-19 آزمون در یک مد به موقع هوستون, وزارت بهداشت, مدیر Stephen Williams توصیف رایگان, شهرستان, تست سایت های که بیشتر از یک "تور ایمنی" برای کم درآمد ساکنان بدون بیمه و تشویق Houstonians با بیمه سلامت برای تست موجود خود را از طریق ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

اما یکی از دلایل اصلی این شهرستان را رایگان تست سایت ها تبدیل شده اند هولناک است چرا که آنها نیازی به ساکنان می شود در حال حاضر نمایش علائم COVID-19 برای دریافت یک آزمون که در آن بسیاری از سنتی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی هنوز هم نیاز به اثبات به منظور اداره یک آزمون برای کوروناویروس.

با توجه به داشتن اقتدار خود را به اعمال سخت محلی دستورالعمل برای جلوگیری از گسترش این coronavirus محدود توسط رژیم صهیونیستی است. ابوت ترنر به نظر می رسد به گرفتن خلاق تر در برنامه ریزی گام های بعدی به صورت محلی پاسخ. او اعلام کرد که دفتر او قصد دارد برای ایجاد یک "دیوار شرم" برای کسب و کارهای محلی کافه ها و رستوران ها که گرفتار مطیع دولت موظف اشغال محدودیت ها و نادیده گرفتن شهرستان هریس, سفارش برای کسب و کار نیاز به استفاده از ماسک صورت در محل خود.

"در پایان اعتماد به نفس مشتری می خواهد تعیین درصد زنده بودن در کسب و کار است. و بنابراین ما می خواهیم مردم را به شرکای خوب بود خوب شهروندان گفت:" ترنر. "اما اگر شما, سپس شما نیاز به رفتن بر روی دیوار از شرم. ما در حال رفتن به زندان شما اما من فکر می کنم اطلاعات مهم است."

ترنر گفت: او را مصمم به نگه داشتن انجام آنچه او می تواند به محدود کردن درد ناشی از COVID-19 در هوستون "حتی اگر این به معنی بسته به آنچه که من در ادامه برای دیدن اگر من به فشار پاکت نامه و فرض کنیم حتی قدرت است که برخی می گویند من ندارد."

Laurence "Larry" Payne spoke to the media Wednesday after Mayor Turner named him Chair of the city's new Task Force on Policing Reform.

لورنس "لری" Payne صحبت با رسانه ها روز شنبه پس از شهردار ترنر نام او را در صندلی شهر جدید نیروی کار در پلیس اصلاحات.

تصویر

پیش از آن در کنفرانس مطبوعاتی ترنر رسما پرده برداری کرد که نیروی کار در پلیس اصلاحات خواهد بود به رهبری لورنس "لری" Payne است که در حال حاضر مدیر استراتژیک, مشارکت, مشارکت مدنی و بحرانی مکالمات برای هوستون کتابخانه های عمومی. پین قبلا در خدمت های عمومی متعددی نقش در شهر هوستون دولت در طول سال از جمله نانامی به بازی به عنوان رئیس ستاد برای شهردار سابق کتی Whitmire به عنوان مدیر طرح های جامعه برای شهردار سابق لی P. Brown و به عنوان معاون شهر تحت کنترل سابق هوستون کنترل جورج Greanias.

پس از تشکر از ترنر و شورای شهر برای رهبری خود را در هفته های اخیر Payne گفت: هدف خود را به عنوان رئیس جدید این نیروی کار خواهد بود به "دیر" تغییر و اصلاح به اداره پلیس هوستون "به طوری که نسل های آینده نمی خواهد که به از طریق زندگی می کنند این کابوس که زمان پسران و مردان از رنگ را مجبور به رفتن را از طریق و مادرانی که باید به جای تعجب اگر فرزند خود را خواهد آن را به خانه با خیال راحت در شب."

شهردار نیروی کار خواهد بود وظیفه با بررسی HPD سیاست های مربوط به استفاده از زور ارزیابی راه مستقل پلیس نظارت هیئت مدیره توابع ایجاد معیار برای زمانی که پلیس دوربین فیلم باید به عموم مردم منتشر شد گفت: ترنر. آنها همچنین کار بر روی بهترین شیوه های برای بحران انحراف کاهش "آشکار" حضور از اجرای قانون در جوامع و ارزیابی خواهد شد چه مراحل HPD باید برای ساخت بهتر قرضه با جامعه بزرگ.

در علاوه بر این به Payne شهردار نیروی کار دارای 45 عضو و یک تعداد انگشت شماری از ویژه مشاوران که انتخاب شدند را به مطمئن شوید که گروه جدید "نشان دهنده تنوع در شهر ما" گفت: ترنر. این اعضا عبارتند از هوستون بیشتر همکاری رئیس جمهور باب هاروی و فعال جامعه و رپ Trae tha Truth, و همچنین به عنوان کسب و کار های مختلف مردم و دانشگاهیان و غیر انتفاعی نمایندگان و وای از سراسر شهرستان.

ترنر ابراز امیدواری کرد که این نیروی کار می تواند به تکمیل ماموریت خود را ارائه توصیه های لازم HPD اصلاحات همراه با جدول زمانی پیشنهادی "در 60 روز" اما بعد از 90 روز از در حال حاضر.

"آنچه که ما می تواند همه موافق است که ما نمی خواهیم آن را بیرون کشیده شده گفت:" ترنر.

وقتی پرسیده شد که در مورد نیاز به یک کار جدید نیروی داده شده ترنر گذار کمیته عدالت کیفری است که ساخته شده HPD اصلاحات توصیه های چند سال پیش ترنر اشاره به ضرورت به حساب جدید نگرانی در مورد پلیس در نور "مرگ جورج فلوید Breonna تیلور و بسیاری از دیگران است."

"این گام دیگری است" گفت: ترنر. "این مرحله نهایی است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن