ترنر می دهد COVID-19 روز رسانی و با تشکر از رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو برای تامین

هوستون شهردار سیلوستر ترنر به مختصری coronavirus به روز رسانی جمعه بعد از ظهر که در طی آن او اعلام کرد که هوست

توسط ABDOOSNEWS در 28 تیر 1399

هوستون شهردار سیلوستر ترنر به مختصری coronavirus به روز رسانی جمعه بعد از ظهر که در طی آن او اعلام کرد که هوستون در بخش بهداشت و درمان بود گزارش 11 جدید COVID-19 مرگ و میر, دومین واحد-روز مرگ گزارش مجموع در هوستون پس از چهار رکورد 16 و میر گزارش شده. هوستون coronavirus مرگ و میر در حال حاضر نشسته در 315.

دو شهری کارکنان درگذشت از COVID-19 در 24 ساعت گذشته ترنر گفت: یکی از آنها گذشته بود در جولای 8. شهر هوستون گزارش 986 جدید COVID-جمعه 19 مورد افزایش این شهرستان را در مجموع مورد تعداد به 34,681. تجمعی در مجموع COVID-19 مورد برای شهرستان هریس و شهر هوستون در ترکیب رسیده 53,555 و منطقه تجمعی تعداد مرگ است که در حال حاضر 526.

ترنر می گوید که روز پنج شنبه در تگزاس وزارت امور خارجه خدمات بهداشتی و درمانی گزارش 154 COVID-19 مرگ و میر در سراسر کشور یک رکورد جدید و روز سوم در یک ردیف با بیش از 100 مرگ و میر گزارش شده در سطح ایالت. تگزاس گزارش 10,256 جدید COVID-19 نفر از بعد از ظهر جمعه چهارم-راست بعد که دولت اضافه شده بیش از 10,200 موارد جدید.

"هر کس را نگه می دارد اگر درخواست فرماندار در حال رفتن به بسته همه چیز را. او نشان داد که برای زمان حال او قصد ندارد به انجام این کار" ترنر گفت: با اشاره به رژیم صهیونیستی است. راهب بزرگ کرد که "هیچ shutdown آینده" در یک شنبه در مصاحبه با هوستون Fox 26. ترنر یک بار دیگر ابراز تمایل خود را برای "یک دو هفته اقامت-صفحه اصلی به منظور تنظیم مجدد" برای شهر هوستون با وجود هنوز هم فاقد قدرت به این منظور با تشکر ابوت حذف که قدرت از مقامات محلی هفته پیش.

شهردار همچنین تشکر نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو "برای کمک به ما در لحظه نیاز" با ارسال COVID-19 تست منابع به هوستون از جمله 20 نفر تیم خواهد شد که در شهر برای دو هفته آینده با کمک تست در شهرستان فللبروک کلیسا و ابعاد بالاتر کلیسا تست سایت های که ترنر پرده برداری کرد در اوایل این هفته.

دکتر دیوید Persse از هوستون در بخش بهداشت و درمان مشترک آماری که در مقایسه هوستون و هریس کانتی COVID-19 موارد و مرگ و میر به دیگر شهرهای بزرگ آمریکا. با توجه به در دسترس عموم داده هوستون ثبت کرده است 1,395 COVID-19 مورد در هر 100000 نفر در مقایسه با 2,054 برای شیکاگو 2,288 برای نیواورلئان و 2,582 برای شهر نیویورک است. تعداد موارد در هر 100000 نفر در شهرستان هریس در خارج از هوستون بود 738, Persse به اشتراک گذاشته.

Dr. David Persse of the Houston Health Department shared this slide during Friday's press conference that shows Houston's rank among other major American cities in coronavirus deaths per 100,000 people.

دکتر دیوید Persse از هوستون در بخش بهداشت و درمان این اسلاید در طول روز جمعه در کنفرانس مطبوعاتی که نشان می دهد هوستون رتبه در میان دیگر شهرهای بزرگ آمریکا در coronavirus مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر است.

تصویر

از نظر COVID-19 مرگ هوستون نرخ 12.6 در هر 100000 نفر و شهرستان هریس در خارج از هوستون ثبت کرده است 8.2 مرگ و میر در هر 100 ، 000. این مرگ و میر آمار کم رنگ در مقایسه با کسانی که از شیکاگو در 99.4 نیواورلئان در 138.9 و شهر نیویورک در 223.1 مرگ و میر در هر 100 ، 000.

Persse مشترک این اعداد در تلاش برای قرار دادن وضعیت فعلی این بیماری همه گیر در منطقه هوستون به یک بستر ملی اما گفت: آخرین چیزی که او می خواست به انجام ارامش Houstonians به یک از امنیت کاذب. "اجازه ندهید که کسی فریب خورده می شود که فقط به این دلیل که تعداد مرگ و میر است که ما در حال گزارش نسبتا کم است که ما لازم نیست که مسئله" Persse گفت.

Persse توضیح داد که او سپاسگزار است که هوستون منطقه پزشکی حرفه ای تبدیل شده اند بهتر قادر به مراقبت از COVID-19 بيمار پس از آنها تا به حال به زمان بیشتری برای یادگیری بهترین شیوه های از ایالات متحده است که ما آمار بسیار سخت تر و زودتر در coronavirus اما تاکید کرد که این بدان معنا نیست محلی و ارائه دهندگان خدمات سلامت تا به حال یک گلوله نقره ای در درمان آرسنال است که می تواند غلبه بر نگرانی مداوم در مورد بیمارستان محلی ظرفیت در میان موجی موارد است.

"اگر این ویروس همچنان به گسترش کنترل نشده مانند آن است که در حال حاضر ما به سرعت در حال نزدیک شدن به یک وضعیت که در بیمارستان های ما که به رغم واقعا کار فوق العاده ای که آنها انجام داده اند به امن هر کسی که نیاز به یک تخت بیمارستان, آنها در حال رفتن به تاخت و تاز کردن. محدود است به معجزه که آنها می تواند انجام دهد" Persse گفت.

زودتر جمعه ترنر اضافه شده کسب و کارهای محلی Bombshells رستوران در 12810 آزادراه خلیج فارس و نوار و Flava رستوران و بار, در 5600 خیابان ریچموند به شهر "COVID-19 پاسخگویی دیوار" که قبلا به عنوان "دیوار شرم" پس از هوستون مقامات اداره آتش نشانی در پاسخ به تماس است که آنها بی توجهی دولت قوانین مربوط به اجرای ماسک صورت استفاده و اجتماعی فاصله و گزارش هر دو کسب و کار به تگزاس نوشیدنی الکلی کمیسیون.

Bombshells تا به حال خود را در الکل مجوز به حالت تعلیق برای یک ماه توسط TABC اما با توجه به یک ABC 13 گزارش Flava نماینده گفت که TABC تحقیقات تکمیل شد و آنها یافت می شود در تطابق کامل است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن