مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او مصرف هیدروکسی کلروکین دارو او تبلیغ به عنوان coronavirus درمان با وجود هشدار FDA

کورتنی سوبرامانیان و جان Fritze ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:48 PM EDT مارس 18 سال 2020واشنگتن – رئیس

توسط ABDOOSNEWS در 30 اردیبهشت 1399

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او است که مصرف هیدروکسی کلروکین یک داروی که او بارها و بارها تبلیغ به عنوان یک درمان برای coronavirus با وجود هشدار در مورد اثربخشی آن است.

"من اتفاق می افتد به گرفتن آن را" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک میزگرد بحث و گفتگو با مدیران رستوران در کاخ سفید است. "من امیدوارم که نه قادر به آن را به زودی به شما می دانم چرا که من امیدوارم که آنها می آیند تا با برخی از پاسخ. اما من فکر می کنم مردم باید اجازه داده شود."

غذا و دارو به هشدار علیه استفاده از هیدروکسی کلروکین و کلروکين مرتبط با مواد مخدر برای COVID-19 درمان در خارج از بیمارستان و یا کارآزمایی های بالینی با توجه به خطر ابتلا به مشکلات ریتم قلب.

"هیدروکسی کلروکین و کلروکين شده اند نشان داده شده است به امن و موثر برای درمان و یا جلوگیری از COVID-19," FDA هشدار داده است. هر دو می تواند باعث ریتم غیر طبیعی قلب و خطرناکی ضربان قلب سریع ،

هیدروکسی کلروکین توسط FDA تایید شده برای درمان و یا جلوگیری از مالاریا و همچنین شرایط خود ایمنی مانند لوپوس و آرتریت روماتوئید.

مغلوب ساختن پیشی جستن, که گفت که او را آزمایش کرده است منفی ها برای COVID-19 گفته شده است مصرف مواد مخدر روزانه برای حدود یک هفته و نیم به عنوان یک اضافه شده اندازه گیری برای جلوگیری از ابتلا به کوروناویروس. او گفت که کاخ سفید پزشک "نمی توصیه" هیدروکسی کلروکین اما ارائه آن را به او.

دو اخیر مطالعات مشاهده ای از coronavirus بیماران پیشنهاد این دارو دارای تاثیر کمی در درمان این بیماری است. مطالعات در حالی که همان به عنوان یک کارآزمایی بالینی نشان می دهد که مواد مخدر را به طور قابل توجهی کاهش عوارض ناشی از ویروس و یا مرگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که همراه با مصرف مواد مخدر او در حال آزمایش است برای COVID-19 هر روز. گفت: مصرف روي و در زمان اولیه دوز از آنتی بیوتیک آزیترومایسین.

کاخ سفید تنگ تر اقدامات احتیاطی پس از دو دستیاران آزمایش مثبت برای COVID-19 و سه نفر از اعضای coronavirus نیروی کار وارد قرنطینه بیش از نگرانی های آنها با حضور در جلسات با یکی از اعضای هیات مبتلا به این ویروس است.

بال غربی نیاز به مشاوران به پوشیدن ماسک زمانی که آنها نه در میز خود و برای هر کسی است که در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور مایک پنس به آزمایش می شود روزانه.

Ivanka Trump: من پوشیدن ماسک در نزدیکی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و هر کس دستور داده شده است به انجام این کار و همچنین'

کاخ سفید گفته است که افرادی که در مجاورت نزدیک با تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس تست شده هستند.

"شما شگفت زده می شود در مورد چگونه بسیاری از مردم در حال مصرف آن به ویژه در خط مقدم کارگران قبل از شما گرفتن آن را" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قبل از آشکار او در میان کسانی که به مصرف مواد مخدر است.

رئیس جمهور تا به حال تبلیغ این دارو برای هفته ها اغلب بحث در مورد شواهد تاثیر آن از تریبون روزانه کاخ سفید جلسات. دولت انبار 29 میلیون دوز از این دارو در اوایل بیماری همه گیر.

تهمت نیز تبلیغ remdesivir تجربی داروی ضد ویروسی طراحی و توسعه توسط آمریکا بیوتکنولوژی شرکت Gilead Sciences برای ابولا که پاک شد توسط FDA برای درمان بیماران مبتلا به کوروناویروس. آمار اولیه از یک مطالعه جهانی منتشر شده در ماه گذشته در بر داشت بیماران داده remdesivir بهبود سریع تر می شود و ممکن است کمتر احتمال دارد به مرگ اما مطالعه دیگری نشان داد هیچ بالینی مزایای به مواد مخدر است.

این دارو remdesivir آمده است تا حدود 15 بار در رسمی کاخ سفید اظهارات گاهی از رئیس جمهور و گاهی اوقات از دیگر مقامات بهداشتی. هیدروکسی کلروکین در مقابل مطرح شده در مورد چهار بار به عنوان اغلب در آن تنظیمات.

که در آن coronavirus نیست: آنچه را نگه داشته و موارد رسما در صفر در این 200 شهرستانهای?

73-رئیس جمهور ساله یافت شده است به طور کلی در سلامت خوب با توجه به سالانه هر چند مانند بسیاری از آمریکایی ها او طول می کشد یک داروی استاتین طراحی شده برای کاهش کلسترول خون خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان "قسمت" از معاینه فیزیکی در نوامبر اما کاخ سفید فاش نشده که آیا او بازگشت و به تکمیل آن ارزیابی شده است.

وقتی پرسیده شد که چرا او آن را رئیس جمهور گفت که او "شنیده ام بسیاری از داستان های خوب."

"و اگر آن را خوب ... من نمی خواهید به صدمه دیده است. آن را که حدود 40 سال," او اضافه شده است.

FDA هشدار داده است مصرف کنندگان به خرید دارو از داروخانه ها بدون نسخه پزشک از مراقبت های بهداشتی حرفه ای است.

پزشکان از جمله مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی Anthony Fauci, باید گفت: این غیر ممکن است بدانید که اگر هیدروکسی کلروکین یا کلروکين – یکی دیگر از مواد مخدر رئیس جمهور است تحت فشار قرار دادند – موثر است یا بی خطر برای درمان COVID-19.

چندین کارآزمایی بالینی برای تست مواد مخدر در COVID-19 بيمار در حال جریان است.

متی هاینز که کمک هماهنگ فدرال پاسخ با کارکنان مراقبت های بهداشتی در طول بحران ابولا در دولت اوباما گفت: هیدروکسی کلروکین و کلروکين می تواند باعث "جدی و گاهی تهدید کننده زندگی عوارض جانبی از جمله طولانی شدن فاصله QT و کشنده آریتمی قلبی."

"این درست است به خصوص زمانی که بسیاری از مردم در حال حاضر زمینه ای قلبی و دیگر شرایط پزشکی – آنها حتی بیشتر مستعد ابتلا به این عوارض جانبی" او گفت:.

هاینز یک پزشک در توسان مرکز پزشکی در آریزونا نیز هشدار داده است که تشویق خارج از برچسب استفاده از هیدروکسی کلروکین باعث شده است که کمبود دارو برای بیماران که تکیه بر این دارو برای شرایط مانند لوپوس و آرتریت روماتوئید.

دیگر کارشناسان بهداشت و درمان شد و سریع به وزن در توییتر.

"اگر من رئیس جمهور پزشک من را به شدت در برابر مصرف هیدروکسی کلروکین به عنوان یک 'پیشگیری'" توییتی Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه. "هیچ شواهدی از سود شواهد زیادی از آسیب برساند."

"این یک نوع دارو است که عوارض جانبی جدی ایم" لینا ون جمهور از والدین و سابق کمیسیون بهداشت و درمان در بالتیمور. "من بسیار نگران realDonaldTrump در ادامه به مدل رفتار است که می تواند آسیب های بسیاری از آمریکایی ها."

چه coronavirus می کند و به بدن شما ؟ همه چیز به دانستن در مورد روند عفونت

کمک: الیزابت Weisetinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن