مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است باد کردن کار از coronavirus نیروی کار در اوایل این ماه پنس می گوید

دیوید جکسون, جان Fritze و مایکل کالینز ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:32 PM EDT مه 5 سال 2020واشنگتن – ر

توسط ABDOOSNEWS در 17 اردیبهشت 1399

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به برنامه ای برای باد کردن آن coronavirus نیروی کار در اوایل این ماه یک تغییر عمده در کاخ سفید استراتژی برای پاسخ به بزرگترین بحران بهداشتی در یک قرن.

معاون رئیس جمهور مایک پنس که رهبری این گروه پس از آن ایجاد شد در ماه ژانویه گفت: کار گروه منتقل می شود به بخش های دیگر دولتی از جمله سازمان مدیریت اضطراری فدرال. که می تواند در این ماه یا در اوایل ماه ژوئن ،

مغلوب ساختن پیشی جستن بود که سفر در آریزونا – یکی از اولین پیشتاز در خارج از کاخ سفید در ماه – در ارتباط با تصمیم گیری برای پایان دادن به نیروی کار با گسترده تر تمایل به بازگشایی این ملت و شارژ اقتصاد آن است.

"من مشاهده بزرگ ما شهروندان این کشور به یک حد خاص و تا حد زیادی به رزمندگان.آنها رزمندگان" مغلوب ساختن پیشی جستن از وی خواست در مورد تصمیم گیری برای باز کردن این نیروی کار. "ما باید برای باز کردن در کشور ما. برخی از مردم شود بد است ؟ بله. اما ما باید به کشور ما باز است."

در آریزونا تهمت کاهش یافته است به پوشیدن ماسک صورت. او عینک چشم روشن عینک به عنوان او سفر یک Honeywell aerospace گیاهی است که باعث می شود ماسک ماسک, حتی اگر او پیشنهاد کرد زودتر او را به پوشیدن ماسک. حداقل یکی از نشانه ارسال شده در مرکز به عنوان خوانده شده "ماسک صورت مورد نیاز در این منطقه است."

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد coronavirus وظیفه نیروی Jan. 29 و گفت هدف آن را به "نظارت بر مهار و کاهش گسترش ویروس." این گروه ملاقات کرد تقریبا هر روز گرد هم آوردن نه تنها مقامات کاخ سفید اما همچنین بالا کارشناسان بهداشت عمومی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: دولت ادامه خواهد داد به تکیه بر "data-driven رویکرد" به بازگشایی.

"من فکر می کنم ما در حال گفتگو در مورد آن و در مورد آنچه که زمان مناسب برای نیروی کار برای تکمیل آن کار و تلاش مداوم را در یک سازمان توسط آژانس در سطح" پنس گفت.

"و به من گفت: قبل از اینکه به عنوان ما همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله و کشورهای درگیر در امن و مسئول بازگشایی برنامه من واقعا بر این باورند – و خطوط روند حمایت از آن – که ما می تواند در مکان های مختلف," او گفت:, "و در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن – که احتمالا نشان دهنده جدول زمانی برای ما آژانس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را ادامه خواهد داد برای دریافت مشاوره از مقامات بهداشت عمومی و کارشناسان دیگر حتی اگر این نیروی کار است که منحل شد. رئیس جمهور گفت که شنیدن از کارشناسان مانند Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده و همچنین به عنوان "پزشکان دیگر."

پنس در این جلسه پس از گزارش در نیویورک تایمز است که مقامات کاخ سفید گفت: اعضا و کارکنان نیروی کار در مورد دولت قصد دارد با وجود شواهدی که تهدید ناشی از این ویروس همچنان ادامه دارد.

اخبار از تغییر کشید آتش از منتقدان که ذکر coronavirus نگرانی که نرخ مرگ و میر خواهد سنبله به عنوان کشورهای عقب محدودیت در کسب و کار و مردم است. بیش از 70 ، 000 نفر در ایالات متحده آمریکا فوت کرده اند از این بیماری با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

"دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است آگاهانه قرار دادن آمریکا زندگی می کند در معرض خطر برای پیشبرد منافع سیاسی خود آن را به عنوان ساده به عنوان آن است" گفت: Daniel Wessel کمیته ملی حزب دموکرات. "مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است 'ماموریت انجام شده در حالی که این ویروس همچنان به گسترش و او فقط اعتراف کرد که عجله ای برای بازگشایی این کشور به سرعت بیش از حد می تواند باعث مرگ و میر غیر ضروری. این سطح از غفلت شگفت آور است حتی برای یک رئیس جمهور که همواره خود را اول است."

"واقعا ؟" توییتی لینا ون, رئیس جمهور سابق والدین و سابق بالتیمور کمیسیون بهداشت و درمان. "ما هنوز یک بیماری همه گیر با تعداد بی سابقه ای از آمریکایی ها در حال مرگ و عفونت و مرگ و میر افزایش روز به روز. ما هنوز هم لازم نیست که یک ملی هماهنگ تلاش برای دریافت تست ردیابی درمان است."

مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد وظیفه نیروی خود را در طول سفر به آریزونا در روز سه شنبه یکی از چند خروج از کاخ سفید پس از این ویروس برای اولین بار زده در ایالات متحده آمریکا است. رئیس جمهور شده است مشتاق به بازگشایی کسب و کار و شارژ اقتصاد ایالات متحده غالبا ستایش فرمانداران است که باید برداشته یا کاسته سفارشات نیاز کسب و کارهای غیر ضروری را ببندید.

پنس را به جلسه آمد دقیقه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن لمس کردن در آریزونا. رئیس جمهور در سفر یک Honeywell aerospace تسهیلات در ققنوس است که باعث می شود ماسک ماسک.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن