بیش از حد صفحه نمایش و قرار گرفتن در معرض می تواند منجر به نشانه های اوتیسم مانند کودکان و نوجوانان

کمبود پروتئین می تواند رخ دهد در کسی که با یک رژیم غذایی محدود و یا وضعیت پزشکی است. Pixabay توسط PUJA GUPTA ب

توسط ABDOOSNEWS در 3 اردیبهشت 1399
protein deficiency
کمبود پروتئین می تواند رخ دهد در کسی که با یک رژیم غذایی محدود و یا وضعیت پزشکی است. Pixabay

توسط PUJA GUPTA

بسیار شبیه به بلوک های ساختمان پروتئین یک عنصر حیاتی در بدن ما انجام طیف وسیعی از توابع است که پروتئین غیر قابل تعویض. بدن به طور مداوم نیاز به پروتئین نه تنها به ایجاد سلول های جدید اما همچنین تعمیر موجود در بافت ها و سلول های خود را مصرف حیاتی برای سلامت خوب است.

در حالی که آب باقی مانده جزء اصلی بدن انسان آن را از نزدیک دنبال پروتئین – در حال حاضر به میزان زیادی در عضلات (حدود 43 درصد) پوست (15 درصد) و خون (16 درصد). پروتئین به ما ارائه با حدود 10-15 درصد از رژیم غذایی انرژی

پروتئین کمبود در حالی که نادر رخ می دهد کسی که با یک رژیم غذایی محدود و یا وضعیت پزشکی است. هنگامی که شما در حال گرفتن به اندازه کافی پروتئین در رژیم غذایی خود بدن خود را به روش های مختلف از اجازه دادن به شما می دانید.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت به روز رسانی در آخرین اخبار

در اینجا بزرگترین می گوید از یک کمبود پروتئین برشمرده توسط عشا سینگ مدیر عامل و هند و بازارهای نوظهور, Myprotein.

protein deficiency
یکی از نشانه های کمبود پروتئین است mucles جرم از دست دادن. Pixabay

از دست دادن توده عضلانی

از دست دادن توده عضلانی است که اغلب یکی از اولین نشانه های مصرف ناکافی پروتئین. دلیل این است که زمانی که بدن در حال اجرا پایین در رژیم غذایی پروتئین آن تمایل به این پروتئین مورد نیاز از عضلات. در طول زمان این امر منجر به هدر رفتن عضله. آن را ضروری است برای دریافت پروتئین شما نیاز به ساخت عضلانی سالم.

تنک شدن مو, ناخن های شکننده, پوست, مشکلات

از آنجا که پروتئین ضروری است بخشی از پوست مو و ناخن سلامت خود می تواند یک شاخص خوب نبود. شما ممکن است دیدن قرمزی روی پوست و ناخن می تواند احساس نرمتر و موهای خود را می توانید تبدیل شدن به شکننده تر در طول زمان. مو می تواند از دست دادن برخی از آن درخشش و ممکن است کاملا به عنوان ضخامت به عنوان آن استفاده می شود. آن را نیز ممکن است شروع به تقسیم می شود. بیوتین است که در غذاهای غنی از پروتئین ضروری است برای به طور طبیعی موهای سالم, پوست و ناخن.

بزرگتر اشتها و افزایش مصرف کالری

ولع مصرف برای چیزی شیرین ؟ هنگامی که شما در حال گرفتن مقدار کافی پروتئین به بدن شما تمایل به پاسخ در واقع احساس گرسنه. و به طور کلی افزایش گرسنگی تمایل به حول قند. کافی پروتئین مصرف ممکن است راضی نگه دارید برای یک دوره دیگر در نتیجه جلوگیری از هوس و چنگال غذا. اما کمتر مصرف پروتئین دقیقا مخالف آن برگ شما گرسنه که منجر به افزایش کالری مصرف.

protein deficiency
کالری بیش از حد قابل توجهی نشانه کمبود پروتئین. Pixabay

استخوان شکننده

پروتئین کمک می کند تا حفظ استحکام و تراکم استخوان است. مصرف پروتئین به اندازه کافی محتوا ممکن است شما را تضعیف استخوان و افزایش خطر شکستگی.

لطفا دنبال NewsGram در Instagram به روز رسانی در آخرین اخبار

آهسته شفا صدمات

هر گونه زخم ها که فقط به نظر نمی رسد به درمان به عنوان سریع به عنوان معمول ؟ این ممکن است به چیزی برای انجام با سطح پروتئین. آن را ضروری است برای به دست آوردن توصیه می شود روزانه حداقل پروتئین برای کمک به التیام و سرعت بالا و ورزش-آسیب های مرتبط با.

یک خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن

کمبود اسیدهای آمینه موجود در پروتئین خود را افزایش می دهد خطر ابتلا به بیماری است. آن طول می کشد تلفات خود را در ایمنی و ممکن است خود را غیر فعال کنید توانایی بدن برای مبارزه با عفونت. تحقیقات نشان می دهد که مصرف پروتئین آب پنیر و پروتئین به طور خاص می تواند کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن و دفع کردن بیماری. چیزی اضافی است که مجموعه آب پنیر جدا از سایر پروتئین ها وقتی که می آید به ایمنی: پروتئین آب پنیر به نظر می رسد برای افزایش تولید گلوتاتیون در برخی از بافت. گلوتاتیون است که در مرکز سیستم دفاع آنتی اکسیدانی در بدن است که دیکته عملکرد سیستم ایمنی بدن.

همچنین به عنوان خوانده شده - یک کتابخانه کودکان به ارمغان می آورد و نزدیک به کتاب

به بزرگسالان توصیه می شود مصرف روزانه پروتئین به حدود 0.6 گرم در هر کیلوگرم از وزن بدن. غذاهای متفاوت و در مقدار پروتئین آنها ارائه می کنند اما منابع اصلی شامل گوشت و ماهی و تخم مرغ و شیر و پنیر و غلات و حبوبات و محصولات (مانند نان) آجیل و حبوبات (لوبیا و عدس).

در حالی که نگه داشتن تمرکز بر روی پروتئین به بدن شما بهترین حیاتی است که متنوع و رژیم غذایی متعادل از همه گروه های غذایی از جمله دیگر مواد مغذی مانند کربوهیدرات ها و چربی ویتامین ها و مواد معدنی است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن