نکاتی برای حفظ خود Flexiblity در طول مستند

سلامتی صنعت به ارتکاب به امن تر Infrastruture پست بیماری همه گیر. Pixabay توسط ADITI ROY با جهانی COVID-19 همه

توسط ABDOOSNEWS در 22 اردیبهشت 1399
Wellness
سلامتی صنعت به ارتکاب به امن تر Infrastruture پست بیماری همه گیر. Pixabay

توسط ADITI ROY

با جهانی COVID-19 همه گیر scourging در سراسر کشور و زندگی روزمره ما را مجبور به قطع در بسیاری از چیزها است. یکی از فعالیت های اصلی آمار مصرف ما است نظافت و سلامتی رژیم. سالن و چشمه های معدنی باربر فروشگاه سرو درمانگاه تحت لنز های اجتماعی فاصله هنجارها به عنوان مصرف کنندگان ما مراجعه منظم به تهیه کردن به ما نظافت و سلامتی مورد نیاز گرفته اند متوقف شد.

از یک صنعت زاویه زیبایی و سلامتی بخش است که در حال حاضر در خدمت معیشت 70 لاخ کارکنان. نیروی انسانی هزینه بودن حدود 40 درصد از درآمد و اجاره بودن 15-20% و صفر درآمد برای شصت روز از مستند باعث پریشانی در میان صاحبان و کارکنان. تمدید مستند منجر به مقیاس بزرگ بیکاری و اختلال قابل توجهی با توجه به نسبت بالایی از مهاجران می گویند کارشناسان صنعت.

اضافه کردن تنها امن زیرساخت می تواند تضمین امن فرآیندها و پروتکل های. ایمنی زیرساخت های فیزیکی از سالن سالن, کلینیک به عنوان اولین رکن ضروری است به اعلام استانداردهای ایمنی و بهداشت قبل از حرکت به ستون دیگر از پرسنل و مشتریان.

یک هیئت از نمایندگان زیبایی و سلامتی شرکت – آرایشگر و مغازه ها و سالنهای زیبایی, سالن و چشمه های معدنی درمانگاه به تازگی شرکت در یک کنفرانس ویدئویی با اتحادیه MSME وزیر Nitin کرد به برجسته مخمصه صنعت و به دنبال یک راه نجات برای 70 لاخ حرفه ای 2/3rds زنان عمدتا متعلق به پایین اجتماعی و اقتصادی و آموزشی در زمینه های. شرکت کنندگان در این کنفرانس به نمایندگی از امثال آنلاین سلامتی YLG سالن غنی سازی سالن Lakme سالن کایا به نظر می رسد سالن حکیم را Aalim, BBlunt JCB سالن Envi سالن VLCC, Kapil را در سالن آب Bodycraft, مدیران, یک جان سالن Naturals, روند سبز, سر, Turners, کلئوپاترا, Vipul Chudasama Salon, استودیو, مشخصات, فراتر از حاشیه و دیگر میکرو و شرکت های کوچک در سراسر کشور است.

از نمایندگان درخواست مقامات که زیبایی و سلامتی شرکت -آرایشگر مغازه های سالن و چشمه های معدنی و درمانگاه – باید مجاز به کار با سخت با رعایت بهداشت و دستورالعمل های ایمنی صادر شده توسط زیبایی و سلامتی بخش مهارت های شورای, تحت مشاوره از تاج بخش مراقبت های ويژه از AIIMS و وزارت توسعه مهارت.

Barber
سلامتی صنعت دچار یک واکنش نیاز به امن مادون پست-مستند. Pixabay

این MHA باید دستور دقیق پیروی از دستورالعمل در سراسر چهار عمودی:

استفاده ایمن از زیرساخت های تاسیسات

ایمنی پرسنل اداری

ایمنی از مشتریان

ایمنی از ارائه دهندگان خدمات

کلیدی دیگر اقدامات امداد نمایندگان به دنبال از وزیر از کاهش مستند هنجارهای شامل پوشش بهداشتی برای کارکنان تا 5 لاخ و زندگی پوشش تا 25 لاخ گسترش GST پرداخت و تمدید خودکار از صدور مجوز پس از 12 ماه و اقدامات لازم برای رسیدگی به نیاز مبرم برای پوشش بحران نقدینگی.

در پاسخ به وضعیت Pushkaraj Shenai مدیر عامل شرکت Lakme سالن گفت: "ما سرمایه گذاری های قابل توجهی در ایمنی قوی پروتکل های تحویل داده شده توسط با کیفیت بالا و محصولات بهداشتی. ما با استفاده از lockdown دوره به صورت دیجیتالی آموزش تیم ما – از سمت راست خانه داری کارکنان و کارشناسان به سالن مدیران اداره تیم و شرکای کسب و کار – در این روش های جدید برای اطمینان از کامل پایبندی به پروتکل های. ما 4,500 اعضای تیم نیز با حضور در تجمعی 300,000 ساعت به علاوه با کیفیت بالا آموزش و پرورش در طول این مستند به منظور افزایش مهارت های خود و اجرای بالاترین استاندارد بهداشت و ایمنی. دقیق پروتکل های بهداشت و کیفیت محصولات همواره اولویت برای ما در Lakme سالن. در حالت عادی ایمنی از تیم ما و مشتریان کلیدی تمرکز بر منطقه است."

با همکاری کارشناسان و متخصصان پزشکی به Lakme سالن تیم برروی آن مهندسی مجدد مشتری تجربه سفر در سراسر تاچ پونت و توسعه دقیق دستورالعمل عامل برای اطمینان از بالاترین سطح ایمنی و بهداشت برای مشتریان و کارکنان.

همچنین بخوانید: 5 راه برای ایجاد کسب و کار خود و مقاومت در برابر قریب الوقوع بحران جهانی

موضوعات کلیدی هستند:

دقیق و مستمر غربالگری سالن تیم و مشتریان با Aarogya Setu برنامه. مشتریان در گروه های در معرض خطر خواهد بود توصیه به درمان است.

سخت اجتماعی فاصله از طریق 50% کارکنان قدرت و محدود از قبل رزرو قرار ملاقات.

روزانه تمیز و ضد عفونی منظم از هر touchpoint در طول روز با یک تمیز کننده بيوسورفکتانت

دنده محافظ – ماسک و دستکش و پشت بام ها – برای تیم

تک-استفاده از کیت برای 90 درصد از خدمات

تجدید نظر در فرآیندهای برای, پوست, مو و آرایش, خدمات برای کاهش لمسی

زیست تخریب پذیر, یکبار مصرف,

عقیم سازی از ابزار و تجهیزات پس از هر استفاده

تماس با ما صدور صورت حساب و پرداخت

تماس با ما صفحه اصلی تحویل برای ارسال محصولات مراقبت (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب