تایگر وودز-فیل مایکلسون دوم: بازی, همکاران, فرمت, و میزبان از افراد مشهور را بازی یکی از یک نوع

کریگ Dolch ویژه به TCPalmمنتشر شده 7:00 PM EDT مه 23 سال 2020تصور کنید یک روز که تایگر وودز و فیل مایکلسون آما

توسط ABDOOSNEWS در 4 خرداد 1399

تصور کنید یک روز که تایگر وودز و فیل مایکلسون آمار همان باشگاه چهار یا پنج بار متوالی زمانی که تام بردی و Peyton منینگ در حال نشان دادن خاموش مهارت های خود را بدون کلاه, وقتی جاستین توماس توصیف عکس به جای هدف قرار دادن آنها و هنگامی که چارلز بارکلی ارائه گلف تجزیه و تحلیل.

برای تلفن های موبایل دیوانه نمی کند ؟

خوب است که روز پنج شنبه است که مسابقه: لیگ قهرمانان برای خیریه برگزار شد مدال باشگاه گلف در حوب ساند. ساخته شده برای تلویزیون نمایشگاه بین دو تا از بهترین گلف بازان (و NFL quarterbacks) از نسل خود را – و یا فراتر از آن – است که انتظار می رود به افزایش بیش از 10 میلیون دلار در تلاش های امدادی برای این بیماری همه گیر کوروناویروس. جنگل است teaming با منینگ و مایکلسون را شریک بردی.

برای بالا بردن این نوع از پول برای چنین نیاز به علت است که مراقبت در مورد خصیصه های ذاتی? اگر آنها با پوشیدن شلوارک و در چرخ? اگر از آن خواهد شد اتفاق می افتد در مقابل چند مردمی ؟ اگر وجود خواهد داشت احمقانه "چالش" مانند بازی par-4, 408-حیاط پنجم سوراخ با همان باشگاه است ؟

ما می خواهم به تماشای ببر و فیل مربع خاموش در این دوره اگر آنها با استفاده از پلاستیک باشگاه ها و سوت زدن توپ. آن بوده است 98 روز پس ما دیده ایم جنگل نوسان یک باشگاه و 73 برای مایکلسون. در سنین – مایکلسون خواهد شد 50 ماه آینده جنگل 44 – این اتفاق نمی افتد بسیاری از بار.

از آن لذت ببرید در حالی که ما می توانیم.

بیشتر مورد توجه خواهد بود در جنگل که نیست بازی های برگزار شده پس از Feb. 16 در پیدایش دعوتی تور PGA رویداد او میزبان در Riviera. جنگل مجبور شد به جست و خیز فلوریدا نوسان به دلیل تکرار مسائل پشت, اما گفت که او می شده اند و آماده برای دفاع از خود را غیر منتظره 2019 کارشناسی ارشد پیروزی در ماه آوریل است.

پس از اینکه در حاشیه برای تقریبا 100 روز چگونه خواهد وودز انجام در خانه اش ، Giggles تمایل به فروکش زمانی که بازدید می باشد در مرکز این باشگاه است. غرور تنها محرک برای بزرگان است.

دولت از جنگل' پشت نه خود بازی تبدیل شده محک به عنوان او طول می کشد یکی از آخرین اجرا در جک نیکلاس' استاندارد طلا 18 حرفه ای رشته.

"با ببر, همه من همیشه به دنبال آزادی از جنبش" گفت: سابق کارشناسی ارشد قهرمان ترور Immelman یکی از گوینده برای Turner ورزشی برنامه تلویزیونی. "من هرگز خواهد شد و یا شک توانایی های خود را برای دریافت کار انجام می شود. استعداد طبیعی خود را غیر قابل انکار است.

"من فقط به دنبال سلامت خود را. من 100 درصد معتقدم که او تمیز کردن هر چه مسائل فنی او تلاش خود را در طول صدمه دوره است. او ثابت کرده او هنوز هم یکی از بهترین بازیکنان در جهان است."

گلف در زمان را به عقب صندلی به تعامل بین چهار نفری که در ترکیب به نفع خود 20 رشته (15 توسط جنگل) و هشت سوپر کاسه (شش بردی). ما امیدواریم.

شیمی مسطح بود در هفته گذشته TaylorMade رانندگی امداد رسانی رویداد در سمینول باشگاه گلف برنده روری, McIlroy و داستین جانسون بیش از ریکی فاولر و متی ولف. بهترین حفاری آمد که ولف خواسته جانسون "است که این اتلاف منطقه؟" (نگاه کنید به 2010 PGA) پس از ولف ضربه سیار درایو.

جنگل و مایکلسون را درگیر بحث با صدا غذا خوردن در رسانه های اجتماعی و منینگ ثابت کرده است که اب زیر کاه خنده دار در طول کار خود را در, ESPN, SNL و در تبلیغات است. بردی به ندرت می گوید چیزی از ماده است می تواند با تغییر لایحه Belichick دیگر سر مربی.

"شده است وجود دارد کمی از بحث زباله در حال حاضر" جنگل گفت. "وجود خواهد داشت گفتگوی بورسی عقب و جلو اما نمی توان آن را به عنوان خشن به عنوان آنچه که ما در متن ما ارز."

زمانی که جنگل و مایکلسون بازی اول خود را ساخته شده برای تلویزیون بازی دو سال پیش در لاس وگاس وجود دارد کمتر فعل و انفعال بیش از حد انتظار به این دلیل که آنها برای 9 میلیون دلار همه را. بدیهی است که چنین نیست یکشنبه.

مایکلسون در این هفته گفت: "تام و من نمی توانم صبر کنید تا آن را به آنها را" تحقق آنها در حال شکست به دلیل وودز' دانش صمیمی از مدال.

این گوینده در حال قرار بود سر و صدای پس زمینه را در یک بازی شبیه به این, اما ترنر در تلاش است به ادویه آن را با استفاده از Barkley – یک تالار مشاهیر بسکتبال, بازیکن, اما وحشتناک گلف باز – و توماس 27-year-old major قهرمان انجام اولین تلویزیون کار می کنند.

ایمن می گویند Barkley نمی توان ارائه مقدار تجزیه و تحلیل نوسان. او همچنین بازی مدال را 18 سوراخ به عنوان بخشی از چالش است.

این فرمت خواهد شد بهترین توپ در جلو و نه آنچه اکثر آماتور بازی در تعطیلات آخر هفته – و تغییر متناوب شات در پشت نه. هر دو بازیکن در یک تیم را به یک توپ را روی گوه شات یکی از بهترین انتخاب خواهد شد و آنها را جایگزین عکس تا سوراخ به پایان رسید.

"حتی اگر تام و Peyton هستند تا انجام" Immelman گفت: "آنها بسیار به وضوح خارج از منطقه راحتی خود را در پشت نه نیاز به آمار عکس که ماده در جهان است."

منینگ یک 6.4 نقص و بردی یک 8.1. بردی به تازگی به عضویت مشهور سمینول اما خود را بر پایه رسمی تمرینات جدید خود را با Tampa Bay Buccaneers تیمی در هفته گذشته به نظر نمی رسد که مصرف این مسابقه بیش از حد جدی است.

وجود طولانی خواهد بود-درایو و نزدیک به پین به چالش می کشد به نگه داشتن چیزهای جالب است. افراد مشهور مانند Samuel L. Jackson, راسل ویلسون و الکس رودریگز را ظاهر.

هنوز ستاره ها نشان می دهد خواهد بود تایگر وودز و فیل مایکلسون.

به عنوان آن باید باشد. از آن لذت ببرید در حالی که شما می توانید.

چگونه به سازمان دیده بان

چه: بازی: قهرمانان برای خیریه

که: تایگر وودز و Peyton منینگ در مقابل فیل مایکلسون و تام بردی

که در آن: این مدال گلف حوب ساند فلوریدا

زمان: 3 p. m. روز شنبه, مه 24

تلویزیون: TBS, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن truTV HLN

بیشتر: Seminole, مدال های گلف خود را با اشتراک ویژه با رویدادهای خیریه, بازیگران, ببر, فیل, روری و بیشتر

برای بهترین پوشش ورزشی در منطقه, لطفا اشتراک.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب