این روز جهانی دوچرخه, می دانم که در مورد بسیاری از مزایای بهداشت و درمان از دوچرخه سواری

جوانی از سر گرفتن رابطه خود را در میان مستند. Pixabayتوسط PUJA GUPTAکه در مجاورت نزدیک 24×7 با توجه به محدود ج

توسط ABDOOSNEWS در 14 خرداد 1399
Relationships
جوانی از سر گرفتن رابطه خود را در میان مستند. Pixabay

توسط PUJA GUPTA

که در مجاورت نزدیک 24×7 با توجه به محدود جنبش در خارج ممکن است ایجاد فشار در روابط است. کارشناسان بر این باورند که فقط به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس افزایش نرخ طلاق در چین و سایر نقاط جهان به نظر می رسد مانند هند بیش از حد می تواند این بحران روانی-اجتماعی پس از ماه از مستند.

Rahul کریشنان از بنیانگذاران پررنگ مراقبت های دیجیتال مردانه سلامتی پلت می گوید که زوج ها باید استفاده از این زمان برای حفظ جوانی خود و روابط خود را. او نشان می دهد چند راه, ارتباط جنسی, چگونه می توانید بهترین استفاده را از این دوره است.

پیدا کردن تعادل در رابطه شما

بیشترین اصطکاک در طول مستند است که هنگامی که یک شریک و یا هر دو این افراد نگران هستند. توازن قدرت شیفت زمانی که شما هر دو کار از خانه. به یاد داشته باشید به بیمار و کمک می کردند. برای نگه داشتن چیزهای لذت بخش در دراز مدت ایجاد یک برنامه کار می کنند. در طول ساعات کار درمان شریک زندگی خود را درست مثل شما را درمان همکاران خود. زمانی که ساعت کار هستند و بیش به یاد داشته باشید شما در خانه با شما عزیزان. قادر به تشخیص نقش خود را از طریق روز یک عادت شکل گیری است که می رود راه طولانی در تقویت روابط است.

زمان را برای خودتان

که در تماس مداوم با همان فرد برای چند روز در پایان می تواند منجر به سرخوردگی و سوزش – برای هر دو شما! ساخت زمان برای خودتان به تنهایی مهم است و کمک می کند تا شما را به از حالت فشرده خارج کنید و فرایند احساسات خود را. را کمی طولانی تر خود را با حمام و نظافت. خواندن یک کتاب جدید دوباره خواندن پیر با دختر مورد علاقه های شما و یا گوش دادن به پادکست. صرف وقت به تنهایی می تواند به عنوان ساده به عنوان دراز کشیده و بدون اجبار به بحث کوچک.

relationships
Rahul کریشنان می گوید که زوج ها باید استفاده از این زمان برای حفظ جوانی خود و روابط خود را. Pixabay

ورزش یک راه خوب برای گرفتن برخی از زمان به تنهایی در حالی که همچنین نگه داشتن خود را در شکل. این اندروفین راش است که بدن خود را تجربه در طول ورزش یک تقویت کننده خلق و خوی بزرگ. امتداد و زمین ورزش یک راه خوب برای شروع است. اگر شما از دست رفته خود را در سالن جلسات سعی کنید که تمرینات با استفاده از وزن بدن خود را مانند pushups pullups squats و تخته. آیتم های خانگی مانند کیسه های آرد کوله پشتی و بطری های آب می تواند جایگزین وزن. اگر شما فضای کافی وجود دارد مقدار زیادی از ورزش رقص روال است که شما می توانید سعی کنید.

مجدد با شریک زندگی خود را

این مستند باز می شود تا امکانات برای صمیمیت بیشتر. این فرصت را به ارتباط مجدد با شریک زندگی خود را. جدا از رسانه های اجتماعی در حالی که صحبت کردن با یکدیگر و بررسی خود را با شریک احساسات و ترس. یک کار در صفحه اصلی برنامه به طوری که شما می توانید زمان بیشتری را صرف با هم.

بازی های هیئت مدیره در حال در آوردن مردم با هم. برخی از مردم ممکن است لذت بردن از روان پیچیدگیهای شطرنج و دستمالی کردن. دیگران ترجیح می دهند به سادگی از Ludo مارها و نردبان و یا Carrom که هنوز درخواست خود را در سراسر نسل.

قرض دادن یک دست کمک

این بهترین زمان برای همکاری در کارهای خانه و کمک به یکدیگر. مایل به سعی کنید از وظایف جدید به بهترین توانایی های خود و آگاه از آنچه که نیاز به تکمیل شود. حتی کوچک تلاش خود را در بخشی می رود راه طولانی در کاهش هر دو وظایف سنگین خود را و انجام کارهای روزمره با هم می تواند تبدیل به یک تولیدی راه برای صرف وقت با کیفیت.

زندگی در یک خانواده بزرگ

بزرگتر خانواده در مستند هم ساخته اند آن را دشوار است برای زوج برای پیدا کردن فضای خود را. اگر ممکن است بیرون رفتن برای یک پیاده روی کوتاه با هم و خرید مواد غذایی به فعالیت است. استفاده از تلفن خود را به نگه داشتن مکالمات شخصی رفتن و امتحان کردن راه های جدید برای صمیمی.

Couples
زوج ها باید به طور موثر با استفاده از lockdown برای ترمیم عشق خود را. Pixabay

ترمیم روابط خود را

برای زوج ها در روابط تیره و تار این مستند است زمان خوبی برای صحبت در همه چیز. اجتماعی فاصله جرقه "ما در برابر ویروس" غریزه است که بزرگ برای روابط. تمرکز بر گرفتن از طریق این با خود و شریک زندگی خود را در سلامت جسمی و روانی سالم و دست نخورده. شرکت-موجود بودن نوع و گسترش شفقت می تواند التیام شکاف. اگر شما کودکان صرف زمان انجام فعالیت های ساده که آنها لذت ببرید. زمانی را به صحبت در مورد احساسات خود و مشکلات و به یاد داشته باشید به آنها را خود به خود فضا و حریم خصوصی.

ماندن متصل به خانواده

برنامه ریزی تماس های تصویری می توانید همه احساس متصل به راحتی. نگه داشتن در تماس از طریق پیام برای بقیه هم. اما همچنین به یاد داشته باشید که اگر شما احساس استرس شما مجاز به گرفتن یک استراحت از رسانه های اجتماعی. بیصدا کردن اعلانها در برنامه زمانی که شما نیاز به برخی از صلح و آرامش و تغییر وضعیت خود را به نشان می دهد که شما در نظر گرفتن زمان. همیشه نگه داشتن گوشی خود را در دسترس در مورد شرایط اضطراری.

همچنین بخوانید: مک لارن حذف OnePlus به عنوان شریک برای سال 2020 F1 نجومی: گزارش

قفل شده دور از یکدیگر

بسیاری از زوج ها از هم جدا شده اند و گیر کرده در شهرستانها متفاوت است. یک وضعیت مانند این است که همیشه دشوار است و به خصوص بیشتر استرس زا در این زمان دشوار است. این زمان خوبی برای از نو خلق کردن اولیه روز از خود رابطه صمیمی با متون و تماس های تلفنی. فاصله به ما می دهد جدیدتر دیدگاه ها و فرصت های جدید برای کشف صمیمیت. تجزیه و تحلیل نقش خود را در روابط خود را و ببینید که چگونه شما می توانید بهتر از دیدار با شریک زندگی خود را با نیازها و انتظارات و آنها مال شما. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب