این هفته در هوستون مواد غذایی حوادث: Superica و La Lucha بازگشت به علاوه یک Pop-Up BBQ چادر

اگر اجتماعی فاصله است در اثر و کافه ها و رستوران ها بسته هستند در خانه, خدمات, همیشه قوی هوستون مواد غذایی جام

توسط ABDOOSNEWS در 26 فروردین 1399

اگر اجتماعی فاصله است در اثر و کافه ها و رستوران ها بسته هستند در خانه, خدمات, همیشه قوی هوستون مواد غذایی جامعه همچنان به کامیون ، این هفته حمایت از رستوران های محلی توسط, حمل, آمار pop-up بازار برای محصولات تازه و کباب و پیدا کردن چگونه شما می توانید کمک به جامعه از طریق مواد غذایی است. در اینجا نگاهی به این هفته داغترین آشپزی اتفاقات:

قرنطینه ویژه

برو در Superica (شامل La Lucha)

پس از بسته شدن برای هفته, موشک, مزرعه, رستوران های دارای بازگشایی Superica و La Lucha, 1801 شمالی چوپان برای pick-up تنها. ساعت از دوشنبه تا پنج شنبه از 4:30 تا 8:30 p. m.; جمعه و شنبه از ساعت 11:30 صبح تا 9 بعد از ظهر و پنج شنبه از ساعت 11:30 صبح تا 8:30 p. m.

10K باگت چالش در پیوند مشترک

پیوند مشترک, 449 غرب 19th 1706 Westheimer , 2278 غرب Holcombe معرفی کرده 10K باگت Challenge یک کمپین طراحی شده برای حمایت از جامعه هوستون در طول غذا و نان کمبود ارتباط با COVID-19 بیماری همه گیر. کمپین اجازه خواهد داد که هوستون اعضای جامعه به خرید "جامعه باگت" که به عنوان کمک مالی به مبارزات انتخاباتی. برای هر "جامعه باگت" خریداری پیوند مشترک را پخت و تحویل یک قاب به هوستون مواد غذایی بانک از طرف آنها.

"Pop-Up آشپزخانه" در کنار دریا, سالن

راه اندازی هفته گذشته Pop-Up آشپزخانه — 100 درصد اهدا - و داوطلب بر اساس ابتکار رهبری Councilmember Letitia Plummer و چندین سازماندهی همکاران — کار با سرآشپزها محلی برای تغذیه Houstonians نیاز به صورت رایگان, به ویژه سالمندان و یا افرادی که با تکیه بر چند منظوره مراکز یا ایمان مبتنی بر سازمان و یا غیر سود خود را برای ارائه وعده های غذایی روزانه. شرکت سرآشپزها را توسعه خود را در منوی روزانه و داوطلب خود را برای طبخ ساحلی, سالن, آشپزخانه, 702 غرب دالاس در حالی که مواد خریداری خواهد شد از طریق معافیت مالیاتی کمک های مالی از اهدا کنندگان خصوصی در حدود 4 دلار در هر وعده غذایی.

این رویداد برگزار خواهد شد در روز شنبه, مارس 14 از طریق پنج شنبه, مارس 19 از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر (روز اضافی ممکن است اضافه شده در انتظار بودجه و نیاز); و این هفته صف شامل نیک Semoudiaris از اسب سواری کوره در Eighteen36 در شنبه Raffi نصر از هنر و صنعت پیتا در روز جمعه ، کسانی که می خواهند به کمک می توانید با در نظر گرفتن کمک مالی در GoFundMe.

"دو تا هوستون" در شهری برداشت

شهری برداشت خود را اعلام کرد "دو تا هوستون" برنامه ارائه طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP) مشتریان در بازارهای کشاورزان محلی رایگان "دو تا غذای دیگران" به صرف میوه و سبزیجات ($60 از مواد غذایی تازه و تولید از هفت بازار و مزرعه می ایستد در سراسر شهر).

وعده های غذایی رایگان به مهمان نوازی کارگران از نفر دوم

هر هفته دوم نفر خواهد بود توزیع 10,000 وعده های غذایی به بیکار مهمان نوازی کارکنان از جمله کارگران رستوران هتل خانه دار و کنوانسیون کارگران خدمات. هر سه شنبه و پنج شنبه از ساعت 10 صبح تا ظهر, وعده های غذایی توزیع خواهد شد در یک تماس-رایگان درایو-از طریق تنها روش دوم نفر' داوطلبان در 702 Avenida De Las Americas در لام پارکینگ. تازه آماده و منجمد وعده های غذایی خانواده خدمت 7-8 مردم خواهد شد و از ویژگی های دلچسب راحتی مواد غذایی مانند مرغ 'n بیسکویت لوبیا قرمز و برنج و پاستا پنه با سوسیس.

انتخاب کنید تا یک وعده غذایی خانواده, مهمان نوازی کارگران باید در حال حاضر اخیر paystub نمایش نام خود را, رستوران, هتل, وراج, ضیافت شام در محل باشگاه ورزشی و یا مرکز کنوانسیون کارفرما. توزیع ادامه خواهد داد تا زمانی که بودجه اجازه می دهد تا و داوطلبان را به رعایت تمام توصیه های اجتماعی فاصله پروتکل های. بازدید secondservingshouston.org/dinnersonus اگر شما می خواهم برای حمایت از این برنامه از نظر مالی و یا به داوطلب.

$5 فو در Bibo را در اغذیه فروشی و مشروب فروشی

علاوه بر فوق العاده روزانه, Bibo را در اغذیه فروشی و مشروب فروشی, 250 Assay ارائه خواهد شد $5 فو در سراسر قرنطینه.

گیاهی فوق العاده در Tarka, هندی, آشپزخانه

Tarka, هندی, آشپزخانه, 721 غرب 19th است teaming تا با فراتر از گوشت به ارائه گیاهی ویژه برای گیاهخواران. در حال حاضر از طریق چهار شنبه, آوریل 8 هر عضو از Tarka را پاداش برنامه که خرید یک فراتر از Keema کاری دریافت خواهد کرد یک سرگرمی Channa یا Tarka Daal برای 50 درصد ، هر سه این موارد گیاهخوار هستند. این بگو معامله را می توان بازخرید در فروشگاه با ذکر این پیشنهاد را به صندوقدار. در صورتی که خرید به صورت آنلاین و یا از طریق Tarka برنامه معامله خواهد شد به صورت خودکار به سبد خرید از برنامه پاداش اعضای. این در دسترس است برای تحویل.

پرداخت آن را به جلو در هوستون Teriyaki Madness

هوستون Teriyaki Madness, 13410 گل رشتی در جنگل راه اندازی کرده است و پرداخت آن به جلو در مبارزات انتخاباتی که از طریق آن اعضای جامعه می تواند کمک به ارائه وعده های غذایی رایگان به کارکنان بهداشتی درمانی در این منطقه است. از طریق این برنامه TMAD خواهد مطابقت $75 سهم های ساخته شده توسط حامی مالی برای پوشش هزینه وعده های غذایی برای بهداشت و درمان کارگران با مراجعه به catering.teriyakimadness.com و انتخاب "بهداشت و درمان Teriyaki نوار" به طور کامل لود teriyaki گسترش تحویل بدون هیچ هزینه ای به بهداشت و درمان در محل از انتخاب شما (هر Teriyaki نوار تغذیه teriyaki کاسه تا ده نفر).

فرانسه تاریخ در پاریس شیرین

شیرین پاریس ارائه شده است منظقه انتخاب کنید و تحویل همراه با سفارش آنلاین گزینه های در مکان های مختلف. تبلیغات شامل "فرانسه تاریخ" که شامل هر دو کوکوی و یک بطری شراب برای $30 و "خانواده تاریخ" است که شامل دو اندازه منظم کوکوی و دو دشت Nutella بچه ها کوکوی برای $25.

منظقه بسته و شراب به رفتن در Postino شراب کافه – ارتفاعات

ارتفاع محل Postino, 642 ییل ارائه شده است منظقه وانت در منوی کامل و همچنین تحویل رایگان از طریق UberEats با منظقه ویژه بسته و 15 دلار بطری شراب به رفتن. بسته شامل تاریخ شب برای $25 (هیئت Bruschetta یکی Snacky چیز یک سالاد); Kickback بسته برای $45 (هیئت Bruschetta, سه Snacky چیز پنیر هیئت مدیره); شراب برو دو بسته برای $30 یا چهار بسته برای $55; $15 بطری از شراب هر دوشنبه و در تمام طول روز هیئت مدیره و بطری برای 25 دلار در هر جمعه. و برای هر bruschetta هیئت مدیره آماده برای رفتن Postino اهدا خواهد شد یک وعده غذایی به هیچ بچه ای گرسنه است.

مزرعه و صبحانه جعبه در اوندیل غذایی و شراب

Avondale, Food & Wine, 240 Westheimer ارائه شده است takeout هفت روز هفته یکشنبه صبحانه جعبه Crawfish برو هر شنبه و یکشنبه و کشاورزان محلی در بازار جعبه است که می تواند تحویل مستقیم به درب خود را.

صبحانه Tacos در اصلی Ninfa را

هر دو مکان از

اصلی Ninfa را

, 2704 جهت 1700 پست بلوط خواهد شد فروش tacos صبحانه در روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر Tacos 3 دلار در هر, و گزینه های سیب زمینی و تخم مرغ و پنیر; بیکن, تخم مرغ و پنیر و chorizo, تخم مرغ و پنیر.

پادشاه ویسکی در پادشاه BierHaus (ارتفاعات & لیگ شهرستان) و پادشاه Biergarten

پادشاه ویسکی در دسترس است با بطری برای $28 از پادشاه BierHaus, 2044 شرق T C دلقک 828 FM646 غرب و King را Biergarten, 1329 شرق برادوی است. برای نه ماه با محلی پرلند عسل و دارچین و سیب قرمز, ویسکی می تواند سفارش آنلاین.

دوشنبه, مارس 16 از طریق پنج شنبه, مارس 19

سیلویا را Enchilada آشپزخانه, 6401 Woodway 1140 Eldridge ارائه شده است مجازی آخر هفته سفر جاده ای در سراسر تگزاس و در سراسر مکزیک از طریق enchiladas به نام بعد از مکان های خود را از مبدا. با منظقه سرویس شما می توانید حمل و نقل خود را به زیبا میچوآکان, مکزیک, مزه و طعم هیدلگو یا تنفس در عجیب و غریب, کنار, Mexico City. لذت بردن از یک میگو enchilada از تامپیکو, مول از Puebla cabrito از Stieler تپه انباشته enchiladas از ال پاسو rancheras از چیهواهوا یا خرچنگ از لاگونا مادره. هر enchilada شهرستان می توان به طور جداگانه دستور (آنها با طرف) و یا یکی می توانید پیوستن به یک تور. سیلویا را نیز ارائه آن در جنوب مرز و شمال مرز صفحات برای گرفتن خانه در طول سفر جاده ای آخر هفته.

دوشنبه از طریق جمعه

درایو از طریق Crawfish در یوجین ساحل خلیج فارس آشپزی

یوجین ساحل خلیج فارس آشپزی, 1985 ولش خواهد شد با ارائه دردل خرچنگ و میگو توسط پوند به عنوان به خوبی به عنوان حساسه (یک بطری prosecco + OJ برای $15) و مارگاریتا کیت (8-9 margaritas برای $85). درایو از طریق crawfish جوش برگزار خواهد شد و هر جمعه و شنبه و یکشنبه از ساعت 11 صبح تا 8 بعد از ظهر و یا تا زمانی که منابع را اجرا کنید.

Feges BBQ will be popping up in the parking lot of its new location, offering bulk bbq available for pre-order.

Feges BBQ ظاهر خواهد شد تا در پارکینگ محل جدید خود ارائه فله bbq در دسترس برای قبل از سفارش.

عکس از رابرت یعقوب لرما

چهار شنبه, مارس 18

Feges BBQ Pop-Up در بهار شاخه ایجاد کرد خرید

هر شنبه در طول این بحران Feges BBQ تنظیم خواهد شد تا در پارکینگ آینده آن محل در بهار شعبه مرکز خرید روستای, 8217 نقطه بلند. سر وجود دارد از 9.m. تا 1 بعد از ظهر به سهام تا در bbq به صورت فله از جمله گوشت سینه, کشیده, گوشت خوک, گوشت, دنده, سوسیس دودی کشیده مرغ و بوقلمون, همه سرد و خلاء مهر و موم شده به همراه خانواده بسته در دسترس است. دستورات را می توان با شروع روز یکشنبه ساعت 4 بعد از ظهر تا جمعه 3 p. m. برای شنبه انتخاب کنید تا. هنگامی که شما در رسیدن به پارکینگ دنبال یک چادر و یک Feges BBQ ثبت نام. پارک و رویکرد جدول از یک فاصله امن و اجازه دهید کارکنان خود را می دانم که نام خود را سفارش دهید. آنها خواهد شد و سپس جای خود را در کیسه های روی میز برای انتخاب کنید تا.

درایو از طریق در شهری برداشت شنبه بازار کشاورز

این شهری برداشت شنبه بازار کشاورزان در حال حاضر ارائه درایو از طریق سرویس علاوه بر باز هوا بازار, باز بودن هر شنبه. مشتریان می توانند سفارش آنلاین مورد علاقه خود را با فروشنده و مهمانان را به طبقه دوم پارکینگ در نزدیکی آسانسور در شهری برداشت کشاورزان بازار 2752 بوفالو سریع السیر بین 8:30 صبح و 11:30 صبح به انتخاب کنید تا سفارشات خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن