این هفته در هوستون مواد غذایی حوادث: مهم بال و هوستون رستوران هفته

اگر اجتماعی فاصله است در اثر و کافه ها و رستوران ها بسته هستند در خانه, خدمات, همیشه قوی هوستون مواد غذایی جام

توسط ABDOOSNEWS در 6 مرداد 1399

اگر اجتماعی فاصله است در اثر و کافه ها و رستوران ها بسته هستند در خانه, خدمات, همیشه قوی هوستون مواد غذایی جامعه همچنان به کامیون ، در این هفته شما می توانید از منو بال فروش فوق العاده و کمک به حمایت از میله های سراسر هوستون و خوردن برای امور خیریه با هوستون رستوران هفته.

در اینجا نگاهی به این هفته داغترین آشپزی اتفاقات:

در تمام طول هفته

"مواد غذایی-کاتیون" در بازار مرکزی

بازار مرکزی, 3815 Westheimer خود را ادامه می دهد "مواد غذایی-کاتیون" سری شامل تخصص غذاهای مختلف از مکان های تعطیلات با غذاهای یک بهشت گرمسیری (15 جولای – ژوئیه 28) به دنبال Charc هفته (29 جولای – اوت 4). فروشگاه میوه های گرمسیری, هاوایی, غذاهای دریایی و سبک دوار جهت کباب کردن مرغ و مرغ و همه چیز charcuterie.

از دوشنبه تا جمعه

اولین پاسخ دهندگان و نظامی ویژه در Peli Peli آفریقای جنوبی آشپزخانه (تصاویر و جنگل)

به افتخار نلسون ماندلا جولای تولد و 67 سال خدمت به مردم آفریقای جنوبی و فراتر از آن, Peli Peli می خواهم به افتخار کسانی که اختصاصی زندگی خود را به خدمت به دیگران است. همه اولین پاسخ دهندگان و وظیفه فعال/جانبازان در ارتش را دریافت خواهد کرد هر یک از اقلام مواد غذایی در منوی آن برای 67 سنت معتبر در حال حاضر از طریق پنج شنبه, جولای 31 در گالری و جنگل مکان های تنها. مدالها و/یا ID مورد نیاز برای تایید. در دسترس تنها در ما ایرانیان و جنگل مکان به گرو در اوردن مهمان باید رزرو (از طریق pelipeli.com و یا با تماس با 281-257-9500) و شامل "MANDELABIRTHDAY" در رزرو یادداشت ها. این پیشنهاد را نیز در دسترس برای بایگانی اطلاعات.

دوشنبه, جولای 28

ملی همبرگر روز در Brasserie du Parc و Etoile Cuisine et Bar


Brasserie du Parc

, 1440 لامار و

Etoile Cuisine et Bar

, 1101-11 بالای شهر پارک های ملی ایجاد همبرگر روز ویژه با کمی پیچ و تاب و فرانسه از آشپز-صاحب فیلیپ Verpiand. در Etoile برگر از بعد امکانات Akaushi گوشت با قارچ دنبلان tartare سس کاراملی پیاز gruyere cheese و دال خشکیده گوشت خوک شکم بر روی یک brioche مستی. آن را با یک طرف سیب زمینی برای $16 در ناهار و یا شام. مرکز شهر در Brasserie du Parc, Verpiand ارائه شده است یک نیم پوند گوشت گاو آنگوس برگر در یک brioche مستی برای $6 با طرف سیب زمینی سرخ کرده یا یک سالاد. یکی می تواند اضافه کردن یک آبجو به آن و پرداخت تنها 10 دلار است. به عنوان صندلی محدود است رزرو مورد نیاز است. همه مهمانان باید پوشیدن ماسک بر ورود و خروج و یا در حال حرکت در مورد رستوران ها.

چهار شنبه, جولای 29

ملی, بال مرغ روز ویژه

جای شب بسر بردن, 1972 Fairview ارائه خواهد شد مهم آن Chalmat لعاب بال مرغ برای $14 به عنوان یک فعال-منوی ویژه به افتخار ملی, بال مرغ در روز است. بال ویژگی ترشی سبزیجات میکرو گشنیز و کنجد و در دسترس هستند برای ناهار خوردن در و بایگانی اطلاعات.

مهم مرغ, 2311 ادواردز را به بایگانی اطلاعات و تحویل سفارشات دو بال با هر غذای اصلی سفارش در روز چهارشنبه 29 جولای. طعم شامل اصل مهم را دود موسیر, لعاب, آسیایی, Tingz ماساژ خشک و جدید, S. L. A. B. (شیرین با صدای بلند و Bangin') طعم با عسل و sriracha.

"مواد غذایی بهشت" ویژه در Tacos برو

Tacos برو برجسته خواهد شد در پخت و پز کانال های تلویزیونی در سراسر کشور نشان می دهد مواد غذایی بهشت در این قسمت از سری "منوها" در 8 p. m. EDT. به مناسبت مناسبت های محلی تاکو فروشگاه تخفیف ارائه خواهد شد و در آن خانواده بسته همه روز یکشنبه و دوشنبه با tacos, تازه, چیپس, چیپس و رب و برنج و لوبیا و خانه ساخته شده sopapillas برای چهار نفر همراه با یک نیم گالن margaritas برای $59.99. این رستوران همچنین ایجاد یک رویداد مجازی در Facebook به تشویق مهمانان به تماشای همراه از صفحه اصلی:

دوشنبه, جولای 30

تابستان شراب شام در Ouisie جدول

مهمانان دعوت شده به تابستان شراب شام در Ouisie جدول, 3939 San Felipe. چهار دوره شام ($55++ هر نفر) خواهد شد از ویژگی های پنج زوج آب آناناس از سراسر جهان از جمله غذاهای کبابی prosciutto انجیر و هندوانه سالاد, غذاهای دریایی, باستیل, ترد پخته کوتاه دنده با بوربن کاهش و artisanal پنیر صفحه. بر خلاف شراب شام برگزار شد در گذشته یکی از این خدمت می تواند در هر زمان که شب محفوظ است توسط مهمان (احزاب بزرگتر از شش مجاز). ماسک مورد نیاز هستند و از جداول و هنگامی که در حال حرکت در رستوران. تماس 713-528-2264.

میله در سراسر هوستون پاسیو Pop-Up سری در Lucille را

با میله های سراسر هوستون به طور موقت بسته و دوباره با توجه به COVID-19, Lucille را, 5512 لا شعبه راه اندازی کرده است یک شنبه پاسیو Pop-Up سری (6 تا 10 p. m.) که اجازه خواهد داد که نوار محلی تیم به بیش رستوران پاسیو به صورت کامل شب خدمات; با ویژه کارکنان جمع آوری 100 درصد از فروش و راهنمایی تولید شده توسط خود را سرپرستی کوکتل. اتمام برنامه های آینده هر سه شنبه در رستوران صفحات رسانه های اجتماعی — IG: @lucilleshouston; Facebook: Lucille را هوستون). رزرو مورد نیاز هستند و می توان از طریق Resy و یا با تماس تلفنی رستوران در 713-568-2505. لوسیل را نیز پس از یک سخت "ماسک سرویس" سیاست.

جمعه, جولای 31

چای شیرین Supper Club: غذاهای دریایی و آبجو شام

سرآشپزها سحر بارل (Kulture) و دومینیک لی (که به تازگی بسته Poitín) teaming تا برای آخرین قسمت از سه قسمت شام سری "چای شیرین شام باشگاه" پرداخت توجه دقیق به زمان اجتماعی فاصله و نگرانی های ایمنی. برگزار شد در یک نشسته فضای در فضای باز در یک مزرعه خصوصی در پرلند از غذاهای دریایی و آبجو شام می پردازد ادای احترام به سواحل خلیج فارس ($95, 4 تا 9 p. m.) شام خوردن در غذاهای دریایی خلیج فارس غوطه عمیق سرخ شده قورباغه, پاهای, کل ماهی کبابی با shisho ورد جدید qge Creole crawfish و جوش میگو و بیشتر.

همه اوت بلند

هوستون رستوران هفته

هوستون رستوران هفته سایت در حال حاضر زندگی می کنند با منوها و رستوران های جدید که اضافه شده برای ماه های طولانی رویداد خیریه اجرا خواهد شد از آغاز ماه اوت از طریق کار در روز. جمع آوری کمک مالی برای هوستون بانک مواد غذایی و تجلیل از بنیانگذار کلورلی سنگ فوق العاده میراث است که مطرح شده بیش از $16.6 میلیون دلار به, تاریخ, رستوران های محلی خواهد بود در خدمت ویژه قیمت چند دوره جایزه fixe منوها برای صبحانه, ناهار و شام, که بسیاری از آنها شامل takeout. این سال را به صف در حال حاضر شامل ترکیبی از هر دو جدید و کلاسیک نقاط از جمله یوجین ساحل خلیج فارس آشپزی, علم آشپزخانه, گارد و گریس, Kin دی غذاهای تایلندی, Mastrantos, Peli Peli آفریقای جنوبی آشپزخانه, مزه, اتاق, رنگین کمان تسلیم و بسیاری دیگر.

ملی دلی ماه در Kenny & Ziggy را

در طول ماه اوت کنی & Ziggy را, 2327 پست بلوط را یک بار دیگر تاریخ یهود delis سراسر کشور در ملی اغذیه فروشی در ماه از یک ماه تلاش به رسمیت شناختن بزرگ آمریکایی میراث نیویورک-سبک delicatessens میباشد. اغذیه فروشی خواهد بود برای جمع آوری کمک مالی برای موزه هولوکاست هوستونارائه چند گزینه ای و سه دوره منوی ناهار و شام برای 38 دلار به علاوه مالیات و حق بیمه با 10 درصد از هر وعده غذایی به فروش می رسد رفتن به HMH. منوی ویژه در دسترس است برای هر دو منظقه انتخاب کنید تا و یا ناهار خوردن در پست بلوط محل تنها (غرب U محل خاموش بوفالو جاده سریع السیر محل بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که تاریخ بعد).

The Tasting Room's new Supper Club meal program brings chef-created meals to your home.گسترش

مزه اتاق جدید شام باشگاه وعده غذایی برنامه به ارمغان می آورد آشپز-ایجاد وعده های غذایی را به خانه خود را.

Photo by Shawn چیپندیل

جدید و مداوم ویژه

شام در اتاق مزه

مزه اتاق, 818 شهر و کشور دعوت مهمانان خود را امتحان کنید جدید "شام باشگاه" برنامه ماهانه غذا اشتراک ارائه آشپز-ایجاد وعده های غذایی و شراب جفت برای لذت بردن از خانه. این برنامه شامل یک شام برای دو نفر در هر پنج شنبه با دو entrees, دو, دسر و یک زوج بطری شراب در هزینه $240 به مدت چهار هفته و چهار وعده های غذایی کل (وعده های غذایی می تواند دوباره اگر شما نیاز به جست و خیز یک هفته). افراد غیر عضو می توانند سفارشات خود را برای 75 $در شام.

شراب چهارشنبه در Moxie Bar & Grill

هر چهارشنبه Moxie, 5000 Westheimer ارائه می دهد نصف قیمت بطری شراب در تمام طول روز و شب.

شنبه شب تاریخ بسته شام در Caracol

Caracol, 2200 پست بلوط تا به معرفی یک شنبه شب شب تاریخ بسته شامل سه وعده شام برای دو نفر. هزینه 68 دلار به علاوه مالیات و می تواند سفارش آنلاین و یا از طریق تماس 713-622-9996.

Spritz پاسیو در روزی گلوله توپ

روزی گلوله توپ, 1620 Westheimer دعوت مهمانان می تواند به طور کامل در آغوش, ایتالیایی, هنر aperitivo بدون نیاز به ترک مونترو با سفر به جدید خود را در تابستان pop-up Spritz پاسیو. ویژگی های منو کوکتل, رفتار های یخ زده و یک مدیترانه الهام گرفته از منو غذا—همکاری بین روزی گلوله توپ و مارس تیم است. پاسیو باز خواهد شد پنج شنبه-جمعه از 3 به 10 p. m. و از شنبه تا پنج شنبه از 1 به 10 p. m. و هیچ رزرو مورد نیاز است. پاسیو باز هم در خواهر و برادر استقرار مونترو پنیر و شراب, 1618 Westheimer ارائه توسط شیشه ای و پنیر و charcuterie تخته, شیرینی, اسپرسو, و احیای ساندویچ از روز است. MCW پاسیو ساعت همان مغازه را منظقه خرده فروشی ساعت: چهار شنبه-پنج شنبه از ظهر تا 8 بعد از ظهر

برجسته شراب تریو از برنان انبار شراب

برنان هوستون, 3300 اسمیت مدیر شراب مارکوس Gausepohl کشیده و با هم سه ویژه شراب بسته به نگه داشتن کاربران خوبی فرو نشستن در خانه در این ماه در دسترس برای هر منظقه غذای آماده. بازدید مجازی انبار شراب را انتخاب کنید و سپس شراب پسر میدارد (واقع در بالای نوار جستجو) برای پیدا کردن برجسته تریو از جمله کبود تابستان بقا بسته (سفید و کبود سه نفر برای $89) سونوما برای دوستداران Pinot نوآر سه نفر ($132); و فقط اضافه کردن آفتاب رز سه نفر ($69).

حیاط خلوت Cookout در ماهی شهرستان کوره در زمین قند شهر

در روزهای دوشنبه روزهای جمعه و شنبه ماهی شهرستان کوره در زمین قند شهر 15980 پیاده روی شهر, شکر, زمین, خواهد شد با ارائه یک جوش میگو با ذرت و سیب زمینی و سوسیس پرتاب در کاخون کره (20 دلار در یک پوند) یک دوجین از پوست کندن و خوردن میگو (12 دلار) و منجمد margaritas به خنک کردن با (6 دلار در حال حاضر در دسترس-go).

منظقه کیت در شصت تاک

شصت Vines, 2540 دانشگاه دارای چندین جدید منظقه کیت برای مهمانان به شراب و ناهار خوردن در خانه. در دوشنبه, سه شنبه و جمعه مهمان می تواند سفارش یک کیت با حموس, kale سزار fettucine با بوداده مرغ قصاب پیتزا و یک بطری شراب (تغذیه دو برای $45 یا چهار برای $85). روز چهارشنبه و پنج شنبه سعی کنید چوب-آتش سرخ, گل کلم, سالاد, رازیانه, دلمه گوشت خوک و یک بطری شراب (تغذیه دو برای $50 یا چهار برای $95). روز جمعه کیت ویژگی های کلم بروکسل برشته شده چغندر و زعفراني پنیر بز, سالاد فیله مینیون و یک بطری شراب را انتخاب کنید (تغذیه دو برای $50 یا چهار برای $100); در حالی که شنبه ها ارائه می دهد همان شروع با یک غذای اصلی از ماهی قزل آلا کبابی کباب (تغذیه دو برای $50 یا چهار برای $100). شصت و انگور' صبحانه کیت در دسترس است در روزهای شنبه و یکشنبه (تغذیه دو برای $30 یا چهار برای $60) شامل ریکوتا ابریشمی فرانسوی, نان تست, تخم مرغ سفید و پنیر خامه ای frittata, شکر قهوه ای مالیده cherrywood بیکن میوه و یک درخت گل ابریشم ،

رایگان آخر هفته تحویل از sweetgreen

لگد زدن آخر هفته گذشته sweetgreen ارائه شده است $0 تحویل در تعطیلات آخر هفته در حال حاضر از طریق نیروی کار روز به طور خودکار اعمال می شود به تمام آخر هفته سفارشات به صورت آنلاین و از طریق sweetgreen برنامه.

اولین پاسخ ادای احترام فنجان در Dickey کباب گودال

در حال حاضر از طریق پایان ماه سپتامبر Dickey کباب گودال بزرگداشت کسانی که حفاظت و خدمت به جوامع در سراسر کشور با راه اندازی جدید خود را اولین پاسخ ادای احترام فنجان. مهمانان می توانید خرید 32-اونس limited-edition کلکسیونی بزرگ زرد رنگ جام و بخشی از درآمد حاصل از هر جام فروخته خواهد شد اهدا به Dickey بنیاد فراهم می کند که تجهیزات ایمنی مانند کلاه, سپر, ماسک تنفسی و به طور کلی پشتیبانی از محلی اولین پاسخ دهندگان. در علاوه بر این به ارائه اولین پاسخ ادای احترام فنجان از اوت 1 تا 8 سپتامبر کباب با نام تجاری برگزار خواهد شد Dickey جامعه قهرمانان مبارزه است. به وارد کنندگان می توانید با ارسال یک عکس از تفاوت ساز از جامعه خود شخصی خود را در Facebook و یا Instagram profile می گویند چرا آنها نامزد آنها با استفاده از هشتگهای #MyHero و #DickeysBarbecuePit و دنبال تگ Dickey را در Facebook و یا Instagram صفحه و نامزد. یک جایزه برنده خواهد شد دریافت رایگان کباب برای یک سال و چهار اضافی برندگان خواهد شد که 500 دلار اهدا به موسسه خیریه از انتخاب خود.

Astros بازی روز ویژه

از $1 سگ شب به یک "Bregman برگر ویژه" بررسی Astros بازی روز راهنمای برای یک لیست از eateries ارائه محصول فوق العاده این فصل بیس بال (توجه داشته باشید: برخی از ویژه بودند برای روز افتتاحیه تنها که شد چهار شنبه, جولای 24).tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب