این هفته در هوستون مواد غذایی حوادث: چگونه به جشن Cinco de Mayo و روز مادر

اگر اجتماعی فاصله است در اثر و کافه ها و رستوران ها بسته هستند در خانه, خدمات, همیشه قوی هوستون مواد غذایی جام

توسط ABDOOSNEWS در 15 اردیبهشت 1399

اگر اجتماعی فاصله است در اثر و کافه ها و رستوران ها بسته هستند در خانه, خدمات, همیشه قوی هوستون مواد غذایی جامعه همچنان به کامیون ، این هفته حمایت از رستوران های محلی با انجام سوخت در tacos برای Cinco de Mayo, و جشن تمام مادران در زندگی خود را با خوشمزه می خورد. در اینجا نگاهی به این هفته داغترین آشپزی اتفاقات:

دوشنبه, مه 4

این "Mensch از" کمپین راه اندازی

هوستون "Mensch از" کمپین به دنبال فروش درایو و آگاهی به شرکت متعلق به یهودیان و یهودی-اجرا و رستوران ها و خرده فروشان و کسب و کار در حالی که بالا بردن دلار برای کسانی که نیاز دارند از طریق فدراسیون یهودیان بیشتر هوستون و هوستون جامعه یهودی بنیاد COVID-19 اضطراری تجدید نظر شود. بسیاری از اگر کسب و کار شرکت در حال اهدای تا 15-درصد از درآمد حاصل از فروش در روزهای دوشنبه در سراسر مه (مه 4 مارس 11, مارس 18 و 25 مه) با صف از جمله نیویورک Deli & شاپ و بیگل فروشگاه شیرینی, دسر, گالری نانوایی & Café, اسب سواری کوره در Eighteen36, Cuteheads برنی برگر, اتوبوس, بیشتر شکلات و پذیرایی سه برادر نانوایی و 8th Wonder آبجوسازی. مشاهده کامل وارد زمین آنلاین. وجوه مطرح شده از طریق Mensch از کمپین برای COVID-19 اضطراری درخواست تجدید نظر را ارائه فوری نیازهای اساسی به افراد خانواده و سالمندان از جمله مواد غذایی و پزشکی و لوازم خانگی و همچنین پرداخت اجاره و آب و برق و دیگر لازم صورت حساب.

از دوشنبه تا جمعه

معلم و پرستار قدردانی هفته در گریمالدی پیتزا فروشی

گریمالدی پیتزا فروشی را افتخار زحمتکش معلمان و پرستاران در سراسر کشور با سالانه خود قدردانی هفته. آغاز روز شنبه, آوریل 4 از طریق چهار شنبه, آوریل 8, معلمان و پرستاران را دریافت 15 درصد از هر وعده غذایی خرید در گریمالدی را با مدرسه و یا بیمارستان ID.

سهشنبه, مه 5

Cinco de Mayo ویژه

Houstonians جشن می Cinco de Mayo با carryout fiesta کیت از طوفان Anaya رادر دسترس برای پیشسفارش. دریافت Fajita تخصصی کیت (50 دلار) با گوشت گاو و مرغ و پیاز و pepers برنج و لوبیا, پنیر, پیکو, guacamole و چیپس; یا تاکو حزب کیت (35 دلار) شامل گوشت ترد تاکو پوسته کاهو و گوجه فرنگی و پنیر خامه ترش و برنج و لوبیا به مدت چهار. آن را به یک حزب با مارگاریتا تخصصی کیت (شش تا هفت نفر) برای $60 یا حق بیمه ادم تنومند و بدقواره مارگاریتا برای $10.

این دهمین Cinco de Mayo برای ال بزرگ بد, 419 تراویس و در آن جشن با یک "کینکو در محل ما" فیستا از 4 بعد از ظهر تا 2 صبح (جداول محدود خواهد شد و در دسترس در اول بیا اول خدمت اساس); و با "کینکو در محل" takeout و تحویل سفارشات (با برو margaritas گنجانده شده است).

این فدرال آمریکا کوره, 510 چوپان 8731 کتی آزادراه, برنامه ریزی برای جشن Cinco de Mayo با آن Fajita و مارگاریتا منو به رفتن های شما انتخاب چربی از گوشت گاو, کاخون میگو و یا مرغ (دو کیلو) به علاوه کبابی و پیاز و فلفل و فلفل هالوپینو مخلوط گشنیز و برنج و حبوبات و آرد ذرت مخلوط پنیر سالسا و تراشه های نان ذرت مکزیکی. اضافه کردن در یک لیتر margaritas برای $30. مشتریان باید قبل از سفارش 24 ساعت در پیشبرد.

فازی تاکو فروشگاه دعوت از مهمانان را به در خانه مقدس را به سطح بعدی با تازه مکزیکی مورد علاقه از جمله چیپس و guacamole, tacos و margaritas. علاوه بر آن به طور منظم منو لذت بردن از بسته های مانند تاکو وعده های غذایی خانواده بسته موجود در دو سایز معمولی ($35 در خدمت چهار تا شش) و بزرگ ($50 در خدمت شش تا هشت). سفارش آنلاین و یا از طریق تماس با فروشگاه های محلی خود را.

این Cy-نمایشگاه متعلق به خانواده Herrera رستوران گروه شما را دعوت به "فیستا در خانه" با خانواده و مارگاریتا بسته شامل تمام ملزومات. در خانه fiesta کیت ارائه خیابان tacos دو راه: آلیشیا مکزیکی پنجره مشبک
سبک یا Galiana را Tex Mex فیوژن با آناناس شیرین شعله ور شدن. مهمان همچنین می توانید سفارش غذای اصلی, دریافت, خانواده, بسته 16 tacos با ذرت و انتخاب مارگاریتا بسته با اوین یا ال Jimador tequilas. در دسترس از طریق پنج شنبه, مارس 10, Cinco de Mayo کیت در دسترس هستند برای curbside takeout یا تحویل رایگان در عرض 10 مایل در هر پنج آلیشیا مکزیکی پنجره مشبک مکان و از طریق درایو-از طریق و تحویل رایگان در عرض 10 مایل در با نام تجاری جدید ابتدا آشپزخانه Galiana را Tex Mex و آگاو, نوار, 4110 ما-290 #500.

گرسنه است, 14714 یادبود 2356 برنج ارائه خواهد شد تاکو سینی در حال حاضر از طریق پنج شنبه, مارس 9. تاکو سینی آمده با نه tacos (سه گوشت گاو تند, سه مرغ tinga و سه ماهی تن ahi) یک طرف از نان ذرت مکزیکی, کشتی, رب, و adriano برای $45; و یا دریافت Seitan وگان Tacos خانواده جشن برای $45 (تغذیه چهار); و اضافه کردن در یخ زده انبه margaritas برای رفتن.

اصلی Ninfa را, 2704 جهت 1700 پست بلوط خواهد شد با ارائه انواع ویژه برای Cinco de Mayo آخر هفته از جمله Ninfa معروف fajitas با گزینه ای برای اضافه کردن کبابی تامپیکو یا بیکن پیچیده میگو. روز شنبه, مارس 5, DJ Felipe Galvan خواهد شد بازی منظقه در Ninfa را بالای شهر محل سکونت از 5 تا 7 بعد از ظهر; و محل ناوبری باز خواهد بود برای ناهار خوردن در خدمات از 11 صبح تا 10 شب مهمان را تشویق به رزرو از طریق OpenTable اما رزرو لازم نیست.

پنج شنبه, آوریل 9

Feges BBQ Pop-Up در بهار شاخه ایجاد کرد خریدFeges BBQ

در ادامه به راه اندازی پارکینگ آینده آن محل در بهار شاخه ایجاد کرد مرکز خرید 8217 نقطه بلند. سر وجود دارد از ساعت 9 صبح تا 1 بعد از ظهر در روزهای شنبه به سهام تا در bbq به صورت فله از جمله گوشت سینه, کشیده, گوشت خوک, گوشت, دنده, سوسیس دودی کشیده مرغ و بوقلمون, همه سرد و خلاء مهر و موم شده به همراه خانواده بسته و دو طرف در دسترس است.

سفارشات

باید قرار داده شده در جمعه 6 p. m. برای شنبه وانت. هنگامی که شما در رسیدن به پارکینگ دنبال یک چادر و یک Feges BBQ ثبت نام. پارک و رویکرد جدول از یک فاصله امن و اجازه دهید کارکنان خود را می دانم که نام خود را سفارش دهید. آنها خواهد شد و سپس جای خود را در کیسه های روی میز برای انتخاب کنید تا.

درایو از طریق در شهری برداشت شنبه بازار کشاورز

شهری برداشت شنبه بازار کشاورزان در حال حاضر ارائه درایو از طریق سرویس علاوه بر باز هوا بازار, باز بودن هر شنبه. مشتریان می توانند سفارش آنلاین مورد علاقه خود را با فروشنده و مهمانان را به طبقه دوم پارکینگ در نزدیکی آسانسور در شهری برداشت کشاورزان بازار 2752 بوفالو سریع السیر بین 8:30 صبح و 11:30 صبح به انتخاب کنید تا سفارشات خود را. https://www.urbanharvest.org/grow-resilience/local-vendors/

شنبه و یکشنبه

یکشنبه شام وعده غذایی کیت جمع آوری کمک با شهری برداشت و تونی

شهری برداشت نیز خواهد بود میزبانی آن بهار یکشنبه شام رویداد جمع آوری کمک مالی ارائه reimagined در خانه و خانواده تجربه در همکاری با تونی Vallone مشهور رستوران تونی و اجرایی آشپز Austin پیشخدمت. هواداران داده می شود این فرصت را به عنوان آشپز با تونی غذا کیت در دسترس برای وانت در شهری برداشت کشاورزان بازار Drive-Thru, 2752 بوفالو جاده سریع السیر, 2nd Floor, در روز شنبه, مه 9 از 8:30 و 11:30 صبح ($75, مهلت سفارش روز شنبه, مه 6). سپس در سهشنبه, مارس 10 پیشخدمت به شما نشان دهد که چگونه برای آماده سازی غذا و پاسخ به هر گونه سوال در زوم. تمام درآمد حاصل خواهد شد حمایت از تونی کارکنان شهری و برداشت و کشاورزان آن فروشندگان بازار.

یکشنبه, مه 10

روز مادر ناهار خوری

از رستوران ها ارائه همه چیز را از شامپانی و صبحانه به جایزه fixe اعیاد و منحط دسر (هر دو برای شام خوردن در خدمات و برو) ما 2020 هوستون روز مادر ناهار خوری راهنمای شما پوشش داده شده در این روز مادر.

یکشنبه Feges BBQ Pop-Up در جای شب بسر بردن

علاوه بر آن گسترش ساعت در Greenway پلازا (شنبه تا جمعه), Feges BBQ میزبانی یکشنبه مونترو Pop-Up در پارکینگ در جای شب بسر بردن, 1972 Fairview از 9 صبح تا 1 بعد از ظهر ارائه سرد و خلاء مهر و موم شده bbq به صورت فله از سینه و گوشت خوک کشیده برای دودی ترکیه و سوسیس به علاوه دو طرف از جمله پخت و پز collards شیرین, سیب زمینی موز مش و لود سالاد سیب زمینی. سفارشات باید روز جمعه در 6 p. m.

اجتماعی فاصله ویژه

ریختن بازار در الوار و چوب دودخانه

لوی پارک الوار و چوب دودخانه, 3801 Eastside باز است روز شنبه از طریق شنبه با ریختن بازار است. ارائه محصولات تازه و گوشت و ملزومات (کاغذ توالت سفید کننده و دستکش) و همچنین منوی ارائه شده از bbq, طرف, آبجو, شراب و کوکتل کیت در دسترس از طریق تحویل و یا انتخاب کنید تا. کامل منو در دسترس است به رفتن از عشق زیستننیز باز دوشنبه تا یکشنبه.

وعده غذایی خانواده منو در Roka Akor

Roka Akor, 2929 Weslayan دارای اضافه شده جدید ژاپنی Wagyu بسته برای $99 در هر فرد به خانواده خود غذا منو. این بسته شامل چهار onces A5+ Takamori "مستی Wagyu," سیب زمینی انگشت با شیسو chimichurri, گوشت گاو Wagyu و کیمچی کوفته و ترد کلم بروکسل با خردل و سرکه بریزید و بونیتو.

وعده غذایی خانواده بسته نرم افزاری در گوشه نانوایی کافه

گوشه نانوایی کافه است که در روند بازگشایی دو هوستون رستوران برای takeout, منظقه وانت و شخص ثالث تحویل—گوشه نانوایی یادبود 9311 کتی اتوبان #H; و گوشه نانوایی غرب دانشگاه 2615 جنوب غربی اتوبان #100. هر دو محل در حال ارائه یک وعده غذایی خانواده بسته نرم افزاری گزینه ای است که در آن مهمانان می توانید ترکیب و مطابقت با هر چهار entrees برای $24 (برای صبحانه, ناهار و شام) در دسترس برای وانت carryout و منظقه سرویس زمانی که مهمانان ذکر است ارائه کد "477."

همه ماه

تاکو ماه در Torchy را Tacos

خلاصه بعد از یک haitus, Torchy را تاکو از ماه را در آن بازگشت این ماه است. خانه بدوش تاکو ویژگی های کبابی, فاهیتا گوشت گاو از گوشت کبابی پیاز chimichurri سس پنیر فتا و پیکو د گالو و نان ذرت مکزیکی آرد برای $5.95. تاکو معبد نیز با ارائه خانواده بسته همه چیز شما نیاز به تجربه Torchy را tacos در صفحه اصلی خود را با انتخاب از سبزیجات و گوشت و چیپس و پر کردن به همراه برنج و لوبیا (خدمت 4-5, $25); به علاوه margaritas برو.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im