این هفته در هوستون مواد غذایی حوادث: یک صبحانه مورد علاقه را برمی گرداند (با رول دارچین برای بوت شدن)

در اینجا نگاهی به این هفته داغترین آشپزی اتفاقات: اگر اجتماعی فاصله است در اثر و کافه ها و رستوران ها بسته هست

توسط ABDOOSNEWS در 2 تیر 1399

در اینجا نگاهی به این هفته داغترین آشپزی اتفاقات:

اگر اجتماعی فاصله است در اثر و کافه ها و رستوران ها بسته هستند در خانه, خدمات, همیشه قوی هوستون مواد غذایی جامعه همچنان به کامیون ، در این هفته شما می توانید از رستوران های محلی با انجام ساخت و یا رزرو برای ناهار خوردن در خدمات جشن غرور ماه آمار بازگشت از فن های مورد علاقه صبحانه و سعی کنید از یک مجازی کلاس پخت و پز.

در تمام طول هفته

دومین سالگرد در Phat Eatery

Phat Eatery, 23119 استعماری جشن دومین سالگرد آن در این ماه و سرآشپز و صاحب الکس Au-yeung است ضمن تشکر از مشتریان خود را برای حمایت مشتاقانه در حال اجرا توسط تعدادی از محصول فوق العاده در حال اجرا در حال حاضر از طریق چهار شنبه, ژوئن 28. انتظار می رود مجموع کم منو با گزینه های از کباب گوشت خوک نان به میگو siu مای پلاس ویژه مانند نارگیل میگو و ikan bakar. مهمانان که صرف 50 دلار دریافت رایگان بسته انواع Phat رستوران جدید مبلغ کم با سفارش خود را منجمد برای لذت بردن از بعد از ناهار خوردن و یا به-بروید). تماس 832-913-6382 برای ناهار خوردن در رزرو و جایی برای رفتن سفارشات آنلاین در phateatery.com.

جشنواره قایق اژدها در ملا سیچوان اغذیه فروشی و مشروب فروشی

Mala سیچوان اغذیه فروشی و مشروب فروشی, 1201 Westheimer, 9348 بللیر, 23119 استعماری و راه اندازی خواهد شد weeklong جشن جشنواره قایق اژدها در یکشنبه, ژوئن 21, به مناسبت, به مناسبت آماده سازی سنتی برنج کوفته خورده به دفع کردن ارواح شیطانی است و بیماری است. مهمانان می توانند یک تعریف منظور از کوفته با خرید 25 دلار یا بیشتر از خود را به طور منظم منو و اضافه کردن اضافی دمبلنجس برای $5.50/سفارش.

چهار شنبه, ژوئن 25

شام در خانه با کشور فرانسه, شراب و مشروب فروشی Provence

اغذیه فروشی و مشروب فروشی پروونس Provence و کشور فرانسه شراب در حال جفت شدن برای یکی دیگر از شام در این زمان چهار دوره آناناس-زوج شام به رفتن با یک زوم کنید. برای شرکت تماس 713-827-8008 و رزرو تعدادی از شام مورد نیاز; و در روز پنج شنبه 25 ژوئن انتخاب کنید تا غذا و شراب جفت در اغذیه فروشی و مشروب فروشی Provence 13616 یادبود. در 7 p. m. تاریخ همکار خود را شراب شام شرکای خود را میزبان و ممکن است شراب یا دو در فرانسه از طریق زوم. هزینه 59 دلار به علاوه مالیات و حق بیمه و دوره های آموزشی شامل مات و متحیر کردن bouche; دودی ماهی قزل آلا و گردو سالاد; نیم گریل شده Cornish, مرغ با Provence در د herbes; و هلو و زردآلو clafoutis.

چهار شنبه, ژوئن 26

جمعه شراب و پنیر مذاقات در وزن + اقدامات

هر جمعه از ساعت 5 تا 7 بعد از ظهر وزنه + اقدامات, 2808 کارولین را از ویژگی های مختلف شراب و پنیر همراه با تعاملی سرگرم کننده چت در مورد مناطق آنها را از سرچشمه. هزینه 20 دلار برای چهار دو اونس مزه بخشهایی از شراب و پنیر بوفه. در این هفته خواهد شد از ویژگی های مرحله نهایی مسابقات از شراب از ایالات متحده آمریکا و ایتالیا.

چهار شنبه, ژوئن 27

من شما را از آنچه در او Cookin': مدیترانه ناهار خوری

زنان-led, غیر انتفاعی, من باید چه او را از داشتن همچنان مجازی "من شما را از آنچه در او Cookin'" کلاس آشپزی سری (به عنوان به خوبی به عنوان یک آشپز خصوصی و خدمات تحویل غذا محوری) بهره برداری هوستون بالا مواد غذایی و آشامیدنی استعداد برای تجربه های تعاملی. قسمت 12 را به تمرکز بر روی مدیترانه ناهار خوری با آشپز مریم Cuclis از KRITI پخت و پز و غذا و شراب Mollie قهوه ای از هلن یونانی غذا و شراب.

همه ماه

غرور ماه در دسر گالری نانوایی & Café

در ماه ژوئن, دسر, گالری نانوایی & Café, 3600, کربی اهدا خواهد شد 5 درصد از درآمد حاصل از تمام غرور با مضمون رفتار به مونترو مرکز یک مرکز جامعه متعهد به توانمندسازی جامعه+ افراد و خانواده خود را.

غرور کیک در سه برادر نانوایی

سه برادر نانوایی, 4036 جنوبی Braeswood 12393 Kingsride, 4606 واشنگتن خواهد شد با ارائه یک هفت لایه رنگین کمان کیک به افتخار غرور ماه. سفارش یکی برای $69.95 و یا سعی کنید یک تکه.

صبحانه برای همه در Eighteen36

برای کل ماه ژوئن Eighteen36, 2221 غرب آلاباما خواهد شد اهدا بخشی از درآمد حاصل از صبحانه و فروش و ناهار خوردن در و و برو به اردوگاه برای همه, یک مانع آزاد اردوگاه اختصاص داده شده به غنی سازی زندگی کودکان و بزرگسالان با به چالش کشیدن بیماری یا نیازهای ویژه. این صبحانه منو ویژگی های کلاسیک مانند challah نان تست فرانسوی به عنوان به خوبی به عنوان جدید در یونانی-آشپزی آمریکایی مانند صبحانه pitas. صبحانه در دسترس است هر شنبه و یکشنبه از 10 صبح تا 3 بعد از ظهر برای ناهار خوردن در حمل و یا تحویل.

4 برای $44 سالگرد ویژه در پری Steakhouse & پنجره مشبک

در حال حاضر از طریق پایان ماه ژوئن پری Steakhouse & پنجره مشبک است که بازگرداندن آن چهار دوره چهار گزینه فقط برای $44 سالگرد شام. سالانه ویژه در حال حاضر در دسترس با درخواست برای ناهار خوردن-سه شنبه – پنج شنبه ابتدا در 4 p. m. و-رفتن هر روز از 11 صبح تا 10 شب با انتخاب از پری معروف ریز ریز کردن گوشت خوک سرخ شده و مارچوبه, بیکن پیچیده فیله و تافی budino.

Jalisco منو در هوگو

هوگو, 1600 Westheimer که بازگشایی برای ناهار خوردن در سرویس است و ادامه آن به ارائه اضافه کرده است چهار دوره ویژه منو تغییر خواهد کرد که ماهانه به ویژه دولت های مختلف از مکزیک است. در ماه ژوئن در کانون توجه خواهد بود و در Jalisco چند ثانیه رستوران شهر اعضای تیم از Jalisco است که به کمک ایده های برای منو از جمله آشپز Epifanio Rosas, آشپز, Beatriz مارتینز و مدیر کل مانوئل پونس. ناهار خوردن در ظروف مانند انبه و habanero aguachile, sope د chicharrón با درخت چنار و masa خمیر کیک birria (بره در فرهنگ براث) و picones مورد پسند شیرین نان پر شده با dulce de leche کرم. هزینه 45 دلار برای چهار دوره.

پیتزا و رز NAACP جمع آوری کمک با شب بخیر مهمان نوازی

برای ماه ژوئن Goodnight مهمان نوازی اهدای تمام درآمد حاصل برای هر پیتزا خریداری شده در رزی گلوله توپ به NAACP و همچنین تمام درآمد حاصل برای هر بطری از ماه ژوئن آناناس خریداری شده در مونترو پنیر و شراب. =

HRW منو در ماه ژوئن و هوستون بانک مواد غذایی جمع آوری کمک در جای شب بسر بردن

در این ماه جای شب بسر بردن, 1972 فرویو خواهد شد با ارائه یک رستوران هفته در ماه ژوئن منو یاد زندگی کلورلی سنگ محلی ثابت که تاسیس هوستون رستوران هفته آورده و خیلی به هوستون مواد غذایی جامعه است. را انتخاب کنید از سه دوره با بیتوته کردن مورد علاقه های شما از جمله معروف گل کلم سرخ شده و قهوه 'n سوراخ شیرینی بی شیرینی به همراه ویژه از وکو ذرت دلمه مرغ, piccata به ماست و زعفران خوابانده خلیج فارس ماهی. منو هزینه 40 دلار++ با 5 دلار رفتن به هیوستون بانک مواد غذایی.

تمام تابستان طولانی

پدر و همبرگر Pop-Up در Dunlavy

این تابستان به Dunlavy است تبدیل به یک برگر pop-up دوبله پدر و همبرگر. کلارک کوپر مفاهیم تصمیم به آوردن پدر و همبرگر به زندگی در نور از زمان COVID-19 بحران به عنوان وسیله ای برای زنده ماندن تابستان بدون وقایع خصوصی. مانع گوشت گاو علف خوار, برگر, مرغ سوخاری, ساندویچ, سیب زمینی سرخ کرده و پیاز حلقه, دست زد, milkshakes, محلی منجمد آبجو در لیوان کوکتل و صنایع دستی و حتی آخر هفته صبحانه. ناهار خوردن در یا بایگانی اطلاعات (سفارش آنلاین در دسترس است).

آناناس staycation هستید با برگ نوازی

برگ مهمان نوازی نورد جدید رز staycation هستید, ویژه, در حال حاضر در دسترس از طریق سپتامبر 2 در تمام چهار نفر از آن هوستون رستوران—B&B قصابی و رستوران, B. B. لیمو, آنی کافه و بار و B. B. ایتالیا. هر سه شنبه و پنج شنبه از ساعت 4 تا 9 بعد از ظهر دریافت نصف کردن بطری Château D'Esclans rosés و نیمه خاموش زمزمه فرشته های شیشه ای. (در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین).

Dish Society has revamped its menu for summer.گسترش

ظرف جامعه نونما منوی آن برای تابستان.

عکس Dragana هریس

جدید و مداوم ویژه

صبحانه راه اندازی در Musaafer

Musaafer, 5115 Westheimer است رسما از صبحانه و اقامت در هماهنگی با آن, بالا, هندی, مفهوم و ارائه یک فصلی چرخش منو از تخم مرغ-محور غذاهای گوشت تازه و گزینه های گیاهی و نور دسر. نکات برجسته عبارتند از: Nargisi کوفته یا "اصلی تخم مرغ اسکاچ" در Rajma Hamhock شامل خورشتی چاشنی لوبیا و خوش طعم, نان ارزن و Raan خانواده-سبک برش آهسته پخته بز پا کامل با متبلور نعناع پاپایا خام ترشی فلفل قرمز و پیاز و lachha paratha. صبحانه در دسترس خواهد بود هر یکشنبه از ساعت 11 تا 3 بعد از ظهر پیاده روی, خوش آمد, اما, رزرو تشویق می شوند.

صبحانه را برمی گرداند به دولت از فضل

State of Grace, 3258 Westheimer است که آماده از سرگیری این هفته مهم ترین وعده غذایی صبحانه. مهمان می تواند یک بار دیگر لذت بردن از یک آرایه وسیعی از امضای عرضه و آشنا و مورد علاقه های شما است که آوردن یک طعم و مزه از تپه کشور همراه با Tex-Mex کالاهای آمریکایی کلاسیک. منو نکات برجسته عبارتند از Beignets ($4) گرم دارچین رول (6 دلار هر) هلو و توت (13 دلار) گوشت خوک حلقه بندیکت ($21), مرغ سوخاری ($24), رول خرچنگ ($28), chorizo باهم papas ($16) و آن روزانه چرخش صدف منو. صبحانه ارائه خواهد شد هر یکشنبه از ساعت 11 تا 3 بعد از ظهر رزرو آنلاین و یا تماس 832-942-5080.

تابستان تازه امکانات در ظرف جامعه

فصل تابستان در نوسان کامل است در ظرف جامعهکه در آن شما پیدا کردن آیتم های منو شامل محصولات فصلی مانند خیار و هندوانه و سالاد واسازی elote دودی ماهی قزل آلا شیب فصلی دانه کاسه حموس بشقاب و مبتنی بر گیاه گیاهی patty است که می تواند اضافه شده به کشاورزان صفحات دانه کاسه tacos و بیشتر. حموس صفحه – خامه حموس خانه و پستو فصلی گیاهی crudité و کوبا نان تست امتیاز. $9.25. نیز وجود دارد جدید و بهبود یافته گوشت سینه و تخم مرغ با

بچه ها وعده های غذایی, Inc ابتکار با کلیک بر روی مجازی سالن غذا

شبح آشپزخانه مجازی بر سالن غذا با همکاری بچه ها وعده های غذایی Inc برای کمک به پایان دوران کودکی گرسنگی با ارائه رایگان وعده های غذایی سالم به درب خانه هوستون hungriest کودکان سنین پیش دبستانی هر کلیک مجازی سالن غذا سفارش بیش از 30 دلار خواهد خوراک یک کودک گرسنه.

زنده از حیاط خانه ما را به مال شما از روستایی

روستایی است در حال حاضر ارائه زنده از حیاط خلوت ما به شماست که ویژگی های مواد غذایی و آشامیدنی, پارتی بسته برای گروه 20 یا بیشتر در دسترس برای به رفتن و یا تحویل. حزب بسته از ویژگی های روستایی پرفروش جو لئو Tacos با انتخاب مرغ tinga گوشت خوک carnitas دودی گوشت سینه یا سیب زمینی شیرین picadillo همراه با تمام fixin و طرف. دو پروتئین خواهد بود $18.95 قیمت هر شخص و یا ارتقاء به سه دلار 21.95. برای اضافی $4.95 هر فرد مهمانان می توانید سفارش میگو گریل شده. دیگر افزودنیها شامل نوشیدنی ها در دسترس هستند. مهمان همچنین می توانید کتاب نوازندگان از طریق روستایی را در خانه سرگرمی تیم در صورت دلخواه.

جنوب دود رایگان ارائه می دهد و روانی و بهداشت و درمان برای کسانی که در صنعت مواد غذایی و آشامیدنی

جنوب دود در حال تلاش برای مبارزه با بهداشت روانی بحران است که صنعت مواد غذایی مواجه است. بنیاد همکاری کرده است تا با سلامت روانی امریکا بیشتر هوستون و دانشگاه هوستون گروه روانشناسی به ارائه رایگان بهداشت و درمان روانی برای هر کسی که در صنعت مواد غذایی و آشامیدنی—و فرزندان خود را در تگزاس; با یک برنامه برای کار با دانشگاههای سراسر کشور به اجرای برنامه های مشابه در سراسر کشور. هر کسی که با این نسخهها کار در صنعت نیاز به روان درمانی می توانند با مراجعه به خدمات بهداشت روانی صفحه در جنوب دود وب سایت اختصاصی جنوب دود مسئول پرونده متصل خواهد شد که مشتری آینده نگر با دانشگاه هوستون خواهد شد که اختصاص به مشتری بالقوه به یکی از سیزده دانش آموز فارغ التحصیل پزشکان. خدمات برای کودکان از کارگران صنعت نیز در دسترس هستند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de