'این 2 صورتحساب نیست mateable': جمهوری خواهان و دموکرات در تقابل با یک coronavirus محرک معامله به عنوان ایجاد فشار

Christal هیز نیکلاس وو و پادشاه Ledyard ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:51 PM EDT Jul 30, 2020واشنگتن – م

توسط ABDOOSNEWS در 9 مرداد 1399

واشنگتن – میلیون ها نفر از آمریکایی ها بیکار هستند. مدارس در سراسر کشور تنها چند هفته دور از بازگشایی. و موارد COVID-19 ادامه به سنبله.

فشار نصب شده است که کنگره و کاخ سفید را وارد کنید و در عین حال دور دیگری از مذاکرات چه خواهد بود یک پنجم دور اضطراری بودجه محرک برای کمک به مقابله با اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس. اما یک معامله است که اثبات گریزان.

رهبران کنگره و کاخ سفید پس از روز مذاکره در این هفته به نظر می رسد به طور کامل در صفحات مختلف در مورد آنچه که باید گنجانده شده در این لایحه است. برخی از توصیف فرآیند به عنوان یک "ظرف غذا" و دیگر تاسف است که حتی در میان جمهوری خواهان وجود دارد "هیچ اجماع بر هر چیزی است."

"من خوشبین نیست که ما رسیدن به هر نوع جامع معامله" کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع به خبرنگاران گفت: در کاپیتول هیل شنبه شب قبل از یکی دیگر از مذاکره نشست با بالا دموکرات.

دو طرف خود را پیدا تریلیون دلار از هم جدا در یک محیط سیاسی بسیار متفاوت از زمانی که آنها گذشت قبلی اضطراری coronavirus اقدامات این بهار. این بیماری همه گیر را ادامه داده و تلفات شده اند منتقل سیاسی زمین در زیر آنها را به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصادفا در پای صندوق های رای و حیاتی نوامبر انتخابات ایستادن فقط ماه به دور است.

"من قصد دارم به صحبت در حیوانات از نظر. می گویند شما در باغ وحش. شما ببینید یک زرافه. شما ببینید یک فلامینگو. این دو لایحه نیست mateable," پلوسی گفت: در طول درهای بسته مذاکرات با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin مراتع و رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. با توجه به یک منبع آشنا بود که مجاز به صحبت های عمومی.

در اینجا نگاهی به نبرد دشوار این بسته امداد مواجه است و به همین دلیل مذاکرات برای این لایحه بسیار متفاوت از بودجه اضطراری که قبل از آن آمد:

بیشتر: مراتع: 'کشور' در COVID-19 محرک معامله از جمله افزایش بیکاری

اوباما و حزب دموکرات می خواهند همه چیز بسیار متفاوت

اولویت های سیاست برای دموکرات ها و جمهوری خواهان بیشتر آشکار در آخرین بسته به عنوان اعضای هر دو طرف ازدحام در مربوطه سیاسی در گوشه و کنار.

جمهوری خواهان باید لقب خانه لایحه لیبرال لیست و دموکرات ادعا سنا پیشنهاد ضعیف است لایحه با هدف در اولویت کسب و کار بیش از کارگران و خانواده های آمریکایی است.

دموکرات ها در حال هل دادن یک 3 تریلیون دلار طرح در حالی که سناتور. میچ کانل $1 تریلیون ارائه پرده برداری کرد روز شنبه است که رد برخی در حزب خودش که می گویند آن را بیش از حد.

این بدان معناست که بسیاری از اولویت های آمریکا – میلیاردها دلار برای دولت های ایالتی و محلی ایالات متحده خدمات پستی و کمک های غذایی در میان دیگران – حتی ذکر شده در این جمهوری خواه مجلس سنا لایحه.

وجود دارد به ظاهر نجس مسائل برای هر طرف بیش از حد.

دموکرات ها می خواهند به گسترش فعلی 600 $در هر هفته بیکاری که منقضی ژوئیه 31 در حالی که جمهوری خواهان می خواهند بسیار کمتر است. جمهوری خواهان می خواهند مسئولیت حمایت از کارفرمایان از جمله مدارس کسب و کار و خانه های سالمندان که ممکن است شکایت توسط کارفرمایان و مشتریان اما دموکرات ها در مخالفت با چنین حمایت کرد و گفت آن را در هزینه از کارگران و مصرف کنندگان و بیماران است.

"نه این لایحه و نه چیزی شبیه آن را تا به حال تبدیل شدن به قانون – آن را یک دموکرات لیست پر شده با تمام حزب مورد علاقه سیاست های" مک کانل گفت: پس از خانه خود را رونمایی کرد 3 تریلیون دلار بسته است. روز دوشنبه او آن را به نام "چند تریلیون دلار مانیفست سوسیالیستی."

پلوسی و شومر مشابه swatted پایین ایران با پیشنهاد خواستار آن در روز سه شنبه "غمگین بیانیه ای از ارزش های خود فروش از تلاش خانواده ها در آشپزخانه به منظور غنی سازی منافع شرکت های بزرگ در boardroom میز است."

بیشتر: 'حومه شیوه زندگی, رویا": مغلوب ساختن پیشی جستن حملات مسکن عادلانه قانون در توییت منتقدان تماس 'ننگین'

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او بپرسید نه ولادیمیر پوتین در مورد نعمت در نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا

انتخابات نزدیک bipartisanship محو

سه ماه. که چه مدت قبل از روز انتخابات که رای دهندگان تصمیم خواهد گرفت که باید در کشور اجرا شود و به طور بالقوه تغییر کدام حزب کنترل هر اتاق در کنگره است.

در هر انتخابات ریاست جمهوری سال کنگره به طور معمول نمی رود برای مقابله با هر گونه عمده قانون, اما به همه گیر و نیازهای فوری در سراسر کشور مجبور رهبران در هر دو طرف به میز. در طول ماه مارس و آوریل به دولت و قانونگذاران در هر دو طرف به سرعت درهم از خود تفاوت و گذشت چهار صورتحساب با مجموع بیش از $3 تریلیون سازشکار در میان تلخی تقسیم کنگره فقط بر روی پاشنه از impeaching رئیس جمهور.

سریع به جلو به امروز و bipartisanship روح بین نمایندگان مجلس و دولت – نیز نگران خود آینده سیاسی – تبدیل ترش.

رای گیری نشان داد آمریکایی ها با بی میلی رئیس جمهور را از دست داده و همه گیر با معاون رئیس جمهور جو بایدن پیش در تعدادی از میدان نبرد متحده که محوری برای مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 برنده شوید. نظرسنجی ها همچنین نشان داده اند که برخی از بی میلی به خون پایین انتخابات صدمه زدن به آمریکا شانس نگه داشتن کنترل سنا و گرفتن نگه دارید از خانه.

کسانی که حزبی خط در شن و ماسه می تواند بدتر به عنوان هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها در حال برنامه ریزی برای برگزاری ملی کنوانسیون در ماه اوت زمانی که هر دو بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن را رسما قبول خود را حزب نامزدی برای کاخ سفید است.

به طور معمول کنوانسیون علامت رسمی به مبارزات انتخاباتی شروع فصل است. نه حزب است برای رفتن به مشتاق به تصویب چیزی که دیده می شود می تواند به عنوان یک پیروزی برای حزب مخالف.

بیشتر: 'بین': سه رئیس جمهور سابق برای حضور در, John Lewis,' مراسم تشییع جنازه در آتلانتا

اوباما در برخورد با تهمت اولویت

آن را نه تنها دموکرات ها که سوژه متحرک از روبرو, ایران با طرح محرک اقتصادی. تعدادی از جمهوری خواهان مجلس سنا انتقاد کرد و آن را به عنوان بیش از حد پرهزینه و پر از هزینه های غیر ضروری.

تگزاس GOP بهداشت ، تد کروز گفت: "افزايش مقاومت" در ایران حزبی به این لایحه.

و بود که قبل از کشف یک $1.75 میلیارد دلار ارائه در جمهوریخواه بسته به بازسازی FBI ستاد در مرکز شهر واشنگتن دی سی — یک اولویت برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

"ما نیاز به یک ساختمان جدید. این یک بد ساختمان" رئیس جمهور در جمع خبرنگاران در کاخ سفید گفت: اف بی آی به خانه فعلی است که در خرابی در نظر گرفته و ناکارآمد را برای اداره این اهداف است.

اما تعدادی از سناتور جمهوریخواه از جمله مک کانل می گویند که آنها نمی دانند آن را در لایحه و مخالفت با گنجاندن آن در قانون با هدف کمک به آمریکایی ها بهبود یافتن از اثرات coronavirus.

"است که باعث می شود هیچ حس به من" کارولینای جنوبی Repulican بهداشت ، لیندزی گراهام نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد به خبرنگاران گفت: روز شنبه اضافه کرد که او می تواند "خوب" سلب پول است.

'جمهوری خواهان واقعا تغذیه': ایران به طور فزاینده ای انشعابات با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نظر سنجی کشیدن

این یکی دیگر از حواس پرتی است که می تواند در راه مقابله و تست ایران با وفاداری به مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان انتخابات. جمهوری خواهان در هفته های اخیر را تقسیم با رئیس جمهور در تعدادی از مناطق از جمله اصرار او را به پوشیدن ماسک صورت عمومی و مخالفت خود را به پنتاگون سلب مؤتلفه نام از پایگاه های نظامی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او را ترک کاخ سفید روز چهارشنبه گفت کنگره جمهوری خواهان که مخالف هستند به بودجه جدید FBI ساختمان باید "بازگشت به مدرسه و یادگیری است."

ایران نگرانی در مورد کسری

نه تنها وجود دارد اختلافات میان جمهوری خواهان در مورد آنچه که باید گنجانده شود اما برخی از نمایندگان مجلس نیز ابراز نگرانی اینکه آیا دیگر بسته بود و حتی نیاز به ملی کسری بودجه همچنان به بادکنک. همانطور که از ماه گذشته این آمار $863 میلیارد — بیش از 100 بار آنچه در آن بود در همان ماه در سال گذشته است.

کروز شده است آوازی حریف بیشتر هزینه. او به خبرنگاران گفت: در کاپیتول هیل شنبه وجود دارد "تیز اختلاف" در میان جمهوری خواهان خود را در مورد لایحه هفته گذشته در فاکس نیوز, او گفت که او ایستاده بود تا در یک جلسه ناهار با همکاران خود و به آنها گفت: "آنچه که در جهنم هستند که ما انجام می دهند ؟ ما فقط نمی تواند نگه داشتن پارو پول نقد در این است."

کروز استدلال جمهوری خواهان نیاز به کار بر روی ایجاد یک "بازیابی لایحه" به عقب مالیات و مقررات به جای ارائه بودجه بیشتر.

همکارش دیابت رند R-Ky., همچنین صدا زنگ در کسری.

"ما نمی هر گونه پول در واشنگتن است. هیچ بارانی-روز حساب. هیچ حساب پس انداز" او به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه. "من نه برای قرض گرفتن یکی دیگر تریلیون دلار به تصویب. این یک توهم ثروت واقعی نیست و ثروت و زمانی که شما ایجاد پول و دادن آن به مردم است."

"من فکر می کنم اگر میچ می توانید نیمی از این کنفرانس است که می تواند کاملا یک دستاورد" گراهام روز سه شنبه گفت.

مک کانل اذعان چالش در مصاحبه با PBS NewsHour شنبه شب هنگامی که او گفت: "در حدود 20 از اعضای ما فکر می کنم که ما در حال حاضر انجام می شود به اندازه کافی."

"که به نظر من," او اضافه شده و نه آن را از نظر "اکثریت" از حزب جمهوری خواه و سناتور.

بیشتر: 'من از دست دادن صبر و شکیبایی من': Jayapal, Nadler مشاجره با بار بیش از پورتلند, سیاسی

تحصیل ارائه می دهد سریع مهلت

خسته کننده مذاکرات آمده است که مدارس سراسر کشور در حال چندین هفته دور از شروع سال تحصیلی جدید.

مناطق در سراسر کشور در حال توزین اینکه آیا آنها باید بازگشایی برای دانش آموزان ارائه یک حالت مخلوط از یادگیری و یا اقامت بسته به COVID-19 همچنان به گسترش است.

مدارس به طور معمول شروع در ماه اوت یا اوایل سپتامبر ترک زمان کمی برای بودجه به تصویب کنگره دریافت مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا و همچنین به دست مدارس که نیاز به افزایش بودجه برای اطمینان از ایمنی برای معلمان کودکان و کارکنان.

در حالی که وجود دارد تفاوت های عمده ای بین جمهوری خواهان و دموکرات و دولت بودجه آموزش و پرورش را به ظاهر به عنوان یک مرکب نقطه روشن – هر چند بدون برخی از حزبی مجادله.

دموکرات ها که تصویب لایحه خود را در مه, اختصاص 100 میلیارد دلار برای مدارس. جمهوری خواهان باید کنار گذاشته $105 میلیارد و اگر صورتحساب خود را نیز می دهد پول به مدارس خصوصی و روابط برخی از کمک های مالی به مدارس بازگشایی پیشنهادات که دموکرات ها در مخالفت با.

پلوسی همچنین نشان داد که دموکرات ها در حال حاضر می خواهم بیشتر بودجه برای مدارس از 100 میلیارد دلار پیشنهاد شد گردد ماه قبل از مدارس آماده برای سقوط.

در حالی که توافق وجود دارد که مدارس نیاز به کمک های مالی بیشتر اعضای هر دو طرف باید نشسته اند خودشان به گوشه. تشکر. بابی Scott D-Va., رئیس خانه آموزش و پرورش و نیروی کار کمیته و بهداشت ، پتی موری, D-بشویید. این عضو مجلس سنا در سلامت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته به نام جمهوری خواه پیشنهاد تلاش در "قلدری در مدارس" به بازگشایی.

"دموکرات ها می خواهند مدارس برای بازگشایی در فرد یادگیری اگر آن را می تواند انجام شود با خیال راحت – اما حزبی جمهوریخواه پیشنهاد می شود تا دانش آموزان, مربیان و جوامع در معرض خطر با در نظر گرفتن یک اندازه متناسب با تمام رویکرد و هل دادن مدارس به چشم پوشی محلی مقامات بهداشت عمومی" آنها در بیانیه ای گفت. "این یک برنامه برای کمک به بازگشایی مدارس با خیال راحت; این دستور غذا را برای هرج و مرج بیشتر و بیماری است."

بعضی از آنها باقی مانده محرم که با وجود موانع بودجه را در رسیدن به مدارس در زمان.

"من انتظار می رود که در زمان ما به روز کار و مدارس آغاز خواهد شد برای دیدن پول" سناتور. لامار الکساندر R دنیاست. به خبرنگاران گفت: در کاپیتول هیل اضافه کرد که وجود دارد مقرر در این لایحه که به زور پول به بیرون رفتن از درب ظرف 15 روز. "آن را به بسیار سریع است."

بیشتر: Rep. Gohmert شگفتی اگر با پوشیدن یک ماسک led برای COVID-19 تشخيص با وجود سلامت هدایت به خلاف

کوتاه مدت تمدید می شود ولرم دریافت

به مذاکرات ادامه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شناور حل کوتاه – تمدید موقت از افزایش مزایای بیکاری و یک مهلت قانونی برای اخراج.

Mnuchin به خبرنگاران گفت: روز شنبه او را به صحبت رئیس جمهور در مورد یک ممکن است در کوتاه مدت پسوند.

"همانطور که از در حال حاضر ما بسیار دور از هم و از آنجا که – رئیس جمهور و مورد بحث ما در کوتاه مدت به فرمت (بیمه بیکاری) و اخراج به طوری که ما باید برخی از دوره مذاکره قبل از این اجرا می شود," او گفت: خبرنگاران در کاخ سفید در جنوب چمن.

یک کلید با موانعی در مذاکرات بین جمهوری خواهان و دموکرات ها بوده است که آیا به گسترش اضافی 600 دلار است که حدود 30 میلیون بیکار آمریکایی ها دریافت کرده به عنوان بخشی از مزایای بیکاری.افزایش اشتغال و بیمه تنظیم شده است به اعتبار این هفته است. فدرال مهلت قانونی که تا به حال محافظ حدود 12 میلیون آمریکایی از اخراج منقضی شده آخرین جمعه است.

رهبران دموکرات, اما, این شی برای کوتاه مدت پسوند. صحبت با خبرنگاران پس از پایان مذاکرات در روز چهارشنبه بعد از ظهر پلوسی و شومر گفت: جمهوری خواهان آمده بود تا با یک "کمی لاغر لایحه که نشانی لحظه ای."

خواسته مورد حمایت کوتاه مدت گسترش مثل Mnuchin شناور بود, پلوسی گفت: "با وجود کوتاه مدت پسوند" و شومر گفت: "آنها لازم نیست که هر چیزی که به تصویب مجلس سنا."

برخی از سناتورهای گرم برای کوتاه مدت پیشنهاد اما دیگران آن را به ضرب گلوله به پایین.

مارکو روبیو سناتور. R-Fla., به خبرنگاران گفت: سه شنبه "در نهایت روشن است ما در حال رفتن به یک توافق همگانی در محل جمعه پس ممکن است وجود دارد برخی از چیزهایی که باید انجام شود که در راه است."

و این ایده را به دست آورد برخی از کشش در سمت دیگر راهرو ، سناتور. Tim Kaine, D-Va., به خبرنگاران گفت: "من فکر می کنم که برای برخی دوره از زمان (بیکاری پسوند) می تواند حس."

سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا گفت که او تن به تن حل کوتاه به سناتورهای است که ادامه خواهد داد افزایش مزایای بیکاری که شروع می شود در $600 در ماه اوت و پس از آن کاهش 200 دلار در هر ماه اما پیشنهاد خود را به نظر نمی رسد را انتخاب کنید تا مقدار کشش یا نه.

"من نمی خواهم برای دیدن تکمیلی پرداخت قطع و مردم رنج می برند در حالی که ما در حال مذاکره بسیار زیادی بسته" او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im