خشم Amphan طوفان در هند

Railway
این اتحادیه با وزیر راه آهن و زغال سنگ شری Piyush Goyal مراجعه به تازگی رنگی مربیان در ایستگاه راه آهن دهلی نو در آوریل 25, 2018. Wikimedia Commons

Emphasising در از سر گیری بیشتر از خدمات قطار در روزهای آینده به حمل و نقل بیشتر مردم در سراسر کشور, اتحادیه راه آهن وزیر Piyush Goyal در روز پنج شنبه گفت که قطار بیشتر به زودی اعلام خواهد شد به هند نسبت به حالت عادی با توجه به داستان از هند.

او همچنین گفت که رزرو بلیط از سر گرفته خواهد شد در 1.7 لاخ مشترک مراکز خدمات از جمعه.

اعلام می آید یک روز پس از راه آهن هند است که به حالت تعلیق مسافر ایمیل و قطار اکسپرس خدمات از 25 مارس اعلام کرد برای اجرای 100 جفت قطار از 1 ژوئن.

در گفتگو با BJP ملی سخنگوی Sambit Patra Goyal گفت: “اعلام خواهد شد سرگیری قطار بیشتر به عنوان آن است که زمان را به هند نسبت به حالت عادی.”

وزیر افزود که رزرو نیز سر در شمارنده از ایستگاه های مختلف در دو تا سه روز.

train Railway
راه آهن رزرو خواهد شد در شمارنده از ایستگاه های مختلف در آینده دو-سه روز است. Pixabay

“ما در حال توسعه یک پروتکل در این راستا” Goyal گفت.

صحبت کردن در مورد Shramik ویژه قطار Goyal گفت: “در مارس 20, 279 Shramik قطار اجرا شد حمل و نقل بیش از پنج لاخ مهاجر کارگران و دانشجویان و به دام افتاده گردشگران به خانه های خود.”

راه آهن آغاز Shramik قطار ویژه به حمل و نقل رشته کارگران مهاجر دانش آموزان زائران و گردشگران از آوریل 1.

تا تاریخ ملی حمل و نقل عمل کرده است بیش از 1600 Shramik قطار ویژه Shramik حمل و نقل بیش از 25 لاخ مردم در سراسر کشور است.

ضربه در غرب بنگال وزیر Mamata بانرجی راه آهن گفت: “تا به امروز ما شده اند قادر به اجرای تنها 27 قطار در غرب بنگال. تا مارس 8 یا 9 تنها دو قطار می تواند به وجود دارد.”

india Railway
راه آهن شروع به اجرای 15 جفت از ویژه AC قطار از مارس 12. Pixabay

راه آهن وزیر زودتر به خواست بانرجی و رئیس وزرای کشورهای دیگر به ترخیص کالا از گمرک به Shramik قطار ویژه به حمل و نقل رشته کارگران مهاجر.

همچنین بخوانید: بریتانیا بیشترین امانت کتاب الکترونیکی اعلام شده سالانه کتابخانه در میان مستند

ملی حمل و نقل نیز شروع به اجرای 15 جفت از ویژه AC قطار از مارس 12.

در روز پنج شنبه های رزرو برای 100 جفت از قطار را باز کرد و در سه ساعت راه آهن به فروش می رسد 1.78 لاخ بلیط برای 4.23 لاخ مسافران در 76 قطار.

بلیط های در حال رزرو آنلاین از طریق وب سایت IRCTC و نرم افزار تلفن همراه.(IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de