کار میراث Dr. APJ Abdul Kalam

توسط Alisha Upadhyayمردم می میرند اما آنها را پشت سر بگذارید میراث خود را در قالب کار آنها قرار داده و در طول

توسط ABDOOSNEWS در 6 مرداد 1399

توسط Alisha Upadhyay

مردم می میرند اما آنها را پشت سر بگذارید میراث خود را در قالب کار آنها قرار داده و در طول عمر خود. Dr. APJ Abdul Kalam یک چنین مردی که میراث در رفتن نگه می دارد حتی پس از مرگ او. امروز در سالگرد مرگ در هند محبوب مرد موشکی بیایید نگاهی به برخی از کار او اختصاص داده شده نسبت به ملت است.

Follow us on Instagram برای نگه دارید تا با آخرین اخبار!!

هند برای اولین بار Indigenous ماهواره ای راه اندازی خودرو

هند رویاهای برآورده حتی قبل از این ملت می تواند شروع به خواب. Dr. APJ Abdul Kalam را دهه از مشکلات حک شده مسیر برای هند به منظور توسعه آن را برای اولین بار بومی SLV. SLV سوم تزریق Rohini ماهواره در مدار زمین است. تلاش قرار داده در توسط ISRO استقبال هند به ایستگاه فضایی بین المللی ،

هند سلاح هسته ای دولت

Dr. APJ Abdul Kalam شد مغز هند دستاورد تبدیل شدن به یک قدرت هسته ای است. بین سال های 1992 و 1999 او نه تنها مشاور وزیر دفاع بلکه رهبری, انفجار هسته ای در Pokhran. او تحت نظارت Pokhran دوم انفجار به عنوان مدیر عامل شرکت DRDO. در حالی که هنوز در این ماموریت او گفت: "آزمایش شد 'لحظه ای تعیین کننده در تاریخ کشور بعد تنها به اتخاذ مسیر آزادسازی اقتصادی در سال 1991."

APJ Abdul Kalam
Dr. APJ Abdul Kalam نیز یک educationist و اغلب در زمان سخنرانی در عمیق دانشگاه. Wikimedia Commons

مرد موشکی

نام Dr. APJ Abdul Kalam مترادف است با عنوان مرد موشکی هند است. عنوان نمیاد, پس از موفقیت فوق العاده ای از SLV برنامه او شد مدیر از دو پروژه, پروژه شیطان و پروژه شجاع.

همچنین بخوانید: استفاده از زبان در سیاست

این پروژه بودند قطع در سال 1980 بدون دستیابی به پتانسیل کامل خود را. اما پروژه شیطان و سپس منجر به توسعه هند غرور این موشک Prithvi. پس از کار به مدت دو دهه در ISRO, Dr. کلام منصوب شد به عنوان مدیر عامل این مجتمع هدایت موشکی برنامه توسعه. او مرد مسئول توسعه و عملیاتی AGNI و موشک PRITHVI.

رمان

Dr. APJ Abdul Kalam بود نویسنده از 25 رمان. برخی از معروف خود آثار عبارتند از: "بال آتش', 'مشتعل ذهن', 'نقطه عطف', 'هند چشم انداز 2020'. که از فروتن, پس زمینه او همیشه معتقد آموزش و پرورش به عنوان یک اولویت در زندگی یک فرد است.

معاون رئیس جمهور و وزیر در میان چند که در زمان به توییتر برای جشن خود را فنا ناپذیر میراث.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب