USD/INR چشم انداز است – روپیه هند در کاهش ؟

این موج به عنوان بسیاری از آسیا و اروپا و نمرات از ایالات متحده شده اند کاهش مستندات به راه اندازی مجدد اقتصاد

توسط ABDOOSNEWS در 31 اردیبهشت 1399

این موج به عنوان بسیاری از آسیا و اروپا و نمرات از ایالات متحده شده اند کاهش مستندات به راه اندازی مجدد اقتصاد خود را به عنوان عفونت های جدید افول است. ایالات متحده autoworkers, فرانسوی, معلمان و تایلندی بازار کارگران در میان صدها نفر از هزاران نفر از کارکنان در محل کار با جدید احتیاطی.

روسیه گزارش داد افزایش مداوم در عفونت های جدید پنج شنبه و نقاط داغ پدید آمده اند در سراسر کشور حدود 147 میلیون. روسیه ثبت شده نزدیک به 9,300 موارد جدید در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع به حدود 300,000 عفونت حدود نیمی از آنها در مسکو. مقامات می گویند بیش از 2800 نفر با COVID-19 کشته در روسیه شکل برخی می گویند قطعا بالاتر است.

برخی از کارشناسان استدلال می کنند مقامات روسی شده لیست بیماری های مزمن به عنوان علت مرگ برای بسیاری از کسانی که تست مثبت برای ویروس. مقامات عصبانیت انکار دستکاری آمار و گفت روسیه را پایین مرگ و میر نشان دهنده اولیه اقدامات پیشگیرانه و گسترده غربالگری. نزدیک به 7.4 میلیون آزمایشات انجام گرفته است.

در روسیه دومین شهر سنت پترزبورگ یک ویروس نقطه داغ همه تدفین در حال حاضر باید با بسته تابوت به عنوان یک احتیاط صرف نظر از علت مرگ است. قبلا اندازه گیری اعمال می شود تنها به COVID-19 مرگ و میر.

moscow
روسیه ثبت شده نزدیک به 9,300 موارد جدید در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع به حدود 300,000 عفونت حدود نیمی از آنها در مسکو. Pixabay

روسیه caseload است دوم تنها به آمریکا است که دیده می شود 1.5 میلیون عفونت و بیش از 90 ، 000 مرگ و میر. نخست وزیر این کشور را میخائیل Mishustin از سر گرفته کار سهشنبه پس از یک کشمکش coronavirus.

موارد هنوز هم در حال افزایش در سراسر آفریقا که در آن تمام 54 سازمان ملل دیده می شود تایید عفونت در مجموع بیش از 88,000 موارد و 2,800 مرگ و میر با توجه به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

آفریقای جنوبی دارای بیشترین تعداد از موارد در بیش از 16,400 و نزدیک به 290 مرگ و میر. عفونت به طور چشمگیری افزایش یافته در کیپ تاون و اطراف کیپ غربی استان که در حال حاضر حساب برای 61 درصد از آفریقای جنوبی در کل.

آمریکای لاتین دیده می شود بیش از 480,000 تایید coronavirus موارد و در مورد 31,000 مرده است. بیشترین تعداد موارد در است برزیل که شد در جهان سوم بدترین ضربه جمعه شهرستان با بیش از 250 ، 000 عفونت با وجود محدود تست. مقامات بیمارستان گزارش شده است که بیش از 85 درصد از تخت های مراقبت ويژه اشغال شده در ایالت ریو دو ژانیرو و سائو پائولو.

برخی از کشورها دیده می شود نشانه های دلگرم کننده معکوس: ایران گزارش شده ثابت کاهش عفونت های جدید را از طریق مارس تنها به دیدن آنها دوباره افزایش است.

اما وجود دارد جدید امید پس از یک واکسن تجربی علیه coronavirus به همراه داشت نتایج دلگرم کننده هر چند در کوچک و بسیار زود آزمون. سهام بسیج دوشنبه در اخبار.

در تعجب اعلام رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت او شده است در نظر گرفتن مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای محافظت در برابر ویروس حتی اگر دانشمندان می گویند هیچ شواهدی از اثربخشی آن در برابر بیماری ها و خود دولت هشدار داده است باید آن را اداره تنها در یک بیمارستان و یا تحقیق تنظیم به دلیل عوارض جانبی بالقوه کشنده.

face-mask brazil USA
در تعجب اعلام رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت او شده است در نظر گرفتن مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای محافظت در برابر ویروس حتی اگر دانشمندان می گویند هیچ شواهدی از اثر خود را در برابر این بیماری است. Pixabay

در روسیه, ولادیمیر پوتین رئیس جمهور اعلام کرده است که بخشی اقتصادی shutdown اعمال شده در اواخر ماه آوریل کمک کرد و آهسته شیوع و مانع از ملت سیستم مراقبت های بهداشتی از غرق. یک هفته پیش او به پایان رسید در سراسر کشور مستند.

او داده است روسیه 85 مناطق دست به تعیین چگونه آنها را به سهولت خود مستندات اما برخی مبارزه کرده اند. عمدتا مسلمان ولایت داغستان گزارش شده سنبله در عفونت که در سمت چپ آن بیمارستان سرشار.

در هند coronavirus موارد گذشته رسید 100,000 و عفونت در حال افزایش است در خانه متحده از کارگران مهاجر که از فرار شهرستانها و شهرهای کوچک در سراسر کشور مستند زمانی که آنها شغل خود را از دست.
هند در حال حاضر شاهد بیش از 4000 نفر روزانه. متحده از جمله بنگال غربی بیهار Odisha و گجرات همکاران اصلی هند نیروی کار مهاجر هستند نشان می دهد عمده خوشه در عفونت های کشور را مستند قوانین را کاسته. بیش از 3,100 با COVID-19 فوت کرده اند با توجه به هند وزارت بهداشت.

و در پر جمعیت بنگلادش که در آن مقامات گزارش تعداد رکورد جدید مثبت آزمون در بیش از 1600 هزاران نفر از اتومبیل بودند در خیابان های پایتخت, داکا با وجود یک مستند. مقامات آرام برخی از قوانین و اجازه مغازه ها برای باز کردن پیش از مسلمان تعطیلات عید فطر.

در آمریکای لاتین واحد مراقبت های ویژه در پایتخت شیلی سانتیاگو شده اند فراتر از 90% ظرفیت برای روز و مقامات هشدار داد که در بخش مراقبت کارکنان در حال رسیدن به محدودیت های خود را.

"آنها نمی تواند نگه دارید برای همیشه لطفا برای رفتن مهم نیست که چگونه بسیاری از تخت یا هواکش وجود دارد" گفت: Claudio Castillo یک استاد سیاست عمومی و سلامت در دانشگاه سانتیاگو.

عفونت نیز افزایش در مناطق فقیر از بوئنوس آیرس پایتخت آرژانتین که مقامات آرام سخت مستند اقدامات هفته گذشته اجازه می دهد برخی از کسب و کار باز و کودکان به خارج از راه رفتن در تعطیلات آخر هفته.

covid19-
هند نیروی کار مهاجر هستند نشان می دهد عمده خوشه در عفونت های کشور را مستند قوانین را کاسته. Pixabay

کلمبیا تلاش با یک شیوع در لتیسیا یک شهر در مرز با برزیل که در آن بیمارستان ها غرق شد و بيماران در حال ارسال به فرماندهی هتل ها. کلمبیا ثبت کرده است در مورد 16,300 مورد تأیید و نزدیک به 600 مرده است.

در اروپا و در ایالات متحده آمریکا است که دیده می شود 36 میلیون آمریکایی فایل بیکاری دغدغه اقتصادی تحت سلطه سیاسی و چشم انداز.

تعداد مدعیان بیکاری در انگلیس افزایش یافت 69 درصد در ماه آوریل دولت گزارش روز سه شنبه. فروش خودرو در اروپا سقوط بی سابقه 76 درصد در ماه گذشته.

همچنین بخوانید: این کتاب می توانید درایو خستگی دور در مستند 4.0

یک واکسن آزمایشی توسط کمبریج ماساچوست بر اساس مدرن, Inc. باعث امیدوار-برای پاسخ های ايمنی در هشت سالم میانسال داوطلبان. آنها دریافتند که آنتی بادی شبیه به آن دیده می شود در افرادی که از بهبود COVID-19.

بسیار بزرگتر مطالعات انجام شده بر روی این واکسن ایمنی و اثربخشی برنامه ریزی شده است. در سراسر جهان حدود ده واکسن نامزد هستند و یا در نزدیکی اولین مرحله از تست.

بیش از 4.8 میلیون نفر در سراسر جهان آلوده شده اند و بیش از 318,000 مرگ و میر ثبت شده اند با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که کارشناسان معتقدند بیش از حد کم است به چند دلیل. (VOA)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن