آسمان محدود: Axelrad میزبان پشت بام اولین کنسرت با El Lago و گل گور

به عنوان شهرستان است به آرامی باز پشت میله های زندان و سالن های موسیقی در حال تلاش برای پیدا کردن راه هایی به

توسط ABDOOSNEWS در 1 خرداد 1399

به عنوان شهرستان است به آرامی باز پشت میله های زندان و سالن های موسیقی در حال تلاش برای پیدا کردن راه هایی به رول با جدید طبیعی است. Axelrad های التقاطی, هوای آزاد, midtown, بار, برنامه ریزی یک رویداد نوآورانه هفته قبل از فرماندار اعلام کرد تصمیم خود را برای شروع مرحله دوم بازگشایی دولت است.

Axelrad خواهد شد میزبانی یک درایو در پشت بام کنسرت در روز شنبه, مارس 23 های محلی روان راک El Lago و گل گور. وجود 75 نقاط در دسترس برای کنسرت را برانگیخت به لذت بردن از نشان می دهد از راحتی از اتومبیل های خود را با تنظیم به Axelrad FM ایستگاه. این کنسرت خواهد بود و پیش بینی شده برای رانندگی در مهمانان بر روی ساختمان زندگی می کنند و جریان را به طرفداران در خانه در محل و هنرمندان وب سایت.

بررسی کنید در صورتی آغاز خواهد شد در 6:30 و پس از آن El Lago به لگد کردن رویداد در 7:30 p. m. به دنبال گل گور در 8:30 p. m. این رویداد پرداخت آنچه شما می خواهید و خواهد بود با بهره گیری از هنرمندان و کارکنان اضافی درآمد حاصل از رفتن به هوستون هنرهای داد و هوستون موسیقی پایه و اساس است.

The Sky's The Limit: Axelrad Will Host Rooftop First Concert With El Lago And Flower Graves (2)

رویداد بروشور با قدرت ضعیف

Axelrad اولین محل در شهرستان به ارائه موسیقی زنده در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله و آن را ممکن است بهترین راه برای طرفداران موسیقی که نمی در عین حال احساس راحتی پیوستن به دیگران در یک بار برای لذت بردن از موسیقی زنده. در طول قرنطینه Axelrad شده است میزبانی خود ایستگاه رادیویی آنلاین و با تمرکز توجه خود را به طور مستقیم بر روی گروههای محلی بخشی از ماموریت خود را پس از آنها باز در 2015.

"Axelrad واقعا جشن موسیقی زنده می گوید:" شریک زندگی آدم Brackman. "ما مجموعه ای را به ایجاد چیزی بود که نزدیک شدنی برای همه, بنابراین ما هرگز به اتهام پوشش برای موسیقی زندگی می کنند و ما می دانیم که تعداد زیادی از مشتریان خود گرفته اند این قرنطینه بسیار جدی است."

"ما شده است واقعا در تلاش برای کشف کردن که چگونه مردم می توانند ارتباط برقرار کردن با همه این سیستم عامل های مختلف می گوید:" ماریو رودریگز, شریک و صاحب موسیقی محلی آژانس و برچسب رکورد ضعیف قدرت. "تا کنون ما تا به حال بیش از 30 هنرمندان مختلف به صورت محلی بر روی اکسل رادیو و از آن شده است بسیار خوب است بنابراین ما در حال تلاش به آن مرحله با این سقف بالا چیز است."

Axelrad در حال حاضر دیده می شود مقدار زیادی از علاقه و حمایت از این رویداد و آنها قصد دارند در حوادث مشابه در آینده ای نزدیک. "قطعا آن را در تقاضا" می گوید Brackman. "همه شده است مجبور به ماندن در خانه برای سال در حال حاضر و بدون تجربه که در آن آنها می توانید ببینید و موسیقی زنده است."

"ما این را به عنوان یک آزمایش برای مردم در حالی که آنها در قرنطینه قادر به تماشای مورد علاقه خود را نوازندگان و همچنین به طور مستقیم کمک به آنها," توضیح می دهد که شریک مونته بزرگ است. "ما می دانیم که نوازندگان در حال صدمه زدن به سمت راست در حال حاضر و با این حال ما می تواند کمک به ارائه یک پلت فرم برای این هنرمندان قادر به ایجاد چیزی از تلاش های خود را."

هر چند Axelrad نمی خواهد باز به عنوان یک نوار در عین حال کنسرت را برانگیخت باید دسترسی به porta-potties و قادر به سفارش غذا و نوشیدنی از همسایه لوئیجی است. شرکت کنندگان را تشویق به ماندن در اتومبیل خود را و یا در هود برای تشویق اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک هنگام سفارش غذا و یا استفاده از دستشویی. اگر آب و هوا تبدیل می شود به عنوان آن را در هوستون در این رویداد خواهد بود دوباره.

وقتی پرسید که چگونه آنها را در انتخاب دو باند به لگد کردن پشت بام و سری بزرگ می گوید: "کل psych سبک راک فوق العاده است برای این راه اندازی. آنها هر دو باور نکردنی نوازندگان که ما فقط طرفداران بزرگ از ما می خواست برای حمایت از آنها را تا آنجا که ما می تواند."

هر کسی که تا کنون بازدید Axelrad گرم فضای در فضای باز و پر جنب و جوش داخل نوار می داند استقبال پرنیان که آن را می دهد. با آن بی شماری هممککس معلق در فضا و تمام رنگ های رنگین کمان داخل 100 سال, بازسازی خانه Axelrad فراهم می کند آرامش بخش و گریز در وسط midtown.

"همه چیز را که ما انجام داده اند تا به نوعی تلاشی برای ایجاد هوستون به مکانی بهتر" می گوید زیادی. "Axelrad تلاشی بود برای جشن هوستون و آنچه که ما در مورد هوستون; چند فرهنگی, جنبه, هنر, موسیقی و بودن در خارج از منزل."

Axelrad نیز راه اندازی فروشگاه آنلاین خود را که فروش پاینت, عینکی, تی شرت, کلاه, هممککس و همان دست ساخته شده مجسمه های آنها ویژگی های خود را شیپور خاموشی ساخته شده توسط ونزوئلا هنرمند ماریا Rangel. "آن زمان مهمی برای کسب و کار به یک نگاهی به مدل خود محوری اگر آنها می تواند, می گوید:" Brackman.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب