بخش هایی از ما که خواهد مرد با COVID-19

اگر شما در حال جستجو و پیدا کردن لنت نقره ای وقتی که می آید به COVID-19 و ناخوشایند تغییرات آن را ناشی از جامع

توسط ABDOOSNEWS در 26 فروردین 1399

اگر شما در حال جستجو و پیدا کردن لنت نقره ای وقتی که می آید به COVID-19 و ناخوشایند تغییرات آن را ناشی از جامعه شما احتمالا تا به حال نشده کسی که به شما نزدیک می میرند از آن است. شما در حال کاوش در سمت روشن از محل امتیاز. من امیدوارم که آن باقی می ماند که راه را برای همه ما است.

اما زمانی که به درک ما امتیاز تا کنون متوقف شد و ما از آن استفاده می کنید? حقیقت این است که ما نباید توقف تلاش برای کشف کردن آنچه خوب می تواند از این وضعیت بد فقط به خاطر اینکه ما در کنار درد و رنج مقیاس بسیاری از نیویورکی خود را پیدا کنید.

من در واقع می خواهم که انگیزه ارقام درخواست براق سوال "چه نسخه ای از شما ظهور خواهد کرد از این ؟" از تریبون امتیاز. آن را نگه می دارد به همان اندازه وزن به عنوان بدونم که اگر ما تا به حال به یکی دیگر از کنسرت یا توپ بازی دوباره. ما نباید چشم پوشی داخلی تغییرات است که می تواند ساخته شده در این لحظه. چه تغییراتی درباره ما ممکن است کم ارزش در زمانی که این است که همه گفته و انجام داده, به دلیل حوادث و تجارب ما از دست خیلی عجله خود را به واقعیت ما.

اما ما هنوز وجود ندارد.

قرنطینه علل خود بازتاب بنابراین آنچه را که اعضای بشریت متوجه شدم در مورد خود را ؟ من شما را مشخص تر می شود: اگر ما ثروت از خارج شدن از این زنده است که بخش هایی از ما می میرند با کروناویروس?

مرگ حرفه ای

چیزی شروع به اتفاق می افتد در درون من سال گذشته که من سرکوب شده اما آن را پرورش داده سر خود را در قرنطینه. تماس با آن جری مگوایر لحظه: من وجدان. یک مشتری که من پرداخت می شود سخاوتمندانه برای ایجاد برنامه های اجتماعی برای کمک به شرکت خود را, کمک های سیاه و سفید و قهوه ای جوامع پرسید که آیا آنها "گرفتن اعتبار برای این کار است." نه به این معنا که پوشش رسانه ای. ما به آنها تن است. اما این معنا از آن به عنوان یک راننده برای فروش. و اگر خود را "مسئولیت اجتماعی شرکت ها" نمی وادار کردن مشتریان به خرید باید ما آن را در همه ؟

و من متوجه شدم در هسته من اهمیتی نمی دهند اگر آن سوار فروش برای آنها یا نه چون این سوال اشتباه بود – حداقل در سیستم ارزش است که درک کم درآمد سیاه و قهوه ای و مشتریان باید انجام شود این شرکت پس از آغاز به کار. آنها می توانند به مخالفت با من همه آنها می خواهند اما آنها مدیون سرمایه گذاری در آن دسته از جوامع که آیا آن را به فروش بیشتر محصول و یا نه.

"من" یک کلمه مهم در این داستان چون "من" است که به آینه خیره ما در این صورت است که ما اغلب را انتخاب کنید, به نظر نمی آید در زمانی که تصمیم گیری در مورد زندگی ما و آنچه که ما را انتخاب کنید به استرس بیش از حرفه ای.

من خیره در معدن در قرنطینه و آنچه باید به مرگ درون من است که فروشنده است که حرفه من و هویت برای یک زمان طولانی. این قصه گو, جامعه, سازمان, نیاز به ظهور و جلو و مرکز در زندگی من, چرا که تنها چیزی که من واقعا در مورد مراقبت: داستان در مورد جامعه و کمک به آن است. من نمی دانم آنچه که به نظر می رسد برای بازاریابی کسب و کار و یا من فقط رتبهدهی نشده است, اما من می دانم که من زندگی من حقیقت صرف نظر از آنچه در جهان خارج به نظر می رسد.

من امیدوارم که این فکر به چیزی خارج از درب ما که جان دو تا سه نفر از هر 100 از ما را وادار ما به دنبال عشق واقعی ما با بی پروا رها.

مرگ تروما

البته نه هر کس امتیاز از بودن رئیس خود را و این تصمیمات از یک روز به بعد. جولیتا که می خواهد به ناشناس باقی می ماند به دلایلی که خواهد خود را نشان می دهد که یک مادر تنها در اوایل 30s و زندگی در هوستون.

Julieta کردم واقعا بیمار با علائمی از coronavirus یک هفته پیش, نمی تواند یک آزمون (چون امریکا) و برای منزوی کردن خودش از بچه های خود را. در میانه تلاش برای بهبود او یک تماس از رئیس خود که به گفته او اکثر این شرکت شده بود اجازه رفتن. او پرداخت می شود کاهش می یابد. وجود دارد هیچ اطمینان در کار او وجود دارد دو هفته از هم اکنون. به بالا از آن خاموش او نیاز به انجام فروش تماس که او هیچ تجربه ای در, اما می تواند اندازه گیری.

من به او گفت که او ممتاز فقط به یک کار.

چند روز بعد هنوز هم واقعا بیمار رئیس آویزان بر روی صورت خود, زمانی که او شنیده صدای او هنوز هم درشت از همه سرفه نا امید که او را نمی تواند تماس فراز. او هرگز احساس بیشتر یکبار مصرف شده است و در لبه از آنجا که قطع.

"کسب و کار کسب و کار; من درک می کنم که" جولیتا اعتراف کرد. "اما در جایی که شفقت ؟ من بیمار بود و ترس از مرگ و در جایی که شرکت من که من و همکاران من کجا هستند؟" Julieta پرسید. "من تا به حال این لحظه از تحقق است که با وجود تمام چیزهایی و مردم من تا به حال اولویت من تنها بود و هیچ کس به جز من."

این نوع از درمان او کارفرما نمایش داده می شود نیست جدید برای او و یا او. پدر او بسیار سوء استفاده جسمی و عاطفی. برخی از مردان در زندگی او زندگی می کردند تا به آن. که کمک به Julieta نمی دادن خودش اعتبار برای صعود از جهنم شدن تحصیلات دانشگاهی ایجاد یک حرفه ای و خرید یک خانه با نام تجاری جدید برای پسران در اواخر سال گذشته.

مجازی جلسات درمانی و به دنبال املاک و مستغلات مجوز در قرنطینه است که او را به رسم خط.

"من اجازه خود می میرند" او گفت:. "من قصد دارم برای ریختن پوست و ترک آن را به تنهایی. من ظهور از این بیشتر خودخواه اما نه در راه های مخرب. خود-استهلاک و خود-تخریب; من قصد دارم برای انجام این کار به خودم ندارم. تبدیل شدن به یک فرد متفاوت معنا نیست که من نمی غمگین برای چه برای من اتفاق افتاده. به این معنی که شما نمی تواند این نوع از شخص شما را انتخاب کنید به بیشتر افتخار خودتان است."

اگر ما بدبختی دانستن اینکه چه سوء استفاده به نظر می رسد مانند من امیدوارم که در سکون از قرنطینه ما ثروت از به رسمیت شناختن آن در محل کار ما. من امیدوارم که ما Julieta شجاعت از برداشتن گام برای پیاده روی به دور از آن.

CJ Johnson

CJ جانسون

عکس ماریانا Jamadi

مرگ نفس

CJ جانسون 36 ساله پدر تک. او زندگی در لس آنجلس. آن را سخت به جعبه CJ اما آنچه من می بینم این است که قابل توجه و تاثیر گذار است که به ارمغان می آورد محصولات و تجارب به زندگی در رسانه های اجتماعی برای شرکت های بزرگ است. آنها او را به پرداخت برای او مهر تأیید و به استراتژی بازاریابی خود را. او می نویسد برای مجله GQ می دهد سخنرانی های افتتاحیه در گرند مراحل و دختر خود را در همه جا. او یک سفیر سرد است.

و تمام زندگی خود را برنامه بود که در اطراف محور توانایی در یک هواپیما آمد به توقف screeching زمانی که COVID-19 رسید. شما ببینید برای CJ مانند سرمقاله تقویم است که برنامه های خود را Instagram posts او قصد دارد زندگی خود را با دقت و کنترل. قبل از همه گیر CJ برنامه ریزی شده بود از سال 2020: که در آن او می خواهم به جایی که او صحبت شد که او می خواهم ببینید که آن را در همه اتفاق می افتد.

"تمام برنامه ریزی های من انجام شده بود برای خودم بود کاملا نابود شده است." "هیچ سفر. بدون صحبت کردن. به عنوان یک بازاریاب و یا تاثیر گذار هنگامی که [شرکت] در حال بسته به صورت نقدی و توقف تولید آنچه که وجود دارد به بازار ؟ بازاریابی اولین چیزی که قطع شده است."

CJ به من گفت این بود "قرص قرمز, آبی, قرص" لحظه ای برای بشریت است. شما به یاد داشته باشید در فیلم ماتریکس نئو ارائه شده است یک قرص قرمز نماینده آینده نامشخص رایگان از اسارت در یک ماشین تولید شده در جهان رویا و یا یک قرص آبی معنابخش بازگشت به زندان محدود راحتی در داخل یک شبیه سازی واقعیت است. (اگر به موازات زمان فعلی نمی دهد شما لرز...)

"در پایان روز همه چیز در حال رفتن به جایی که آنها قبل از" او به من گفت. "ما باید به تحقق که ما یک تجربه جدید طبیعی است. مردم در حال رفتن به انتخاب قرص قرمز یا قرص آبی و در هر دو مورد وجود دارد خوب خواهد بود و عواقب بد اما بدون در نظر گرفتن که شما انتخاب کنید, شما در حال رفتن به مواجهه با واقعیت از حقیقت است."

من از او پرسیدم "پس اگر شما را از قرص قرمز من تصور کنید که نیاز به کنترل در حال مرگ است در داخل از شما درست است؟"

"من می خواهم یک سطح عمیق تر" او پاسخ داد. "نفس من در حال مرگ است."

اگر نفس تعریف شده است به عنوان یک فرد اعتماد به نفس یا خود اهمیت سپس مردم در CJ خط از کار که هزاران نفر از پیروان تن از آن است. اما جهان تبدیل شده است وارونه که در آن غول بسکتبال, بازیکنان, بودند هرگز کوچکتر و یک بار-نامرئی سرایداران و سبد مواد غذایی کوتاه زنانه در حال قهرمانان صرفه جویی در زندگی ما است. ما از جهان "چگونه محبوب می تواند شما را تبدیل به ؟" به "چگونه فداکارانه می تواند شما را؟"

"چگونه مفید آن است که برای قرار دادن با هم یک نمونه پست های رسانه های اجتماعی که مردم در حال مرگ هستند در سراسر جهان؟" "چگونه می تواند من می شود ناراحت نمی گرفتن متن از کسی که من انتظار شنیدن از وقتی افراد افسرده هستند در سراسر جهان ؟ چگونه می توانم دیوانه باشد که من نمی توانم برنامه ریزی یک سفر به بالی که مردم کسب و کار و معیشت تعطیل شده اند و ممکن است هرگز دوباره ؟ این واقعیت نوار من از نفس من. نفس می میرند."

Maritza Huerta

Maritza Huerta

عکس اندی رامیرز

مرگ شک

روشن در سراسر کشور در واشنگتن, DC, Maritza Huerta the 33 ساله و از بنیانگذاران روابط عمومی و رویداد برنامه ریزی, سازمان, دوقلوها, PR یابد و خودش را در یک موقعیت غیر منتظره. کسب و کار او نیست, مرگ به دلیل همه گیر; آن شروع به رشد. چرا که او مبارزه را تغییر دهید و او را به کمک به مشتریان خود را به پل آن در شخص رویدادها و آنها را مجازی.

که حل یک مشکل بزرگ برای سازمان های غیر انتفاعی و یا رویداد شرکت های که نیاز به پیدا کردن یک راه برای جلوگیری از شرکت ها از کشیدن حمایت مالی خود را از گالاس و جایزه نشان می دهد با توجه به COVID-19 عواقب.

"هنگامی که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد, آن را صاف زمین بازی; همه مبارزه برای بقا," او گفت:. "من فکر کردم این بهترین فرصت برای من شلیک گلوله' به رفتن برای این ایده بزرگ را به فکر می کنم در خارج از جعبه برای به چالش کشیدن مشتریان به همین دلیل آنها یک انتخاب نیست اما برای تغییر."

"ما آمد تا با یک راه حل عالی است که در تقاضای بالا و زمانی که شک به خود را ارائه شده است," او اضافه شده است. معنی در قرنطینه او شروع به تعجب اگر او واقعا می تواند ارائه.

که تقاضا بالا راه حل ساخت رویدادهای مجازی بود که تصادفا توسط Maritza از طریق یک عمل از خود گذشتگی. با استفاده از نرم افزار جدید او سازمان مجازی پانل فکر می کنم مخازن و سازمان های غیر انتفاعی و سازمان های دولتی به نقطه لاتین متعلق به کسب و کار به ابزار و منابع برای زنده ماندن در این مختل بازار. اگر این بود که هر نوع دیگر از بحران, او ممکن است سازماندهی یک رویداد به انجام همان چیزی که در یک فیزیکی محل برگزاری. او رفت و به unchartered آب ساخته شده و آن را اتفاق می افتد.

پس از مشتری چشم انداز می خواستم به می دانم که اگر او می تواند انجام دهد همان چیزی که برای آنها. که وقتی همه چیز رو واقعی برای Maritza.

"من فکر می کنم آن جاسازی شده در فرهنگ ما به خودمان شک تفکر کسی در خارج وجود دارد می توانید این کار را بهتر و سریعتر" او اعتراف کرد. "ما همه در خط شروع با هم و آن را مانند" چه کسی است که نمی تواند ترس را خاموش نیروی کامل و کسی که در حال رفتن به صبر در اطراف آن نقشه و سمت چپ پشت سر؟"

"اگر من در حال حاضر یک راه حل جدید و آن کار نمی کند, من یک مقدار زیادی در خط," او اضافه شده است.

چند روز بعد من پیامک Maritza برای دیدن اینکه آیا یکی از مشتریان بزرگ تا به حال در پاسخ به او پیشنهاد. آنها تا به حال. من پیامک درخواست او اگر شک هنوز هم همچنان در ذهن او. او پاسخ داد که او نیست "harping در آن است."

"من مؤمن بزرگ در انجام درست و بقیه را کار خود را," او پیامک با بیش self-assurance از زمانی که من به او صحبت کرد روز قبل. "مامان همیشه می گفت:" چه معنای برای من خواهد بود.'"

دقیقا 16 دقیقه بعد او مرا فرستاده است یکی دیگر از متن: "مشتری فقط ایمیل ما. می خواهد برای برنامه ریزی یک تماس را دنبال کنید تا این هفته است."

امتیاز از یک پوشش نقره ای.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب