اخبار مطبوعات 2020 علمی جایزه دستاورد نهایی اعلام

آدم ریگان فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 17, 2020پنج شنبه همه-منطقه ستاره جو

توسط ABDOOSNEWS در 28 خرداد 1399

پنج شنبه همه-منطقه ستاره جوایز نشان می دهد نه تنها افتخار Lee شهرستان نوازندگان برتر در این زمینه و در دادگاه. آن نیز خواهد پرداخت ادای احترام به ورزشکاران است که در حال گرفتن آن انجام می شود در کلاس درس.

فینالیست برای اخبار مطبوعات علمی جایزه دستاورد هستند Canterbury پاتریک Horan, ریوردیل را Jesse مارتینز و کیپ مرجان را Nicole رودریگز.

بیشتر: 2020 جف Sommer یادبود مربی سال جایزه نهایی اعلام

برنده اعلام خواهد شد در طول تمام منطقه ستاره جوایز نشان می دهد یک ستاره نکردم روی تقاضا پخش این برنامه شامل برخی از بزرگترین نامها در ورزش حرفه ای است که در دسترس خواهد بود با شروع از 6 بعد از ظهر پنج شنبه در news-press.com/allareastars.

پاتریک Horan

مدرسه: Canterbury

نکات برجسته: Horan است که به خوبی شناخته شده به عنوان یکی از بالا تمام وقت گلزنان در Lee County تاریخ پس از او به پایان رسید ارشد او فصل را با 72 گل و 22 پاس گل در 20 بازی. علمی دستاورد ممکن است حتی بیشتر چشمگیر است. رهبری به رولینز در سقوط Horan ورزشی 4.5-معدل و 1,450 SAT نمره. او دانش آموز بدن جمهور به عنوان به خوبی به عنوان یک عضو از این انجمن افتخار ملی, ملی فارسی افتخار جامعه و دکا.

جسی مارتینز

مدرسه: ریوردیل

نکات برجسته: دو بار فلوریدا دبیرستان انجمن ورزشی دولتی قهرمان کشتی که همچنین دارای دو دولت در مقام سوم پس از اتمام به اعتبار خود را به دست آورده 4.02-معدل و 26 به ثمر رساند در عمل. این کلاس ارشد رئیس جمهور نیز فعال بود در شورای دانشجویی و یونیسف در حالی که داوطلبانه در لهیق مرکز پزشکی منطقه ای. او را از حضور در دانشگاه پنسیلوانیا در پاییز.

نیکول رودریگز

مدرسه: کیپ کرال

نکات برجسته: رودریگز یک دولت قهرمان شناگر صاحب یک 5.08-معدل و دوم در کلاس 396 در حالی که به دنبال یک دیپلم IB. او یک عضو از فرانسه و کلیدی باشگاه و داوطلب در Make-A-Wish Foundation و کیپ کرال بیمارستان. علاوه بر این او شرکت در پروژه هایی مانند پردیس زیباسازی, حفاظت, 2020, یونیسف و لوسمی و لنفوم جامعه بودجه درایوهای.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن