روند جدید از مد جهانی پست-همه گیر

صنعت مد را حرکت به سمت سبزتر و عادلانه تر در آینده. Pixabay توسط PUJA GUPTA در مجموع 61 درصد سرخپوستان گزارش ز

توسط ABDOOSNEWS در 10 خرداد 1399
Fashion industry
صنعت مد را حرکت به سمت سبزتر و عادلانه تر در آینده. Pixabay

توسط PUJA GUPTA

در مجموع 61 درصد سرخپوستان گزارش زمان کمتر خرید آنلاین در پی بحران جاری در حالی که 43 درصد از سرخپوستان را با تاخیر خرید لباس در وقوع می گوید: یک گزارش. گزارش پژوهشی با عنوان "دنیای جدید" بود که توسط Liva یک عنصر پارچه نام تجاری از خانه Aditya Birla گروه در ارتباط با MRM دیجیتال بازوی Mccann جهان گروه به درک طرز فکر از مصرف کنندگان و به کمک آن شریک تجاری و دیگر ذینفعان صنعت.

این مطالعه حجم نمونه از 440 سرخپوستان که 80 درصد زنان بین سن 18 – 55 سال. این یافته ها در سراسر جهان چگونه تغییر کرده است با توجه به همه گیر سناریو و چگونه صنعت مد به عنوان یک کل در حال رفتن به تکامل است. تقسیم به سه دسته گسترده ای از آن نیز مذاکرات در مورد مستند ما تغییر کرده است زندگی می کند و چگونه برندها را در واکنش به آن چه مصرف کننده احساسات خواهد بود پست مستند و چگونه برندها به جلو حرکت خواهد کرد.

با توجه به بلندی بحران مالی 35 درصد مصرف کنندگان اظهار داشت: آنها می خواهم به خرید لباس در نرخ تخفیف دادن یک بزرگتر فشار به رشد تخفیف فرهنگ است. در حالی که مصرف کنندگان باید نقل مکان کرد و به سمت اعتماد به نفس کار کردن ویدئوها به صورت آنلاین و بهداشت شخصی اقدامات مربوط به نمایش داده شده اند در حال افزایش است. داده ها همچنین نشان داد که مردم مشتاقانه به دنبال به جلو به چیزهایی که رفتن به "عادی".

بر خلاف باور عموم که خرید آنلاین در حال افزایش است داده ها به وضوح نشان داد که 30 درصد از مشتریان گفت: آنها در واقع نمی خرید آنلاین. علاوه بر آن 40 درصد از مصرف کنندگان نیز گفت: آنها را به تاخیر انداختن خرید لباس و همچنین تعطیلات. با توجه به کم احساسات خرید در حال حاضر خواهد شد نیاز محور و نه می خواهند هدایت می شود.

فصلی مجموعه بعید به تصرف خود توجه مصرف. علامت های تجاری ممکن است به نگاهی به برنامه ریزی یک مجموعه جدید در هر دو ماه 1 در 3 مصرف کنندگان می گویند فصلی مجموعه هرگز اهمیت به آنها. تنها 1 در 4 مصرف کنندگان به احتمال زیاد به خرید زمان بهار و تابستان مجموعه است. سه نفر از چهار نفر از مصرف کنندگان به احتمال زیاد به صبر کردن برای یک مجموعه جدید در حال حاضر خرید آنچه آنها نیاز دارند و یا رفتن به خرید لباس در حالی که برای.

Fashion
مشتری نگرش نسبت به لباس های تغییر کرده در پست مستند تجربه. Pixabay

صدای از صنعت نیز احساس صنعت در حال حرکت به سمت کمتر و کوچکتر و بیشتر در فصل کمتر مجموعه. همراه با این تغییر دیگر تغییر عمده ای است که مد را حرکت به سمت سبزتر و عادلانه تر در آینده با بیشتر آگاهانه مصرف کننده رانندگی این تغییر است. سه نفر از پنج مصرف کنندگان را تبدیل به یک راه بیشتر پایدار از زندگی به طور کلی. دو نفر از پنج مصرف کنندگان را انتخاب کنید علامت های تجاری که در حال پایدار و حمایت از شیوه های پایدار.

نیمی از مصرف کنندگان خود را می گویند نگرش نسبت به لباس اتحادش را تغییر پست مستند تجربه اشاره به تغییر نگرش مصرف کننده نسبت به مد. 26 درصد می گویند نگرش آنها تغییر کرده است و آنها را به خرید لباس به عنوان نیاز مطرح می شود – برای موارد. 18 درصد می گویند نگرش آنها تغییر کرده است و آنها را کشف کرده اند که به راحتی برنده بیش از سبک. 12 درصد می گویند نگرش آنها تغییر کرده است و آنها احساس می کنند که می تواند زندگی می کنند با کمتر لباس و declutter کمد لباس خود را. 22 درصد می گویند نگرش همان است – آنها عاشق یک ظاهر طراحی شده و تلاش یک نگاه جدید هر روز. 22 درصد می گویند نگرش خود را تغییر نکرده است تا حد زیادی.

صنعت مد به عنوان یک کل در آمد با هم برای حمایت از علت ماندن در داخل خانه و ستایش خط مقدم کارگران به منظور از دست دادن تماس با مصرف کنندگان نهایی در رسانه های اجتماعی. رسانه های اجتماعی و مصرف شده است بالاتر از همیشه با 49 درصد از مردم بیان کرد و آن را به عنوان خود را از رفتن به راه حل برای خستگی.

"ایده پشت این مصرف کننده در مطالعه به درک چگونه برای مقابله با این پیش بینی نشده همه گیر و دریافت پالس از آنچه مخاطبان ما احساس است. Liva همواره توانمند و رهبر در کمک به این صنعت به درک که در آن آینده مد رهبری است و آنچه نیاز مصرف کنندگان. نگه داشتن این فکر در ذهن مطالعه راه ما برای ارزیابی مصرف کننده احساسات در طول همه گیر چیزی که برندها و شرکت ها را قبل از تجربه هرگز. کسب و کار در حال رفتن به به دوباره استراتژی و تغییر خدمات خود را و پیام بر اساس جدید "عادی". آن را بزرگ برای دیدن که آینده از مد رفتن به بیشتر مسئول گفت: Srishti Sawhney رئیس و نام تجاری جهانی سر Grasim صنایع خمیر و فیبر کسب و کار.

Fashion industry
آینده از مد خواهد بود در اطراف طبیعی با دوام و تجزیه زیستی است. Pixabay

آینده از مد خواهد شد و در حدود طبیعی و با دوام و تجزیه زیستی اساس بینش. مشتری در زمان حال به تأمل در طول مستند است و در حال حاضر بیشتر تمایل به سمت توسعه پایدار و سازگار با محیط زیست مد شده است. مجازی مد نشان می دهد و بخش نشان می دهد را شامل می شود که طبیعی است.

همچنین بخوانید: زنان اختصاص 1/6 روز به رسانه های اجتماعی می گوید: بررسی

"واقعیت مجازی است برای رفتن به این واقعیت جدید در حال حرکت رو به جلو است. آنلاین بزرگ تجربه است آنچه که برای جذب مشتریان پس از برندها و شرکت ها را مجبور به نوآوری و تمرکز بیشتر روی دیجیتال و مجازی تجربه است. آفلاین خرید تبدیل خواهد شد ثانویه, متوسط, ما می توانیم انتظار برای دیدن افزایش در خرید مجازی از فروشگاه های مدل سعی کنید در لباس از طریق صفحه نمایش و غیره. ما قصد داریم تا شاهد تجدید انقلاب عصر دیجیتال با فن آوری های جدیدتر و برنامه های کاربردی" گفت: Rishi Sharma, دستیار معاون بازاریابی Birla سلولز و سر و دیجیتال از برند Liva. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب