مرگ Rishi کاپور: یکی دیگر از روز سیاه برای بالیوود

مرگ Rishi کاپور یکی از بالیوود بزرگترین سینمایی آیکون در زمان هر کس با شوک روز پنج شنبه صبح. فلیکر مرگ Rishi ک

توسط ABDOOSNEWS در 11 اردیبهشت 1399
Rishi Kapoor
مرگ Rishi کاپور یکی از بالیوود بزرگترین سینمایی آیکون در زمان هر کس با شوک روز پنج شنبه صبح. فلیکر

مرگ Rishi کاپور یکی از بالیوود بزرگترین سینمایی آیکون در زمان هر کس با شوک روز پنج شنبه صبح. صنعت فیلم در زمان به رسانه های اجتماعی خود را به سوگواری مرگ با کفر.

Rishi در بیمارستان بستری شد صبح روز چهارشنبه پس از شکایت که او به خوبی احساس نمی شود. 67 سال بازیگر بستری شد به آقا HN تکیه بنیاد بیمارستان در بمبئی. همسرم, Neetu کاپور بود که در کنار او.

بالیوود جانباز آمیتا باچان را شکست این خبر در توییتر نوشته: "T 3517 – او رفته .. ! Rishi کاپور .. رفته .. گذشت .. من نابود شود !"

Rajinikanth یکی از قدیمیترین به صدای جیر جیر: "دل شکسته ... بقیه در صلح ... عزیزترین دوست من #RishiKapoor"

Rishi Kapoor
یک عکس از جوان Rishi Kapoor. او شناخته شده بود برای او جذابیت و شخصیت. فلیکر

پریانکا چوپرا: "قلب من سنگین است. این پایان یک دوران است. #Rishisir خود را کاندید قلب و بی اندازه استعداد هرگز مواجه می شوند دوباره. چنین امتیازی برای شما شناخته شده حتی یک کمی. تسلیت به Neetu maam, Ridhima, رانبیر و بقیه خانواده. استراحت در صلح آقا."

آکشی کومار نوشت: "به نظر می رسد مانند ما در میان یک کابوس...فقط شنیده افسرده اخبار #RishiKapoor جی عبور دور آن دلخراش است. او یک افسانه بزرگ شرکت ستاره و یک دوست خوب از خانواده است. افکار و دعاهای من با خانواده اش"

Manoj Bajpayee در توئیتر خود نوشت: "حتی نمی تواند پایان سوگنامه از ما عرفان (RIP دوست) و اخبار RISHI KAPOOR جی عبور دور به طور کامل خرد شده من!! نه...این اتفاق نمی افتد...آن را بیش از حد به http://accept.RIP RISHIJI"

Ajay Devgn بیان در توییتر: "یکی پس از دیگری. Rishi جی عبور دور است که چیزی کمتر از یک چاقو به قلب من. ما در ارتباط در Raju Chacha (2000) و اقامت در تماس از طریق...تا به حال. تسلیت به Neetuji, Ranbir Riddhima & Dabbooji"

نوشت Taapsee Pannu: "تلاش شده است به نوشتن چیزی ازت من نمی توانم ذهن من ازت دست در همگام. بیشتر شبیه قلب در میان است و نه فقط قادر به درک این. که خنده که حس شوخ طبعی صداقت و حتی قلدر او خواهد شد از دست رفته است. هیچ کس مثل شما #RishiKapoor"

Reema Kagti مشترک: '"RIP Rishi کاپور" در حالی که جان ابراهیم نوشت: "استراحت در صلح آقا ... #RishiKapoor"

Emraan Hashmiبا آنها کاپور فضای صفحه نمایش به اشتراک گذاشته شده آخرین بار در فیلم "بدن" نوشت: "این است که ویرانگر است. برای کلمات از دست رفته . RIP Rishi کاپور"

Riteish Deshmukh نوشت: "هستم ویران دل شکسته... پادشاه جذابیت, پادشاه, داستان عاشقانه, بازیگر افسانه ای Rishi او فقط گفت: �pack-up'. عادلانه نیست آقا می گفت: ما یک فیلم با هم.... فقط عادلانه نیست."

Genelia Deshmukh در توئیتر خود نوشت: "من فقط به یاد داشته باشید جلسه شما یک زن و شوهر از سال پیش.. خیلی گرم و یکی از بهترین شب های زندگی من با گفتگوهای مستقیم از قلب .. ما عمیق ترین تسلیت به Neetuji, RiddhimA, رانبیر و کل کاپور خانواده.. دل #RipRishiji"

RakulpreetSingh در توئیتر خود نوشت: "هیچ هیچ هیچ!! این دلخراش است ! در از دست دادن از کلمات است. قادر به پردازش که @chintskap آقا است و دیگر با ما! این از دست دادن بزرگ به جهان ! ممکن است روح خود را تبدیل. شما همیشه به یاد 2020 نمی تواند بدتر !"

Poonam Dhillon در توئیتر خود نوشت: "را ویران کرد !!! Rishi kapoor رفته !! چه وحشتناک, اخبار امروز!! هیچ کلمه ای برای بیان. من شکستن قلب برای Neetu, Ranbir Riddhima ,Daboo, Chimpu & Rima !!"

Farhan Akhtar در توئیتر خود نوشت: "کاملا دل شکسته. این است که جبران ناپذیر از دست دادن. به صنعت فیلم. به مخاطبان است. و به همه کسانی که خوش شانس به اندازه کافی به او را شخصا میشناسم. عشق شما Rishi عمو. #RIP"

Juhi Chawla در توئیتر خود نوشت: "هیچ هیچ هیچ هیچ .... این اتفاق می افتد نیست ...!! این غم انگیز است ............... ... بسیار بسیار بسیار بسیار بسیار غم انگیز...!!! .... من شوکه فراتر از کلمات .....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nimrat Kaur در توئیتر خود نوشت: "بیش از حد از دست دادن بیش از حد به زودی... #RIPIrrfanKhan #RIPRishiKapoor"

Tamannaah Bhatia در توئیتر خود نوشت: "فقط می توانم این را باور نمی کند. از خواب بیدار به این اخبار تکان دهنده از #RishiKapoor جی درگذشت. پیام تسلیت کاپور خانواده است. ما را از دست شما Rishi جی."

Rishi Kapoor
Rishi کاپور یکی از افسانه ای بازیگران هندی سینما. فلیکر

Kajal Aggarwal در توئیتر خود نوشت: "سال 2020 می توانید هر گونه بدتر! از دست دادن از یک افسانه. Om Shanti Rishi اقا من مطمئن هستم که شما باید illumining آسمان ستاره درخشان شما همیشه! این احساس می کند مانند شخصی شکایت حتی نمی تواند درک آنچه در خانواده است که رفتن را از طریق. صمیمانه تسلیت عرض می کنیم."

Amit Sadh در توئیتر خود نوشت: "من از آنها بدم میاید این سال !! احساس سوخته ... RIP #RishiKapoor آقا."

Madhur Bhandarkar در توئیتر خود نوشت: "شوکه به شنیدن در مورد غم انگیز مرگ افسانه ای همه کاره بازیگر #RishiKapoor. یکی دیگر از از دست دادن بزرگ برای صنعت فیلم. یکی از مورد علاقه ترین بازیگر. من صمیمانه تسلیت خود را به خانواده, دوستان و تحسین است. Om Shanti"

Vishal Dadlani در توئیتر خود نوشت: "جهان واقعا تهی با #RishiKapoor ji رفته است. عمیق ترین تسلیت به رانبیر و Neetuji و کل کاپور خانواده است. @chintskap آقا 2 نوبت قطعی شد موج جدیدی در سینمای هند. به از دست دادن هر دو @irrfank & او در 2 روز احساس می کند مانند یک ضربه در قفسه سینه است."

لطفا دنبال NewsGram در Instagram به روز رسانی در آخرین اخبار

Arshad Warsi در توئیتر خود نوشت: "من لال هستم و کاملا دل شکسته. شده است یک فن از Rishi Kapoor تمام زندگی من است. او را دوست داشتم برای او استعداد شوخ طبعی مثبت و انرژی و این وحشتناک است. اول عرفان و در حال حاضر Rishi Kapoor... دوستان عزیز لطفا بعد از این روح بزرگ"

لیزا ری در توئیتر خود نوشت: "Rishi Kapoor, خدای من, من در حال اجرا از کلمات برای بیان غم و اندوه من برای از دست دادن این بزرگان. در نظر من بسیار تحت امتیاز بازیگر. من به تماشای Saagar وسواس به عنوان یک بچه. با تشکر از شما Rishiji برای به اشتراک گذاری خود را سبکی روح و استعداد است."

در این پست از بالیوود مشهور و میلیون ها نفر از طرفداران را در آینده توسط دقیقه است.

همچنین به عنوان خوانده شده - عرفان خان: بزرگترین همه زمان

در 2018, Rishi Kapoor شد مبتلا به سرطان برای اولین بار پس از آن این بازیگر در نیویورک برای نزدیک به یک سال تحت درمان. او در بازگشت به هند در ماه سپتامبر سال 2019 پس از دوره نقاهت.

پست بازگشت به هند و سلامت خود را بارها در تمرکز. این بازیگر در بیمارستان بستری شد در جانشینی سریع در فوریه. در میان گمانه زنی ها در مورد سلامت خود او بوده است بستری در دهلی نو در اوایل فوریه در حالی که در سفر به دهلی نو است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب