بهترین و بدترین چیزهایی که به سازمان دیده بان در حال حاضر به جای جهان سوختن

یکی از بدترین اثرات ثانویه ما در حال انجام همه گیر نیست و مستند خود را و یا راه آن را در معرض بزرگ عصری جمعیت

توسط ABDOOSNEWS در 25 تیر 1399

یکی از بدترین اثرات ثانویه ما در حال انجام همه گیر نیست و مستند خود را و یا راه آن را در معرض بزرگ عصری جمعیت ما به عنوان gibbering morons اما چگونه آن را پیچیده مرکزی دوراهی از ما سن: آنچه که ما می رویم به تماشای امشب ؟

Twas تا کنون. و در عین حال در حال حاضر میلیون ها نفر از آمریکایی ها در خانه های خود را در حالی که رسانه های جریان تکرار مانند انگل در Rick and Morty (فقط منهای خاطرات شیرین و لذت بخش) این سوال تکرار بینهایت در سراسر کشور و به ندرت به رضایت همه را برآورده حتی اگر تنها یک نفر وجود دارد درگیر است.

من صرف 30 دقیقه روز شنبه گذشته پیمایش از طریق HBOMax ترنر کلاسیک مجموعه فیلم های و به پایان رسید تا از دست دادن و تماشای مخزن مرد دوباره.

من که قرار بود به رتبه این "خوب, بد و زشت" به نام پس از غربی که برخی از شما ممکن است شنیده باشید. اما هنگامی که استفاده می شود برای سرگرمی با کیفیت "بد" و "زشت" نوع هستند از کار برکنار شده است. حداقل دومی درست تر تلفظ نسخه از سابق.

بنابراین من جایگزین "بد" با "Meh," دلالت گزینه های که ممکن است ردیف بالا اما حداقل ارزش یک نگاه. و کسی چه می داند ؟ شما حتی ممکن است پیدا کردن چیزی است که شما می خواهم.

خوب

The Baby-Sitters Club (Netflix)
سری نگه می دارد متناوب, خود فیلمبردار, روش Ann M. Martin کتاب ویژگی های متنوع بازیگران مقابله به موقع مسائل و یکی از تنها چیزهایی که دختران من و من می تواند توافق بر مشاهده (آنها می آیند در مخزن مرد هر روز در حال حاضر).

خانه ساحل (دچار)
من که قرار بود به می گویند: "شما فکر می کنم شما آن را کردم بد گیر در خانه, اما حداقل تعطیلات ساحل خود نبود قطع بیولوژیکی آخرالزمان است." هه هه. آره.

گارد قدیمی (Netflix)
مطمئن شوید که آن را کردم Charlize Theron قتل بلک واتر-کلون اما مدیر Gina Prince-Bythewood به ارمغان می آورد Greg Rucka داستان در مورد جاویدان انجام gooders به زندگی با تنگ کردن شخصیت ها فراتر از حد معمول ابرقهرمان آرکه تایپ.

همچنین, شما می دانید, Charlize Theron.

پالم اسپرینگز (Hulu)
موش خرمای کوهی امریکا روز پاک بسیاری از مردم راه را اشتباه اما پیچ و تاب و به حداکثر Barbakow را اولین ویژگی تازه وارد سارا (Cristin Milioti) پیوستن به شکل مرکزی Nyles (Andy Samberg) که بوده است در یک زمان بی نهایت حلقه reliving سارا خواهر روز عروسی برای ... یک زمان بسیار طولانی است.

Ramy (Hulu)
Ramy یوسف به ارمغان می آورد یک جوان مسلمان آمریکایی دیدگاه به موضوعات فرهنگی قطعیت و مرور رابطه ارائه یک ورودی برای کسانی از ما ناآشنا با این جهان اما هنوز هم گرفتن جهانشمولی از تجارب ما.

این MEH

مسابقه آواز یوروویژن: داستان آتش Saga (Netflix)
Rachel McAdams است جوشان و مسئول برخی از این فیلم بهترین لحظات ("الف رفت و بیش از حد!"), اما این نمی تواند تصمیم می گیرید اگر آن را می خواهد به یک "Will Ferrell movie" و یا یک فیلم با ویل فرل در آن است. و آن را بیش از حد طولانی به بوت.

شکارچیان (آمازون نخست)
یک قاتل بازیگران از جمله Al Pacino, کارول کین و جاش ردنر(!) (که خوب است) بازی تا حد زیادی کلیشه های قومی شخصیت (که بد) که در حال شکار نازی ها (که خوب است). همچنین پخش سریع و سست با تاریخ واقعی که چندین گروه یهودی ترس ممکن است سهوا کمک منکران هولوکاست.

که بد است.

اسرار حل نشده (Netflix)
سخت به این باور این نشان می دهد همیشه رفت هوا با توجه به عرضه بیش از تقاضا از ناپدید شدن مرموز و قتل وجود دارد. بشقاب پرنده ها قسمت باقی می ماند و آن را پاشنه آشیل آن است.

جنگجو راهبه (Netflix)
ما باید خدا را شکر که یک سری بر اساس جنگجو راهبه Areala طنز از '90s رفتن نیست که با شخصیت ... تاسف صحنه و لباس. آن را فقط بیش از حد بد آنها جایگزین دکولته با نمایشگاه افسردگی در بین دعوا با کلی هیولا.

زشت

Chrissy دادگاه (Quibi)
Chrissy Teigen در لذت را در توییتر دنبال کنید. این به نظر نمی رسد به دانستن چه چیزی برای انجام با او تیز و برنده بدون مزخرف رویکرد است که می تواند گرفته شده به عنوان یک استعاره برای Quibi خود گمان می کنم.

استخراج (Netflix)
نامگذاری شخصیت خود را "تایلر با چنگک جمع کردن" و سپس با او کشتن کسی که با واقعی با چنگک جمع کردن است, خوب, این چیزی است.

تازی (اپل+)
اگر این ها را از یک ماه پیش در آن بوده ام مورد ستایش قرار داد به عنوان یکی از بزرگترین, پدر, فیلم تمام دوران است. به عنوان آن است که آن را سخت به تصور کنید که این امر بوده است منتشر در تئاتر: اوت ؟ ماه فوریه ؟ نیست ما به خوبی مواجه نگردند تام هنکس جنگ جهانی دوم خواص ؟

فضا و نیروی (Netflix)
من نمی تواند تصمیم بگیرد اگر این بد است چون طنز واقعا فوت کرد زمانی که ما انتخاب یک بازی میزبان نمایش با یک ورشکستگی, طلسم, به بالاترین مقام در زمین و یا به خاطر چیزی با این کمیک شجره نامه باید به ویژگی های گاه به گاه خنده.

این ذکر شریف

ماشه هشدار با Killer Mike (Netflix)
این شده است برای حدود یک سال و نیم اما این مجموعه مستند شامل اجرای جواهرات رپ بررسی روش های جایگزین برای دولت روابط و آموزش و پرورش است که هنوز هم نگران کننده موضعی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب